Melnās pumpiņas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Melnās pumpiņas

Sveikas meitenes, mani kādu laiku satrauc, ka visu laiku metas melnās pumpiņas deniņu rajonā, uz pieres tagad skatos, ka sāk jau arī vairāk parādīties uz vaigiem veidojot izcilnīšus, bet nu labi, ka vismaz pinnes nav. Tad jautājums: Vai nevarat ieteikt kādu dabīgu masku vai pīlingu, cik bieži nedēļā piekopt šo tīrīšanas rituālu? Sejas āda man ir normāla, nedz taukaina, ne pārāk sausa. Varbūt tomēr ir kāds nopērkams produkts, ko varat ieteikt?

Starp citu. tām kurām tomēr ir pinnes (man kādus 2 gadus atpakaļ visa seja bija nosēta) katru otro dienu liku uz sejas pavisam vienkāršu masku soda+citrons un ūdens uz 20 min vai kamēr sāk jau pati nobirt, noskaloju, nosusināju ar virtuves papīra dvieli, jo kosmetologi saka, ka parastajā dvielī jau daudz mikrobu sakrājies, ja tas nav tikko no skapja paņemts, un uzliku alvejas mitrinošo krēmu. Tā lūk tiku no tām pinnēm mēneša laikā vaļā un vēl nav atgriezušās.

01.10.2014 10:37

Tējkarote želatīns + tējkarote piens, samaisi kopā lai tāda kā putriņa sanāk, uzsildi (es to daru ūdens peldē ar vārītu ūdeni, var arī mikroviļņu krāsnī mēģināt), ar otu uzliec uz problēmzonām un gaidi līdz sakalst un noplēs. Var būt sāpīgi, ja uzliek vietās, kur plānāka āda (gar acīm). Drogas var nopirkt tādus nose pore strips, vai kaut kā tā, liek uz deguna parasti, lai iztīrītu deguna poras, bet noteikti vari mēģināt arī uz tiem punktiņiem. Skrubis pret tumšajiem punktiņiem no clean&clear (zilā irpakojumā) arī palīdz.

01.10.2014 10:47

Noteikti pamēģināšu ar želatīnu, izklausās efektīvi, paldies:)

01.10.2014 10:53

Nezinu gan par to želatīnu.. Man sanāca vaksācija sejai un mocības. Tad jau drīzāk kādu plēvīšmasku gatavo. Tikai pirms tās lietošanas pasildi seju, lai poras atnāk vaļā un melnumi vieglāk ārā nāk, savādāk nekādas jēgas (vismaz manai sejai ne).

01.10.2014 11:07

Esmu mēģinājusi tā - ar tvaiku pasilda seju (taisīju kumelīšu tēju bļodā un dvieli pār galvu, tikai jāpiešaujas uztaisīt tā lai tvaiks nav par karstu). pēc tam, ja bija kādas, kuras izskatījās, ka var izspiest, tad tās izspiedu (Jā, zinu, ka nedrīkst, bet esmu no spiedējām :D) un pēc sildīšnas, kad poras vaļā liku mālu masku. Mālus pērku drogās. Kad bija pinnes pilināju klāt tējas koka eļļu, tagad citreiz pielieku vīnogu kauliņu eļļu vai kādu citu kosmētisko eļļu. Bet būtībā vienkārši - mālus sajauc nedaudz ar ūdeni un tā arī var lietot. Uz tām paciņām ar ir uzrakstītas masku receptes.

Ja nevēlos tvaicēt, tad citreiz ejot vannā iemetu ūdenī mazu flaneļa dvielīti, lai sasilst un tad uzklāju uz sejas un paguļu tā, arī poras atnāk vaļā un maskas labāk iedarbojas.

Tā maska ar želantīnu man nesanāca, esmu mēģinājusi degunam. Vēl bija līdzīga ar olu baltumu, nu kuras arī neredzēju rezultātu.

01.10.2014 11:47

> Diāna

Esmu mēģinājusi tā - ar tvaiku pasilda seju (taisīju kumelīšu tēju bļodā un dvieli pār galvu, tikai jāpiešaujas uztaisīt tā lai tvaiks nav par karstu). pēc tam, ja bija kādas, kuras izskatījās, ka var izspiest, tad tās izspiedu (Jā, zinu, ka nedrīkst, bet esmu no spiedējām :D) un pēc sildīšnas, kad poras vaļā liku mālu masku. Mālus pērku drogās. Kad bija pinnes pilināju klāt tējas koka eļļu, tagad citreiz pielieku vīnogu kauliņu eļļu vai kādu citu kosmētisko eļļu. Bet būtībā vienkārši - mālus sajauc nedaudz ar ūdeni un tā arī var lietot. Uz tām paciņām ar ir uzrakstītas masku receptes.

Ja nevēlos tvaicēt, tad citreiz ejot vannā iemetu ūdenī mazu flaneļa dvielīti, lai sasilst un tad uzklāju uz sejas un paguļu tā, arī poras atnāk vaļā un maskas labāk iedarbojas.

Tā maska ar želantīnu man nesanāca, esmu mēģinājusi degunam. Vēl bija līdzīga ar olu baltumu, nu kuras arī neredzēju rezultātu.

Es kad esmu slima, saaukstējusies taisu tādu sejas tvaika pirti no piparmētras, lai deguns atnāk vaļā:D Takā vajadzētu sanākt. Ar olu baltumu tā arī neesmu saņēmusies taisīt, jo man bik pretīgi jēlu olu uz sejas turēt:D

04.10.2014 14:29

Исправлено 04.10.2014 14:31

es atkal tagad pasutiju shadu lietinu: 

http://www.ebay.co.uk/itm/271109202528?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Ari pasildu seju, kaa to mineja Diana ar tvaiku... Tad ar shadu spilvetinu patiru seju, velreiz druscin pasildu seju un tad masku virsu... Labaks rezultats ir :)

1 - 6 с 6