Iespēja dzēst komentārus maksas sludinājumu sadaļā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Iespēja dzēst komentārus maksas sludinājumu sadaļā

Labdien!

Šorīt saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju - proti, esmu izveidojusi pie maksas sludinājiem forumu, kurā ieliku savas lietas, kuras vēlētos pārdot. Ļoti nepatīkams man bija pārsteigums, kad viena persona bija izteikusies negatīvi par preci. Manuprāt, šīs sadaļas mērķis ir par atiecīgu naudu palīdzēt pārdot lietas nevis uzklausīt, gribētos teikt, skaudīgu personu komentārus par preces autentiskumu. Kad aizrādīju par šo bezkaunību, atradās vēl viena, kura cēlās nu aizstāvēt, tāpēc, zinot, kā te reizēm iet ar emocionāliem komentāriem, nācās tēmu slēgt. Līdz ar to man maz izredžu tagad kaut ko pārdot, uz mani, iespējams, skatās ar aizdomām, kā uz krāpnieci. 

Biznesā to sauc par negodīgu konkurenci.

Jo, pirmkārt, esmu par šo sadaļu maksājusi, bet nu es to nevaru pilnībā izmantot.

Otrkārt, pagaidām nevienam nav bijis pamata mani saukt par krāpnieci, bet reputācija ir cietusi. 

Treškārt, uzskatu, ka atiecīgā persona uz mana rēķina reklamē savas preces. Nebīnītos, ja viņas lētais mētelis drīz vien šeit parādītos pārdošanā. 

Administrācija nav pagaidām reaģējusi, acīmredzot brīvdienās reāģē lēni, tāpēc ieteiktu šajā sadaļā atļaut tiem, kuri ir maksājuši par maksas sludinājumu, pašiem ļaut dzēst kaitējošos komentārus. Jo domāju, arvien atrdīsies kāds/a, kura vēlēsies uz cita rēķina reklamēt savas preces vai arī apzināti/neapzināti traucēs citiem pārdot.

Tās manas pārdomas. 

13 Ответы

Paldies administrācijai :)

Pilnīgi piekrītu, tas ir iemesls, kāpēc es baidos veidot šādas diskusijas - vienmēr kaut kas negatīvs jāieraksta kādai, sviests.

> Dii

Pilnīgi piekrītu, tas ir iemesls, kāpēc es baidos veidot šādas diskusijas - vienmēr kaut kas negatīvs jāieraksta kādai, sviests.

Nu jā un samaitāts sestdienas rīts :)

Tam es piekrītu, jo šī iespēja būtu tiešām ļoti noderīga un vajadzīga.

Runājot par tavu veidoto diskusiju maksas sadaļā - ievēroju , ka pārdod mētelīti arī komentārus redzēju kas mani nedaudz šokēja, jo šeit mēs pārdodam visdžādākas preces par dažādākajām cenām..Redzēju , ka meitene par mētelīša cenu izteicās...Bet tieši šāda tipa mētelīšus esmu redzējusi virs 50 euro nevs zem. Tā kā varu teikt tikai lai veicas Tev pārdod Tavas precītes, jo tiešām skaistas. :)

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

Tam es piekrītu, jo šī iespēja būtu tiešām ļoti noderīga un vajadzīga.

Runājot par tavu veidoto diskusiju maksas sadaļā - ievēroju , ka pārdod mētelīti arī komentārus redzēju kas mani nedaudz šokēja, jo šeit mēs pārdodam visdžādākas preces par dažādākajām cenām..Redzēju , ka meitene par mētelīša cenu izteicās...Bet tieši šāda tipa mētelīšus esmu redzējusi virs 50 euro nevs zem. Tā kā varu teikt tikai lai veicas Tev pārdod Tavas precītes, jo tiešām skaistas. :)

Paldies! :) Te tiešām ir foršas meitenes, bet reizēm tomēr gadās baigi nejaukās. 

Vispār, lai cik nebūtu stūlba situācija, es samaksāju par šo tēmas sadaļu un man viņa pazuda, vienkārši tika dzēsta. Lieki izmesta nauda vējā, vienu vai divas dienas tik maksas sadaļa man noturējās. SVIESTS.
Gribētu uzrakstīt adminstrācijais, kāpēc gan, bet domāju ka tas ir bezjēdzīgi.

> Trakā_izpārdošana_IESKATIES

Vispār, lai cik nebūtu stūlba situācija, es samaksāju par šo tēmas sadaļu un man viņa pazuda, vienkārši tika dzēsta. Lieki izmesta nauda vējā, vienu vai divas dienas tik maksas sadaļa man noturējās. SVIESTS.
Gribētu uzrakstīt adminstrācijais, kāpēc gan, bet domāju ka tas ir bezjēdzīgi.

Var mēģināt lūgt, lai atjauno, varbūt tehniskas problēmas, jo pēc manām pārdomām administrācija reaģēja ātri un nejaukos komentārus noņēma. Vien bišķi žēl, ka tēma paliek slēgta, bet varbūt arī labāk, ka atkal kāda kaut ko nesaraksta :) Nedaudz žēl gan tās naudiņas ir, bet tā jau dzīvē notiek - kaut ko  vinnē, kaut ko zaudē :)

Un vispār dziidz neņem galvā slikto ko te saka meitenes. Man bija situācija, ar kursa biedreni/istabas biedreni. Kurai lūdzu lai saziedo drēbes, viss bija kārtībā, taču kad uzrakstīju LAICĪGI, ka meitene mūs mazliet piekrāpa, tādi teksti gāja vaļā - krāpnieces kurām savajadzējās pa lēto drēbes- tajā brīdī gribējās pasūtīt VISAS, jo lai ko Tu darītu šeit un rakstītu, liktu- vienmēr atradīsies kāds kurš Tevi nolīdzinās līdz ar zemi.

Kur ir jāraksta adminstrācijai?

> Trakā_izpārdošana_IESKATIES

Un vispār dziidz neņem galvā slikto ko te saka meitenes. Man bija situācija, ar kursa biedreni/istabas biedreni. Kurai lūdzu lai saziedo drēbes, viss bija kārtībā, taču kad uzrakstīju LAICĪGI, ka meitene mūs mazliet piekrāpa, tādi teksti gāja vaļā - krāpnieces kurām savajadzējās pa lēto drēbes- tajā brīdī gribējās pasūtīt VISAS, jo lai ko Tu darītu šeit un rakstītu, liktu- vienmēr atradīsies kāds kurš Tevi nolīdzinās līdz ar zemi.

Paldies! :) Neko jau nepārdzīvoju, bet no rīta sadusmojos gan, jo tā ir patiešām negodīga rīcība.

Jā, atceros lūgumu palīdzēt  un varu teikt vienu - visādi cilvēki jau gadās, godīgi, negodīgi, skaudigi, dāsni utt. Bet labie darbi atmaksājas tāpat kā sliktie :)

1 - 10 с 13