Pārrakstīšanās kuriozi :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārrakstīšanās kuriozi :)

Lai jautrāks vakars, nolēmu  padalīties ar nesen redzētiem pārrakstīšanās gadījumiem, kas liek pasmaidīt. (Starp citu, šie sludinājumi joprojām atrodami skapī.) Piedāvājumā ir ďūņu jaka un puņķainas kedas... Kas vēl pamanīts?

93 Ответы

Laaabs :D runaajot par ""puņķainajaam kedaam"", es nesen viņas gribēju pirkt, kkaa pagaidaam viss apstaajies, bet kedas smukas, nekas,ka puņķainas :D

Runājot par tēmu, vuenreiz draugam vārda ""apskāvieni"" vietā, nosūtiju ""pakāpieni"" :D ir ļoti jauki saņeemt mīļus pakāpienus :D   

> Ranma

Ja raksta bez garumzīmēm arī jokaini gadās. Reiz bija sludinājums, ka meklē "pukainu" žaketi. Izlasīju kā "pūkainu", un brīdi domāju, kā tāda varētu izskatīties.

He, man tā pašai reiz gadījās - aizsūtīju draudzenei  sms, lai vienā brenda mājas lapā paskatās "pukaino zaketiti". Viņa beigta palika, meklējot pūkaino, un es nevaru saprast, kā to puķaino nevar pamanīt, atrodas pašā lapas sākumā :)

Jā, un atradu te vienu "naturals astiņš" :)

> dziidz

Kas tas par zvēru? :D

> Ranma

> dziidz

Kas lūdzu? :D Es pat iedomaaties nevaru ko ar šo apzīmē :D

> puma422

> Ranma

> dziidz

Kas lūdzu? :D Es pat iedomaaties nevaru ko ar šo apzīmē :D

Tā laikam kāda zvēriņa aste, ko domāts likt kā krāgu. NoslēgtsEs tā sapratu.

Vienreiz sms sutot sajaucu burtus,uzrakstiju varda PECIŅ vieta PEDIŅ! :D

Man tēvs nesen pastaastīja, ka centraaltirgū esot bijis uzraksts "Bērnu doktora cīsiņi". Viņš piegaajis klaat un teicis: " Nu, ko jūs tik gari rakstaat, var tak uzreizi rakstīt- pediatra cīsiņi- divos vaardos!"...:) Bet taa paardevēja joku nav īsti sapratusi...

Arī tepat skapī, bet pirms kāda laika par aktivitātes centriņu-

labi sit zīdainim Nevainīgs

Laikam jau bija domāts, ka zīdainis var labi sist vai kaut kā tā.

Super tema ta parsmejoos ka pat viru piecelu no smiekliem skalajiem :D

21 - 30 с 93

Тема закрыта