Iespēja dzēst komentārus maksas sludinājumu sadaļā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Iespēja dzēst komentārus maksas sludinājumu sadaļā

Labdien!

Šorīt saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju - proti, esmu izveidojusi pie maksas sludinājiem forumu, kurā ieliku savas lietas, kuras vēlētos pārdot. Ļoti nepatīkams man bija pārsteigums, kad viena persona bija izteikusies negatīvi par preci. Manuprāt, šīs sadaļas mērķis ir par atiecīgu naudu palīdzēt pārdot lietas nevis uzklausīt, gribētos teikt, skaudīgu personu komentārus par preces autentiskumu. Kad aizrādīju par šo bezkaunību, atradās vēl viena, kura cēlās nu aizstāvēt, tāpēc, zinot, kā te reizēm iet ar emocionāliem komentāriem, nācās tēmu slēgt. Līdz ar to man maz izredžu tagad kaut ko pārdot, uz mani, iespējams, skatās ar aizdomām, kā uz krāpnieci. 

Biznesā to sauc par negodīgu konkurenci.

Jo, pirmkārt, esmu par šo sadaļu maksājusi, bet nu es to nevaru pilnībā izmantot.

Otrkārt, pagaidām nevienam nav bijis pamata mani saukt par krāpnieci, bet reputācija ir cietusi. 

Treškārt, uzskatu, ka atiecīgā persona uz mana rēķina reklamē savas preces. Nebīnītos, ja viņas lētais mētelis drīz vien šeit parādītos pārdošanā. 

Administrācija nav pagaidām reaģējusi, acīmredzot brīvdienās reāģē lēni, tāpēc ieteiktu šajā sadaļā atļaut tiem, kuri ir maksājuši par maksas sludinājumu, pašiem ļaut dzēst kaitējošos komentārus. Jo domāju, arvien atrdīsies kāds/a, kura vēlēsies uz cita rēķina reklamēt savas preces vai arī apzināti/neapzināti traucēs citiem pārdot.

Tās manas pārdomas. 

27.09.2014 17:17

> Trakā_izpārdošana_IESKATIES

Kur ir jāraksta adminstrācijai?

Lapas apakšā ir sadaļa "kontakti". Tur gan rakstīts, ka par sludinājumu dzēšanu atbildes nesniedz, bet šī tomēr ir cita situācija - pazudis maksas sludinājums

27.09.2014 17:21

> Trakā_izpārdošana_IESKATIES

Kur ir jāraksta adminstrācijai?

Es parasti rakstu vēstuli šeit - http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=2472

04.10.2014 12:32

+1 balss. Atbalstu, arī sen par to aizdomajos. 

11 - 13 с 13