Ziemassvētku brīnums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ziemassvētku brīnums

Sveikas meitenes! Pēc foruma nosaukuma laikam daudzas nesaprašanaa par ko īsti buus diskusija.

-Man katru gadu ir bijusi kaada neīstenota ideja, kurai neesmu saņēmusies jau vairaak kaa 3 gadus..Galvenaa doma ir radiit patiesu,neviltotu prieku citu cilveeku, īpaši pensionaru un maamiņu vidū.Radīt svētkus citiem, jo galvenais ir ''dot'' un tev tiks dots pretī.

Kaa? Doma ir sapirkt visdažaadaako - konfektes, cepumus,piparkuukas, iespējams kaads var padalīties ar saviem ziemas kraajumiem - marinētiem gurķīšiem, tomaatem, kabačiem, sēnēm, iespējams mūsu vidū ir kaada rokdarbniece, kura spēj uzadīt mazas zeķītes, vai šallīti kaadam beerniņam..

Jo vairaak salasīsimies, jo vairaak daavanu citiem. :) 

Un vai vispaar kaada buutu ar mieru pievienoties šaadai labdarības akcijai? :)

01.10.2014 20:16

> mjau

Šprotu bundžiņa,salīdzinaajumaa ar skaisti iesainjotu daavanu Ziemassvētku laikaa, manupraat ir savaadaak ;)

Ja neņems, ies taalaak.

Vecmeitu ballitte? - taas man asociējas ar meitenēm, kas lietojušas alk. un staiga pa Vecrīgu.Nekas personisks, bet nav jaabrīnas, kaapec tad neņem.

Labots: šodien, 18:56

PALDIES PAR UZBRAUCIENU,alko gan netika lietots,vecmeita pati gaidiija beerninju :) staastu tikai kaada vr buut reakcija,kad cilveeki nav radushi,ka kaut ko dod,skataas ar baileem,nedroshiibu un aizdomaam,vismaz daudzi!un,jaa ,esmu no Riigas un nepaarproti,man nav nekas ne pret Tevi,ne Tavu ceelo ideju,es tikai reaali skatos uz lietaam,kas parasti ir tikai runu liimenii,lai izdodas!

01.10.2014 20:21

Nebija uzbrauciens, kaa jau teicu - nekas personisks :)

01.10.2014 20:24

Ogre dazhi jaunieshi sarikoja ko lidzigu nesen- ari interneta zinju portalos bija rakstits- sapirks partiku un gaja meklet kam dot- veca omiite tija pie veselas kastes- pashi vel aiznesa lidz majai :) 

Un cik daudz ir dzirdets, ka jajnam maminjam pat nav psmperu ko uzvilkt jaundzimushajam, ar pabalstu nepietiek. Domaju ks tadas sievietes var atshkjirt, jo tad ari drebem un kosmetiksi nepietiek naudas.

Ideja ljoti laba, jo bernu namiem-pansionatiem tspat jau atridas, kas ziedo- bet shadi var palidzet citiem. Ja varetu kaut ka palidzet- labprat pievienojos :)

01.10.2014 20:55

> mona Ra

doma par labdarību ziemassvētkos apsveicama, bet nav saprotams tas, kāpēc kaut kas jāprasa no citiem. Es drīzāk aģitētu lai ikviens pats atver savu sirdi un iepriecina savus tu viniekus un kādu vientuļu kaimiņu vai daudzbērnu ģimeni apciemo. man vismaz nebūtu tāds gandarījums dalīt citu dotās dāvanas. Cita lieta, ja pati noadu tās zeķes vai cepumus izcepu.

Lai gan - lūdzot no citiem, mēs dodam viņiem iespēju kļūt labākiem...

+++

01.10.2014 23:02

> lienīte

Ogre dazhi jaunieshi sarikoja ko lidzigu nesen- ari interneta zinju portalos bija rakstits- sapirks partiku un gaja meklet kam dot- veca omiite tija pie veselas kastes- pashi vel aiznesa lidz majai :) 

Un cik daudz ir dzirdets, ka jajnam maminjam pat nav psmperu ko uzvilkt jaundzimushajam, ar pabalstu nepietiek. Domaju ks tadas sievietes var atshkjirt, jo tad ari drebem un kosmetiksi nepietiek naudas.

Ideja ljoti laba, jo bernu namiem-pansionatiem tspat jau atridas, kas ziedo- bet shadi var palidzet citiem. Ja varetu kaut ka palidzet- labprat pievienojos :)

+++ Pagaidaam esam četras vai piecas, kas gatavas tiešaam ko atbalstiit. :)

01.10.2014 23:16

Kaapēc jaagaida Ziemasvētki! Tad jau visur pilns ar dažaadaam akcijaam.. Aatraak nevar?:)

01.10.2014 23:28

Labak sava pagasta pameklet trucigu gimeni,un apjautaties ko berniem vajag,jaunas skolas somas,apavus,visu ko - partiku! Un to visu sagadat,kas nu pasiem ir,un parejo sametas un noperk! 

01.10.2014 23:46

Var vilkt rukju cepures,zakja ausis-nelidz,pirms gada musu pilsetina puikas piedavaja teju ziemas laika uz ielas,piegaja tikai jauniesi-citi ar labu nodomu,citi ne tik labu,parejie skibi skatijas :) arzemes colveki ir savadaki,tie pasi helovini-arzemes visi pensionari,priecigi gaida berneljus,Lv no citiem ar mietu var dabut:)

02.10.2014 02:41

Ja gribat palīdzēt, es zinu vienu eņģeli,kurš ar labdarību mostas un ar labdarību visu dienu pavada. Viņai tā ir ikdiena. Bet viņa noteikti jums dotu iespēju kaut kā pielikt savu roku un sirdi ar  kādu ziedojumu vai labo darbiņu. Un, kas ir galvenais - tur bez labdarības nevar iztikt...

Monika Savdona - tā viņu sauc un draugos varat uzzināt, par ko ir stāsts.

02.10.2014 22:24

> mona Ra

Ja gribat palīdzēt, es zinu vienu eņģeli,kurš ar labdarību mostas un ar labdarību visu dienu pavada. Viņai tā ir ikdiena. Bet viņa noteikti jums dotu iespēju kaut kā pielikt savu roku un sirdi ar  kādu ziedojumu vai labo darbiņu. Un, kas ir galvenais - tur bez labdarības nevar iztikt...

Monika Savdona - tā viņu sauc un draugos varat uzzināt, par ko ir stāsts.

Piekrītu par Moniku! Pie viņas arī savu rociņu mēģinu pielikt! 

21 - 30 с 30