Cik jums apavu un virsdrēbju? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Cik jums apavu un virsdrēbju?

Vienas diskusijas iespaidā ienāca pratā - cik vienai sievietei vajadzīgs virsdrēbju, piemēram, rudenim, ziemai, cik apavu pāru - rudens, ziemas? Par kurpēm nerunāsim - tās nekag nevar būt par daudz :)

Un cik ilgi vienu apģērbu/apavus valkājat? Sezonu, divas? 

14 Ответы

Virsjakas/ mēteļi ap 10, apavi.. hmm.... sezonas noteikti zābaki un puszābaki ap 20

Viedokļu dažādībai - man ir vieni ziemas zābaki un vieni rudens puszābaciņi. Abi zābaku pāri ir kvalitatīvi, klasiski un universāli. No virsapģērbiem - viena ziemas jaka, kurai var izņemt silto oderi un tad tā kļūst par rudens jaku :) Plus viena ādas žakete un plāna virsjaciņa rudenim. Vienīgi prasītos piepirkt kādu zolīdu mētelīti - tad būtu nodrošināta visiem gadījumiem :)

Es uzskatu, ka nav nepieciešams daudz drēbju/ apavu un labprātāk izvēlos apģērbus/apavus, kuri ir universāli un funkcionāli.

> Janeta

> lienīte

Ai meitenes labak par sevi nedomashu- man ir vesela istaba kaa skapis- tiksi manam mantam! Vairaki skapji, divans un tagad vel nopirku drebju stativu, jo nav vietas tajaa istabaa. Bet es jau neielienu tur- kaut gan ta ir normala istaba- es vel esmu pa visu korifora skapi- apavi un virsdrebes- bet parejiem apaviem vel ir atsevishks skapis ar plauktiem.

Tad meitenes spejat iedomaaties, cik man ir daudz to mantu!!!!!

Tas ir neskaitot, ko es sheit pardodu- tas man stav atsevishkji!

Ha,vismaz neesmu vienīgā ar atsevišķu istabu tikai drēbēm,kurš sastāv tikai no vairākiem kronšteiniem un drēbju kastītēm.

Mjaa...bet tagad man ir problema- kronshteinu ta nopirku- kaste vel stav- jo redz tajaa istaba vsirs nav vietas- jasaak izplesties veel kaut kur :D

Tik labi, ka viiram nav iebildumu pret manu vaajibu :D

Поцелуй

IESKATATIES ! DAUDZ ADAS APAVU ! TIMBERLANDI IR UN VAR PAR CENU VIENOTIES ! IESKATATIES !

11 - 14 с 14