Bernudarzs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bernudarzs

Sakam iet bernudarza, no rita berns negrib pat gerbties, lai tikai neietu uz turieni, pa dienu it ka labi sevi jut, bet no rita problema, vagag pierunat, solit, ka nopirksu saldejumu, kinder surprise olu:)un ta katru ritu, man jau idejas beidzas:))))

Vai kadai ir tada lidziga problema??jusu risinajums?

02.10.2014 12:53

kurs no vecakiem iznem bernu agrak, piemeram, ap 13.00, ir tadi??

02.10.2014 12:57

Un pedejais jautajums, cik jus maksajat par pusdienam?vnk gribu salidzinat cenas:)

02.10.2014 13:01

mums ari lidziga problema,aprunajoties ar citiem vecakiem uzzinaju ka vinu berni ari lidzig uzvedas un negrib iet kad strada otra audzinataja(nedod dzert,nelaiz uz podu),gaidu kad paliks 5 gadi lai nomainitu bernudarzu

02.10.2014 13:02

par edinasanu viena diena sanak 1.99

02.10.2014 13:20

mums bija tāpat viena audzinātāja patika otra nē.. no rītiem bija raudāšana kad ieraudzīja ka strādā tā kas nepatika. skaidroju ka ir lietas kas jādara pat ja nepatīk, zinu ka tā nevar bet teicu ja nepatīk nerunā ar viņu, spēlējies ar bērniem un tad vakarā mamma būs pakaļ. no sākuma bija raudāšana bet pēc tam bija wnk nepatika pret audzinātāju un viss. galvenais nerādīt bērnam ka viņš ar savu raudāšanu var ko panākt, tā ir liela kļūda.. 

pārgājām uz vecāku grupiņu 3-4 gadi un skatos ka ir daži bērni kas vēl joprojām no rītiem niķojas un raud. mums personīgi ir situācija tāda ja mazo ved tētis tad ir pīkstēšana un raudāšana, saka ka negrib iet bet ja vedu es tad aiziet bez emocijām. ir visādas situācijas.tagad paldies Dievam esam citā grupiņā un mazai patīk abas audzinātājas. vēl par to pirmo grupiņu nesen uzzināju no citām mammām ka daudziem bērniņiem nav patikusi OTRA audzinātāja, tātad ne bez iemesla...

par izņemšanu no dārziņa- es arī pirmo nedēļu izņēmu ātrāk un tajās dienās kad strādāja OTRA audzinātāja arī braucu ātrāk pakaļ, pēc pusdienas laika un launaga, bet pēc tam braucu pakaļ ātrāk tikai 5dienās.  tagad izņemu ap 6iem. dārziņš strādā līdz 7iem. 

dienā maksājam 2.15, bet tas ir to vērts redzot kādas ir brokastis, pusdienas un launags..

lai veicas izzināt sava mazā niķu iemeslus un lai rodas risinājums situācijai..

02.10.2014 13:29

es jau otro gadu solu mantas un gardumus,lai tikai no riita nav tracis,ne visi beerni fano par ieshanu b.d

31 - 36 с 36

Последнее на форуме
Pērku zaļu kleitu
Karina Fox 10 минут назад
Preces līdz 5€
Margo 1 час назад
Meklēju rozā kleitu
Alise сегодня, 19:29
Meklēju.
Ella сегодня, 19:28
Kleita..
Ella сегодня, 19:12