Interpunkcijas kļūdas-pieturzīmes, Ortogrāfijas ? Morfoloģiskās?? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Interpunkcijas kļūdas-pieturzīmes, Ortogrāfijas ? Morfoloģiskās??

Sveikas meitenes. Pēc ilga laika esmu atsākusi mācīties, bet ļoti piemirsusies Latviešu valoda. Iespējams kāda var padalītes zināšanās, kas ir par kļūdām,kad nevietā ieliktas garumzīmes, nepareizi vārdā burti salikti?Paldies

02.10.2014 18:00

"Latviešu valoda" neraksta ar lielo burtu.

Vari man uzjautāt privāti,neesmu spečuks,bet ļoti krīt acīs šādas lietas.Ko zināšu,to labprāt pakonsultēšu! 

02.10.2014 18:35

Sveika!

Arī es varu piedāvāt palīdzību latviešu valodas pareizrakstības un gramatikas jautājumos!:)

02.10.2014 18:45

Man droši var prasīt padomu:)

02.10.2014 18:52

Kura klase,vakarskolā? var arī man uzjautāt,nesen pildīju 11./12.klasei darbus.

02.10.2014 19:16

Latviešu valoda nav dzimta,toties atceros -īt -īties -ināt -ināties,galotnes kur jāliek garumzīmes:)

02.10.2014 19:30

Исправлено 02.10.2014 19:31

Interpunkcijas kļūdas ir kļūdas pieturzīmju lietojumā. Morfoloģiskās kļūdas būs gramatiskās kļūdas - nepareizi locījumi, dzimtes, skaitļi, nepareizs prievārdu, partikulu, saikļu, īpašības vārdu noteiktās un nenoteiktās galotnes lietojums, nepareizi īpašības vārdu salīdzināmās pakāpes formu darinājumi. Un ortogrāfijas kļūdas būs tieši pareizrakstības kļūdas - izlaists burts, nepareizs lielo un mazo burtu lietojums, kļūdas kopā un šķirti rakstāmajos vārdos, kā arī salikteņos un svešvārdos (no citām valodām aizgūtajos vārdos). Nu, tā apmēram!:)

02.10.2014 19:45

latvieshu valodas gramatika,manupraat,ir viena no gruutaakajaam no visaam valodaam!!man,kam latvieshu valoda ir dzimtaa,skolaa,krievu valodaa bija labaakas atziimes,nekaa latvieshu valodaa,lai gan domrakstus un sacereejumus,rakstiiju izcili..

02.10.2014 19:56

> zaiza

latvieshu valodas gramatika,manupraat,ir viena no gruutaakajaam no visaam valodaam!!man,kam latvieshu valoda ir dzimtaa,skolaa,krievu valodaa bija labaakas atziimes,nekaa latvieshu valodaa,lai gan domrakstus un sacereejumus,rakstiiju izcili..

Tas gan!:) Man latviešu valoda vienmēr ir bijusi "stiprā puse", tā kā stundās bieži garlaikojos, bet atceros, kā klasesbiedri, dzimuši latvieši, ar gramatiku un pareizrakstību mocījās! Draugi ārzemnieki vispār saķer galvu!:)  

02.10.2014 20:07

Man eksāmenā bija 10 :D Nezinu, kā citiem, bet man valoda šķiet elementāra..lai gan kursabiedri mocījās drausmīgi.

02.10.2014 20:31

> Dii

Man eksāmenā bija 10 :D Nezinu, kā citiem, bet man valoda šķiet elementāra..lai gan kursabiedri mocījās drausmīgi.

valoda kaa tada veel pusvelna,bet viss pareejais,oi.....

1 - 10 с 10

Последнее на форуме
Pērku zaļu kleitu
Jana сегодня, 01:02
Nike apavi
saulite сегодня, 00:01
Puikam
endzi вчера, 18:26
Soma
endzi вчера, 18:24