Matu izkrišana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Matu izkrišana

Sveiki. Pēdējā laikā esmu pamanījusi ka man sāk izkrist mati, gribēju painteresēties,  varbūt kāda zin kādu lielisku līdzekliti lai nostiprinātu matiņus?

06.11.2014 20:31

Es varētu ieteikt MISSHA Procure Jin Mo Hair Essence matu izkrišanas novēršanai, nenomazgaajama esence, ļoti patīkama smarža atšķirībaa no (atvainojos) smirdīgas dzintara eļļas, kuru emu mēģinaajusi (vismaz man šausmīgi nepatīk taa smaka). Man ļoooti patika, ka esence netauko matus un tiešaam nostiprina matu saknes un stimulē matu augšanu. Nevajag kaa parastaas maskas un eļļas uzklaat-staigaat-nomazgaat. Vienkaarši uzklaajat uz tīriem matiem, mazliet masējat un gatavs! :)

> Karina

Es varētu ieteikt MISSHA Procure Jin Mo Hair Essence matu izkrišanas novēršanai, nenomazgaajama esence.

Kur tādu var nopirkt un cik tāds maksā?

06.11.2014 21:01

Man arī interesē!:)

Diždadžu eļla 

Vai esiet mēģinājušas....firmas revita?

http://www.johaidi.com/lv/matiem/kopsana_kondicionieri/pret-matu-izkrisanu/revita-cor-kondicioniers-pret-matu-izkrisanu

Esot ļiti efektīvs

20.12.2014 11:52

Pašu gatavota matu kosmētika (šampūns, balzans, serums pirms mazgāšasnas.

Šampūna un balzāma sastāvā - nātres, diždadža sakne, apiņi, sīpolu uzlējums, alveja).

Serums sastāvā - nātres, diždadža sakne, apiņi, sīpolu uzlējums, alveja, rožu eļļa, kas arī ir pašgatavota).

Lūpu balzāms ar rožu un lavandas eļļiņu. Piedāvāju 50 ml vtilpunu, kas pietiek 3-4 reizēm, atkarīgs no matu garuma.

Komplekta cena 12 eur. Produktus izveidoju, jo mati ļoti slikti auga, tāpēc izveidoju savu matu kosmētiku. Mati aug labi, ir spīdīgi un veselīgi.

Pati testēju produktus un tika dāvināti radiem, draugiem.

11 - 16 с 16