Kam bija tada situacija? Ko darit?? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kam bija tada situacija? Ko darit??

Labdien. Ir ta,ka mes ar pirceju sarunat sutut preci caur Omnivu. Es nosutiju,viss ok,bet pec 2 dienam sanemu vestuli,ka esmu krapniece,nosutiju kaut kadas trubas,es pat nesapratu ko vina vispar sanema... Centijos zvanit uz Omnivu,bet nevar sazvanit,uzrakstiju vestuli vinem,bet pat neceru ka kads to izlasis vispar... Ko man darit tagad? Pirceja draudeja ka rakstis par mani TVnet,be lieta pat nav par to... Vai ir vispar kada iespeja ka vina sanems to preci? Butu pateiciga ja kads palidzes ar padomu... Paldies.

25 Ответы

Man bija šāda situacija bija ar pasta staciju, saņēmu putekļu sūcēju savu kediņu vietā! Paņemu kasti pie sevis sazvanijos ar nr kas bija tur rakstits un atdevu rokās preci lai mani neapsudzetu zadzibā!

Pasaki viņai tā - ja viņa var nobildēt saņemtās trubas ar iepakojumu (tava kaste, tavs maiss utt.), tad tu ticēsi. Citādi lai iet ieskrieties, jo preces cena ir augsta. Ja tu atgriez viņai vērtību ticot uz vārda, apsveicu, tevi apčakarēja.

Galvenais,ka Tvnets,nezināju,ka Tvnetam interesētu tas.

Man aizvakar pirmo reizi paka pazuda omniva,zvanijam skaidrojam,ka iepakota,atradas un atsutija man,netiru nobruzatu paku

A ko meitene prasa atpakal-naudi vai ko? Man liekas,ka melo,jo ja tur butu trubas tad uzlime tak butu kam sutita un no ka:) lai nofotografe to uzlimi un atsuta tev,ja uzlime ir ista ,tad domaju ,ka meitene manas,jo neviens paku tac neizpakoja un trubas neielika :D zvait omnivai ir japagaida,parasti min. 10 un tad savieno

Melot nemeloju,naudu atpakaļ neprasu,situāciju skaidrosim ar Omnivu. Iespējams,kāds džeks gaida savu paku ar tām Armstrong detaļām(detaļu) un saņem manu- sieviešu džemperi. 

Stulbākais,ka uz uzlīmes mūsu Nr.ir pareizi.

Bet ko mēs pamanījām tajā lapā,kur čeko paku atrašanos vietu,uzrādīti visi laiki, ir atstāts komentārs,kuru never vaļa un nevar izlasīt,kādai tā ir bijis??

Tapec tiesi tas ir loti divaini,ka vareja sajaucat ar pareizo numuru,es nevaru saprast to...Ceru ka mes visu noskaidrosim un dabusim preci.

Man atkal bija mistisks gadījums-meitene ievada,ka paka jāsūta uz Saldu,viss normāli,bet saņemu sms,ka paka ir Jelgavā,3 reizes pārlasiju,iedomājos,ka varbūt sajaukts nr. ,bet beigās pati omniva esot sajaukusi,kaut kas ar datoru esot un pa velti atvedīšot manu paku :) Varbuut ari Jums datora kļūda :)

Исправлено 04.10.2014 17:19

nekā dīvaina tur nav!!! taa ir Omnivas pakomāta klūda- nobīde laikā! Jau vienu reizi te par to rakstiju! Tas viņiem gan ziemā gadījās, bet nav izslēgst ka tagad arī!

Sūtītāja nepārliecinājās par aderesi, ko paķēra un uzlīmēja. Uzlimeeja savai pakai- iepriekšējam izdrukāt paredzēto uzlīmi un savkārt nākamais sūtītaajs, kas trubas sūta, uzlīmēja tieši tādaa pašā kārtā džempera sūtītaajai paredzeeto izdruku.

Zvaniet uz omniva- atgūsiet savas pakas! ja trubu sūtiitaajs arii zvaniis, un meklees, ja nee atgūsiet naudu:))

11 - 20 с 25