Ēdiens mazulim - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ēdiens mazulim

Sveikas, mammas un varbūt ir arī kāds tētis:)

Ko jūs dodat savam mazulim ēst? Nav domāts kādas putriņas, bet tieši dārzeņus utt.? Piemēram vai Jūs devāt savam zīdainītim papriku, selerijas kātus (ne sakni) vai vēl kādu citu produktu? Tā jau visi brokuļi, burkāni, kartupeļi, ķirbītis, tomāti, gurķi, mannas un auzas, griķi doti. Dīvaini tas, ka manna un griķi mums ne visai garšo. Arī es pati grūtniecības laikā ne reizi šos produktus neēdu. Pati pagaršoju dodu viņam un saku ņamm, ņamm, cik garšīgi:D

02.10.2014 18:29

Es dodu nedaudz biezpienu, lakto klasisko, bez garšām, kādu banāniņu un protams arī tos pašus kartupeļus, burkānus, ķirbīti utt. Nekas jauns laikam nav vēl izdomāts. :D Nedaudz gaļiņu, jaunlopa, jēra, teļa, truša. Esmu devusi selerijas kātu, mazajai garšoja, bet papriku gan nē. :)

02.10.2014 18:33

Ā nu jā gaļas protams arī dodam, izņemot cūciņu. Dodu biezpienu un citreiz karoti krējuma dārzeņos ielieku.  Nu re, ja kāds ir mēģinājis seleriju, iedošu arī. Papriku es pati nedaudz esmu devusi, bet man daudzi saka, ka nē lai nedodot. Un esam arī ēduši baziliku, pretenziju nebija:)

02.10.2014 18:40

Trijos mēnešos sākām ēst ābolu un banānu, pēc tam kartupeļus. Pusgada vecumā jau visu ēdām pēc kārtas :)

02.10.2014 19:45

Mans puikam patik griki, kartupeli, burkani, kabaci, makaroni, lasis un citas zivis varitas, ka ari loti patik jogurts ar cepumiem. Vel patik maizite ar sviestu :)

02.10.2014 20:39

Kad meita bija maziņa, devu tikai tos dārzeņus un gaļu, kura bija no pašu laukiem, + banānus. Papriku nedevu. (Čili arī nē!:D ) Pēc tā, ko esmu veikalos un tirgū redzējusi, šķiet, ka vīnogas un paprika ir hiperķīmiski audzēta. 

02.10.2014 21:15

> Naty-lee

Ā nu jā gaļas protams arī dodam, izņemot cūciņu. Dodu biezpienu un citreiz karoti krējuma dārzeņos ielieku.  Nu re, ja kāds ir mēģinājis seleriju, iedošu arī. Papriku es pati nedaudz esmu devusi, bet man daudzi saka, ka nē lai nedodot. Un esam arī ēduši baziliku, pretenziju nebija:)

Kapēc izņemot cūciņu??Es reizēm dodu cūkas lieso šķiņķīti.

02.10.2014 21:20

Draudzenes sīcis apmēram 4 gadu vecumā papriku kā ābolus grauza, garšoja. Vēl ir bijis konservētas kukurūzas periods.

02.10.2014 22:43

> ATLAIDES %

> Naty-lee

Kapēc izņemot cūciņu??Es reizēm dodu cūkas lieso šķiņķīti.

Nē, viss kārtībā var dot. Mēs vienkārši sākām ar vistas, truša, tītara gaļām un vispār piebarojumu dot nedaudz pēc 6 mēnešiem un tikko palika 8 mēneši. Ārste teica, ka cūkgaļa sākumā ir par grūtu sagremojama kuņģītim un arī alerģija it kā varot būt. Bet tagad, kad puncis jau ir pieradis pie ēdiena, tad sāksim arī pamazām piedāvāt cūkgaļu.

02.10.2014 22:47

> Princeses mamma

Kad meita bija maziņa, devu tikai tos dārzeņus un gaļu, kura bija no pašu laukiem, + banānus. Papriku nedevu. (Čili arī nē!:D ) Pēc tā, ko esmu veikalos un tirgū redzējusi, šķiet, ka vīnogas un paprika ir hiperķīmiski audzēta. 

O jā, čilī:D 

Par laimi man savas vīnogas, āboli, dažs bumbierīts bija un arī tā pati paprika izauga, bet tik trīs gabali:) Un man ir nenormāli daudz ķirbju, pat nezinu, ko lai iesāk, jo dēls jau nu visus neapēdīs, a man pašai negaršo:D

Jutos šogad super, ka man ir dārziņš un mazajam tiks ņamma no turienes:))

02.10.2014 22:52

Исправлено 02.10.2014 22:53

> Naty-lee

> Princeses mamma

O jā, čilī:D 

Par laimi man savas vīnogas, āboli, dažs bumbierīts bija un arī tā pati paprika izauga, bet tik trīs gabali:) Un man ir nenormāli daudz ķirbju, pat nezinu, ko lai iesāk, jo dēls jau nu visus neapēdīs, a man pašai negaršo:D

Jutos šogad super, ka man ir dārziņš un mazajam tiks ņamma no turienes:))

Pamēģini savārīt  ķirbi ar burkānu un batātēm (saldais kartupelis). Es sablenderēju kopā ar vistas gaļu un dodu kā biezeni, pašai arī garšo.

1 - 10 с 16