vilshanaas Macinja naudinjas teereeshanaa! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

vilshanaas Macinja naudinjas teereeshanaa!

sveikas jaukajaa riitaa!

izleemu,ka jaapasuuta man ar ,saucamaas,macinja naudinjas,ievietoju teemu maksas sadaljaa un sleedzu to,lai lieki nekomentee(kaa mums te biezhi noteik),tachu parasti,kad taisi teemu un sleedz,pastaaveeja iespeeja to atsleegt,izlabot vai ierakstiit veel kaut ,ko,bet tagad- nekaa!labot opciju man vairs nepiedaavaa un atsteelgt-arii ne! taa nu sanaak: ieliku par maksu,bet jaunaam teemaam rodoties vai paceljos vecaas,maneejaa jau sen talees zilajaas,vot i Tev- maksaa,lai labaak..

03.10.2014 17:10

Sveiki, Problēma ir noskaidrota. Tuvākajā laikā tā tiks atrisināta. 

03.10.2014 17:20

Es pasūtiju maksas to diskusiju un man viņa 2 dienā pazuda! Lieki iztērēta nauda un maciņš tukšs!

03.10.2014 17:22

Rakstīju adminstrācijai 1x atbildēja un tad viss, ne naudu, ne diskusiju neatgrieza! 

03.10.2014 17:30

> Trakā_izpārdošana_IESKATIES

Rakstīju adminstrācijai 1x atbildēja un tad viss, ne naudu, ne diskusiju neatgrieza! 

Ņemot vērā, ka pirms 3 dienām izveidoji diskusiju, kas pārkāp foruma noteikumu 10to punktu par lielajiem burtiem, varbūt vēl kādu noteikumu pārkāpi..?

04.10.2014 14:51

Sveiki,

Problēma ar Maksas Tēmu labošanu ir atrisināta. Pārbaudiet!

04.10.2014 15:25

> AtverSkapi.lv

Sveiki,

Problēma ar Maksas Tēmu labošanu ir atrisināta. Pārbaudiet!

jaa,tagad sanaak llabot,butuu forshi,ka atljautu arii atsleegt teemu,ja grib pats iekomenteet,piemeeram.

21 - 26 с 26