Matu izkrišana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Matu izkrišana

Sveiki. Pēdējā laikā esmu pamanījusi ka man sāk izkrist mati, gribēju painteresēties,  varbūt kāda zin kādu lielisku līdzekliti lai nostiprinātu matiņus?

16 Ответы

Varbūt aizej pie dermatologa vai pie ģimenes ārsta. Varbūt tev ir kāds vitamīnu trūkums,man pašlaik ar mati baigi krīt ārā,bet neuzticos kaut kādiem drogas līdzekļiem un pierakstījos pie dermatologa. Palasi interneta varbut ir kadi dabigie maisijumi kas stiprina matus:)

Reizi 5 gados cilvēkam mati "nomainās" ,sāk krist pastiprināti,bet reizē arī sāk dīgt jaunie matiņi. Pašai nesen sāka krist laukā saujām, bet tagad esmu tikusi pie negribētas čolkas,jo mazie sāka augt vietā un nu visa galva ir piedīgusi pilna ar īsiem matiņiem. :) Tas ir normāli. Ja gribās būt drošai,ka nepaliksi par plikpauri,aiziej pie kāda friziera, tas noteikti pamanīs,vai mati ne tikai krīt,bet arī aug vietā. :)

Matiem arī ir savs mūža ilgums un kā jau Mia sacīja - ik pa laikam tie nomainās, pārsvarā rudens periodā. Mati visu laiku aug, krīt ārā un aug jauni, tāpēc nevajag satraukties. 

Kāda dermatoloģe sacīja, ka vajag ar pirkstiem izbraukt cauri matiem, ja rokās palīk 3-4 mati vai mazāk, tad nav pamata satraukumam, ja krietni vairāk, tad gan labāk pārbaudīties. :)

Šeit viena meitene pārdeva matu augšanas līdzekli. Man patika. Mati nauga gan tik ātri kā solīts (bet tas laikam individuāli), bet tomēr paātrināja augšanu. Bet pats galvenais, ļoti labi tas zālīšu novārījums stiprināja matus. Meitenes niks ir Emerald13.

No aptiekās piedāvātajiem labs ir Fitoval (vitamīni un šampūns).

Protams gan vienam, gan otram efekts manāms būs apmēram pēc 4 nedēļām

> Adhara

Šeit viena meitene pārdeva matu augšanas līdzekli. Man patika. Mati nauga gan tik ātri kā solīts (bet tas laikam individuāli), bet tomēr paātrināja augšanu. Bet pats galvenais, ļoti labi tas zālīšu novārījums stiprināja matus. Meitenes niks ir Emerald13.

Man gan ir slikta pieredze ar šo ''brīnumlīdzekli'' kuru pasūtiju šeit atverskapī no lietotajas Emerald13, sāku lietot, tā uzlējuma smaka bija neizturama, smirdēja pēc atejas. Cietu un lietoju šo uzlējumu mēnesi, domāju , ka varbūt ciešanām būs arī rezultāts, bet nē... Mati nepalika labāki, to stāvoklis kāds bija, tāds arī palika, arī ātrāk neauga, tikai smaku gan dabuju. Beigās pasūtiju no amway mājaslapas masku, un jau pēc pirmās matu mazgāšanas reizes bija rezultāti. Lūk kā. 

Te kādu laiku atpakaļ meitenei bija tāda pati problēma, pamanīju, ka meitenes ieteica placentas kapsulas, cik sapratu matos smērējams produkts. Lielākā daļa rakstīja, ka ir rezultāts un aptiekās viegli pieejamas. Varbūt vari arī pamēģināt.

Исправлено 24.10.2014 10:57

dadža eļļa palīdz vislabāk, uzsildīta ūdens peldē. Iemasē eļļu matos, uzliec celofāna cepurīti un aptin ap galvu dvieli. pēc 2h izmazgā matus.

> Kriksis - IZDEVĪGI :)

> Adhara

Man gan ir slikta pieredze ar šo ''brīnumlīdzekli'' kuru pasūtiju šeit atverskapī no lietotajas Emerald13, sāku lietot, tā uzlējuma smaka bija neizturama, smirdēja pēc atejas. Cietu un lietoju šo uzlējumu mēnesi, domāju , ka varbūt ciešanām būs arī rezultāts, bet nē... Mati nepalika labāki, to stāvoklis kāds bija, tāds arī palika, arī ātrāk neauga, tikai smaku gan dabuju. Beigās pasūtiju no amway mājaslapas masku, un jau pēc pirmās matu mazgāšanas reizes bija rezultāti. Lūk kā. 

varu ieteikt, amway jauno produktu....šampūns un balzāms pret matu izkrišanu!.....man ļoti palīdzēja!

Chau visam.....es jau otro menesi veicu ekspermentu ko izlasiju interneta.tatad man ari vispar mati neauga un bija plani sausmigi un izskatijas ne pec ka......tad kad iestajas augoss meness ir jaapgriez matu gali sabojatie,un es ta izdariju,pirmaja menesi man vini atauga 2 ar pus cm,tagad saja menesi 2cm,un tagad gaidu kad atkal bus augoss meness,ja nemaldos tad ar sodienu sakas augoss!mati ir kluvusi loti biezi,es pati ari tam neticeju,bet tad man savejie ari saka teikt ko tu ar matiem dari ka sie tik biezi un aug.....tads luk man eksperiments :)

> eljuks

> Kriksis - IZDEVĪGI :)

> Adhara

varu ieteikt, amway jauno produktu....šampūns un balzāms pret matu izkrišanu!.....man ļoti palīdzēja!

Zinu, šo lietoju pašlaik... Nezinu gan kaa maska var apstadinat matu krišanu , jo mats nostiprinas no adas iekšienes un masku vai balzamu vispar NEDRĪKST likt matu saknēs.. Bet matu maska no amway palīdz labot un arstēt matu galus, vairs nešķeļas un nelūzt. Par matu krišanas novēršanu varētu palīdzēt kadi vitamīni, jo viss ir atkarīgs kads ir tavs uzturs , jo ja organismam trūks vitamīni, maskas un dargi šampūni nepalīdzēs. 

1 - 10 с 16