Zobārsti studenti? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Zobārsti studenti?

Sveikas!

Būdama stāvoklī ar savu pirmo bērniņu man sabojājās zobi, lai gan dzēru kalciju un zobus mazgāju, tagad man šķiet, ka katrā zobā ir caurums. :( 

Vēlos zobiņus salabot lai nepalieku bez, jo esmu pārāk jauna lai bez zobiem staigātu, un tie tiešām bieži ļoti sāp, tāpēc vēlos jautāt, vai kāda no Jums ir devusies pie zobārsta studenta? Ja jā, tad kur tas ir un kā var pieteikties? Lasīju, ka daudziem tā šķiet pat drošāk, jo darbs tiek uzraudzīts un izmaksas ir mazākas, proti, tikai par materiāliem. 

Es diez vai varētu atļauties visus zobus kas man sāp salabot pie īstiem dakteriem.

01.10.2014 11:53

Ja esi no Rigas,iesaku aiziet piedr.Pavlovas Bruninieku iela,mes pat no Siguldas braukajam pievinas! Tiesam loti leta, un galvenais labi salabo,loti iejutiga un laipna! Nav zel anestezijas,ja vel jut piedava vel! Man par zoba labosanu + 2 sprices + rentgens - 20 ls ! 

Rava divus zobus + 4 sprices,rentgens - 30 eiro! 

01.10.2014 11:57

Исправлено 01.10.2014 11:58

es biju aradusi dzirciema ielaa,slavenajaa stom.instit.,caur ss.lv sludinaajumu,ka meklee klientus studente,bet tas bija pasen un vinja vareeja tikai 1x nedeeljaa,kad es nevareeju..

un veel- ne vienmeer,ja liekas,ka saap,ir caurs un beigts...vairaakkaart par to paarliecinaajos pati aizejot pie zobaarsta,saapeem arii var buut dazhaadi iemesli.

01.10.2014 11:58

> Aggy-mazúliem,damam,jauns/mazlietots

Ja esi no Rigas,iesaku aiziet piedr.Pavlovas Bruninieku iela,mes pat no Siguldas braukajam pievinas! Tiesam loti leta, un galvenais labi salabo,loti iejutiga un laipna! Nav zel anestezijas,ja vel jut piedava vel! Man par zoba labosanu + 2 sprices + rentgens - 20 ls ! 

Rava divus zobus + 4 sprices,rentgens - 30 eiro! 

Tas ir lēti, man pat žēl aizbraukt nebūtu, esmu no cesīm. 

01.10.2014 12:26

Исправлено 01.10.2014 12:27

es varu ieteikt savu zobārsti, pie kuras eju jau 10 gadus. Pieņem Rīgas zobārstniecībā Blaumaņa ielā, dr.Zariņa. Līdz tam bija paniski bail no zobārstiem, bērnības trauma :) šo zobārstu nemainīšu ne pret kādu citu, labāk dažas nedēļas pagaidu rindu, bet zinu, ka aiziešu mierīgu prātu un izdarīs darbu pēc labākās sirdsapziņas. Par papildus anestēziju naudu nav jāpiemaksā. Nezinu, vai šogad kas mainījies (šovakar uzzināšu :) ), bet pagājušogad par zoba labošanu - x2 gāju, jo pirmajā reizē ielika zāles, otrajā reizē salaboja + abās reizēs anestēzija, - maksāju nepilnus 30Ls.

P.S. pie studenta neietu ne uz zobārstniecību, ne uz frizētavu :)

01.10.2014 12:30

> amber18

es varu ieteikt savu zobārsti, pie kuras eju jau 10 gadus. Pieņem Rīgas zobārstniecībā Blaumaņa ielā, dr.Zariņa. Līdz tam bija paniski bail no zobārstiem, bērnības trauma :) šo zobārstu nemainīšu ne pret kādu citu, labāk dažas nedēļas pagaidu rindu, bet zinu, ka aiziešu mierīgu prātu un izdarīs darbu pēc labākās sirdsapziņas. Par papildus anestēziju naudu nav jāpiemaksā. Nezinu, vai šogad kas mainījies (šovakar uzzināšu :) ), bet pagājušogad par zoba labošanu - x2 gāju, jo pirmajā reizē ielika zāles, otrajā reizē salaboja + abās reizēs anestēzija, - maksāju nepilnus 30Ls.

P.S. pie studenta neietu ne uz zobārstniecību, ne uz frizētavu :)

Labots: šodien, 12:27

man ari trauma no bernibas. bet pie siis ar smaidu eju,mierigi pat aizmigt var :d 

01.10.2014 12:53

Tagad iet pie zobarsta ir tīrais kaifs, goda vārds, es arī patlaban laboju zobus, jo kadu laicinu nebiju bijusi,mainu sudraba plombas pret baltajam, kur tas ir nepieciesams, ka ari pati zobu labosana, kas ir kanalu tirisana, utt...  Ja, lets prieks tas nav gan!

Ja nu kadu interese varu pareklamet zobarstniecibu Zobins un Citi! www.zobinsunciti.lv Daktere Dace!  Cenas tur ir videjas, toties labo  super! Man jau 2 zobi  spid un laistas!

Pie studenta diez vai ietu, zobs tomer ir un paliek zobs, un ja nu kas, jauns vieta neizaugs, ka piemeram mati vai nagi! Cilvekam tomer ir jabut ar pieredzi, un ka es uzskatu, zobs tomer tiek operets un ta nav joka lieta!

Bet nu intereses pec varetu palasit ka kadai ir gajis ar zobarstu - studentu! :)

01.10.2014 12:53

Tagad iet pie zobarsta ir tīrais kaifs, goda vārds, es arī patlaban laboju zobus, jo kadu laicinu nebiju bijusi,mainu sudraba plombas pret baltajam, kur tas ir nepieciesams, ka ari pati zobu labosana, kas ir kanalu tirisana, utt...  Ja, lets prieks tas nav gan!

Ja nu kadu interese varu pareklamet zobarstniecibu Zobins un Citi! www.zobinsunciti.lv Daktere Dace!  Cenas tur ir videjas, toties labo  super! Man jau 2 zobi  spid un laistas!

Pie studenta diez vai ietu, zobs tomer ir un paliek zobs, un ja nu kas, jauns vieta neizaugs, ka piemeram mati vai nagi! Cilvekam tomer ir jabut ar pieredzi, un ka es uzskatu, zobs tomer tiek operets un ta nav joka lieta!

Bet nu intereses pec varetu palasit ka kadai ir gajis ar zobarstu - studentu! :)

07.11.2014 00:12

Sveiki! Nejauši uzgāju uz Jūsu diskusiju... Esmu Rīgas Stradiņa Universitātes Stomatoloģijas fakultātes 3. kursa studente. Es labprāt meklēju pacientus uz apskati, atzīmēt kartiņu un arī uz zobu ārstēšanu, labošanu. Nodarbības notiek, Stomatoloģijas institūta, Dzirciema ielā 20. Viss notiek profesionālu ārstu uzraudzībā, tāpēc varu garantēt ļoti rūpīgu un kvalitatīvu darbu. Mums ka studentiem ir 50 % atlaide ārstēšanai, tas par cenām runājot. Labprāt atbildēšu uz Jūsu jautājumiem un gaidīšu Jūsu ziņu, un kas zin varbūt mūsu sadarbība būtu ļoti veiksmīga un mēs ilgi varētu sadarboties.. Lai jauks vakars ! :)))

1 - 8 с 8