Kam bija tada situacija? Ko darit?? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kam bija tada situacija? Ko darit??

Labdien. Ir ta,ka mes ar pirceju sarunat sutut preci caur Omnivu. Es nosutiju,viss ok,bet pec 2 dienam sanemu vestuli,ka esmu krapniece,nosutiju kaut kadas trubas,es pat nesapratu ko vina vispar sanema... Centijos zvanit uz Omnivu,bet nevar sazvanit,uzrakstiju vestuli vinem,bet pat neceru ka kads to izlasis vispar... Ko man darit tagad? Pirceja draudeja ka rakstis par mani TVnet,be lieta pat nav par to... Vai ir vispar kada iespeja ka vina sanems to preci? Butu pateiciga ja kads palidzes ar padomu... Paldies.

25 Ответы

Ja ir saglabājies čeks varat izsekot kur atrodas sūtījums.

Palūdz meitenei lai paskatās uz uzlīmes vai ir uzrādīts Jūsu tel.nr.Iespējams ka kurjers salaidis ko grīstē.

Nu situācija tev ir nesmuka. Man tagad arī radiniece sūtija no avon preci,preces vērtība 30eiro +soma par 22 eiro. Soma pazuda,prece puse saskrapeta un pacinas saplacinātas. Visu laiku sūtija caiur pasta staciju,viss ok,tagad caur omniva un se tev. Pie kurjera neesot,noliktava nav. Varbut laiks slegt omniva bodites ciet?kurjers sievai somu uzdavinaja un visi laimigi.

A varbūt viņa tevi maana?

Saņēma preces, bet apgalvo, ka kraapniece esi?

Jebkuraa gadijuma čeki tev ir, un ieteikti izsekot.

4eki man protams ir,bet vina apgalvo ka sanema kaut kadas trubas vai deles,es tiesam nesapratu,jo bija sasutuma. Man tagad bernam 39 temperatura,bet man vajag attaisnoties ka neesmu krapniece un savu mantu nosutiju... Meitenes,esmu pirmo reiz tada situacija,, Diezgan vina melo ka nesanema,jo es nosutiju angoras vilnes jaku,69 eur vertiba.. It ka pirceja jabut apmierigai ar pirkumu,nevis melot ka nesanema.. Bet,tiesam,dzive gadas visadi.. No Omnivas protams atbildes nav.. Kads zina kadu privatu numuru varbut?

pilnīgi neko nevar saprast, kas tieši par bēdu... kaut ko pircējs saņēmis, bet... 

Vajag zvanit uz Omniva un skaidroties mna ari bija nesmuka situācija ar omniva,es paku nosutiju cilvēks nedēlu nesaņem paku,kad sāku zvanīties tad izradas,paka jau pieskaitita pie noklidušajām un stāvot noliktavā un uzreiz tajā pašā diena tika nogādāta attiecīgajā pakomāta,man uz rokas bija čeks !

Vsp Jau nesmuki ari no Pircejas puses... Uzreiz Tadu traci celt... Vai tiesham pieaugushi cilveki ir tik zemu nolaidushies... Tak Japrot cilvecigi sarunat, risinat problemas... Varbut tiesam ir kaut kas sajaukts, un nepareiza paka piegadata.. A tur jau taisas sudzeties TVNETAM... Pat lidz galam ta saprotu neko nenoskaidrojot.. 

Man pa visu sho laiku ir bijushi shadi atgadijumi:

Aizsutiju meitenem lietinas, meitenes gaidija, gaidija, nesagaidija.. Uzreiz meitenem man uzrakstija vestulites visu atrisinajam, naudinu atgriezu un pec laicina viss ok sutijums aizkavejas un nonaca galapunktaa:)) Par ko padies Meitenem, godigi pazinoja, kad pacinas tomer klat un naudinu ari atgrieza.. Viss, nekads konflikts, nekads sudzibas... Meitenes piegaja shai situacijai ar sapratni..

Otrs atgadijums meitene sanema kleitinu, atsutija vestuliti, kad kvalitate neatbilst aprakstaa mineetaam, nekadu problemu, sarunajam naudinu atgriezishu, jo tomer cilveks gaidija ko citu.. Protams nepatikami gaidija un atnaca ne tas ko ta gaidija ,bet nekadas klaigashanas un sudzibas... Cilveks uzraksta man un risinam situaciju... Nevis Metas virsu ar draudiem vai skali nomelno...

MEITENES, GAN PIRCEJAS, GAN PARDEVEJAS ir japrot risinat shada veida problemas pratiga cela un ar sapratni...

Ja Tevi ignore un neliekas ne zinis protams taa jau cita TEEMA.. Bet cik pedeja laika palasi temas.. Tad var saprast, kad ari pashas pircejas nav ieinteresetas iipashi risinat pratiga celaa, radushas probleemas, bet uzreiz uzcelt kashki...

...Ar Omnivu vienmēr izdevies sazvanīties,izņemot brīvdienās. Vienu reizi man paka bija pazudusi uz mēnesi, otrreiz- nepareiza sveša paka tika piegādāta manai pircējai. Abas reizes aktīvi zvanīju un rakstīju Omnivai par radušos problēmu, un viņi arī rīkojās, kamēr atrisināja šos pārpratumus. Bet jā, ja pats aktīvi "neiet virsū", tad viņi īpaši neiespringst ar zudušo paku meklēšanu...

Исправлено 04.10.2014 16:23

... Ar Omnivu vienmēr izdevies sazvanīties,izņemot brīvdienās. Vienu reizi man paka bija pazudusi uz mēnesi, otrreiz- nepareiza sveša paka tika piegādāta manai pircējai. Abas reizes aktīvi zvanīju un rakstīju Omnivai par radušos problēmu, un viņi arī rīkojās, kamēr atrisināja šos pārpratumus. Bet jā, ja pats aktīvi "neiet virsū", tad viņi īpaši neiespringst ar zudušo paku meklēšanu...

Esmu tā pircēja. Piekrītu,ka reagēju asi,bet laikam hormoni esot stāvoklī trako :(

Bet atverot skapīša durvis,ieraugam nevis jaku,bet detaljas,Amstrong kastīte,un iekšā detaļas. Kaut gan uz kastītes viss pareizi,gan sūtītājs,gan saņēmējs.

Atvanojos pārdevējai,jo vainoju nenoskaidrojot,ka iespējams pasta stacija vainīga.

1 - 10 с 25