Ko uzdāvināt zīdanim? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko uzdāvināt zīdanim?

Iesim ciemos, zīdainim ir 5 mēneši,ko labu var uzdāvināt? Kādas rotaļlietas,dvielīšus,tiešām ko labu un interesantu gribās,līdz 15-20 eur vēlams. Iesakiet kaut ko labu lūdzu.

01.10.2014 16:20

Varu piebilst, ka es būtu priecīga par tādu praktisku dāvanu. 

01.10.2014 16:25

zīdainim kādu attīstošu rotaļļietu ar skaņām,elkor plaza ir labs veikals ar rotaļlietam,un protams vecākiem kādu davaninu,piem.dāvanu kārti uz SPA:)

01.10.2014 16:40

Jā nupatās iešāvās prātā, varbūt, ja budžets atļauj pie pavār grāmatiņas sudraba karotīti ar iekaltu vārdiņu, dzimšanas datumu.

Patīk arī Gitas variants par spilvenu vai mīļu pūkainu sedziņu, kas kalpos kādu laiku un vecāki var saglabāt. 

Pirmo krūzīti ar bēbīša bildi un patīkamu novēlējumu. Būtībā es ar esmu par paliekošām dāvanām.

Vīra mamma tagad, kad mums pašiem piedzima mazulis, iedeva visas saglabātās mantas...vīram tas bija ļoti emocionāli, jo tagad viņš izprot šo lietu vērtību:)

01.10.2014 16:41

Iesaku pajautāt, kas tiešām ir vajadzīgs.

Autiņbiksīšu "kūkas" ir forša lieta, bet  noteikti jāpajautā, kādu veidu lieto - mums bija uzdāvināti Pampers firmas autiņbiksīšu kūka - bet mēs tādus mazajai nelietojām, mēs lietojām tikai Huggies - tad nu ej un domā, ko darīt ar tādu dāvanu, un ja vēl bērniņam ir alerģija.

Ne visiem patīk mājās turēt "smukumlietas" - par tām paliekošajām dāvānām - uzdrukām uzrakstiem, gravējumiem - arī vajag padomāt.

Noteikti neiesaku dāvināt mīkstās rotaļlietas - tās visbiežāk kalpo kā putekļu ķērājs.

Tas, protams, mans viedoklis un mans skatu punkts - iespējams, ka mamma tagad tieši domā, ka kāds varētu uzdāvināt mīksto zaķi, lai mazajam ir mīļmanta - tāpēc - jautājiet! :)

11 - 14 с 14