Enija Martinsone - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Enija Martinsone

Meitenes no si pardaveja nopirku telefonu, bet jau meness apkart un telefons neatnaca. apskatijos tagad  vinai ir divas pozitivas un divas negativas atsauksmes, kad es pirku negativas atsauksmju nebija vel. Vinai sen ari nav bijusi te. Varbut kadai ir vinai kontakti?

25 Ответы

Diemžēl šajā visā neiesaistos un nevaru apgalvot, ka tā ir viņa, jo man personīgu pretenziju nav, līdz ar to - nevaru cilvēku apvainot par kaut ko. Lai veicas meitenes atrast vainīgo un atgūt zaudētos līdzekļus, bet neesmu šajā visā krāpniecībā iesaistīta, līdz ar to - nevaru līdzēt. 

Rādās, ka te atsauksmes noziegums likt, kur nu vēl kaut ko "liecināt"!

izklāstīju visu, ko varu teikt par sadarbību ar šo meiteni, bet neko vairāk līdzēt nevarēšu, jo tikšanās vieta bija man ērtā vietā, nebraucu pie viņas uz mājām.

Meitene vēlējās ar mani veikt maiņu,piedāvāju viņai viena otrai uz kontu pārskaitīt pa centam,lai zinātu viņas datus,ja nu kas,jo tad vēl nebija nevienas atsauksmes un viņai bija salikti tikai 2 interesanti sludinājumi,kas izskatījās kkur kopēti(tieši bildes),atbildē'ja,ka konta viņai neesot,tad es uzreiz sapratu,kas viņa par cilvēku.

> Beta

Tātad krāpniece sevi sauc par Eniju Martinsoni, bet naudu lūdz skaitīt kā Lūcijas Ceicāne uz viņas kontu? Interesants piegājiens... Vēsais

vina teica,ka sis ir vinas meitas konts.

> ATLAIDES %

Meitene vēlējās ar mani veikt maiņu,piedāvāju viņai viena otrai uz kontu pārskaitīt pa centam,lai zinātu viņas datus,ja nu kas,jo tad vēl nebija nevienas atsauksmes un viņai bija salikti tikai 2 interesanti sludinājumi,kas izskatījās kkur kopēti(tieši bildes),atbildē'ja,ka konta viņai neesot,tad es uzreiz sapratu,kas viņa par cilvēku.

Interesants gājiens! Labi izdomāts! Smaidīgs

pardaveja atsaucas! 

cerams, ka viss atrisinasies.

21 - 25 с 25