Kam bija tada situacija? Ko darit?? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kam bija tada situacija? Ko darit??

Labdien. Ir ta,ka mes ar pirceju sarunat sutut preci caur Omnivu. Es nosutiju,viss ok,bet pec 2 dienam sanemu vestuli,ka esmu krapniece,nosutiju kaut kadas trubas,es pat nesapratu ko vina vispar sanema... Centijos zvanit uz Omnivu,bet nevar sazvanit,uzrakstiju vestuli vinem,bet pat neceru ka kads to izlasis vispar... Ko man darit tagad? Pirceja draudeja ka rakstis par mani TVnet,be lieta pat nav par to... Vai ir vispar kada iespeja ka vina sanems to preci? Butu pateiciga ja kads palidzes ar padomu... Paldies.

04.10.2014 17:16

Исправлено 04.10.2014 17:19

.

04.10.2014 17:20

Tāpēc jāsagatavo un jāizdrukā visu mājās, jālimē pašam un nav nekādu problēmu.

04.10.2014 17:35

Majas uzlime lapinju virsu ar tel.nr. un adresi kur sutit uz pacinjam, ta drosak.

Un Omniva var sazvanit, pati vairakas reizes zvaniju. Lidz 17.00 var sazvanit, pec tam vinji nestrada laikam.. Citi vienu reizi uzvana, nevar sazvanit , aa taatad nevar. Zvani kaut 10-it reizes.

04.10.2014 17:37

Turklat Omniva cik zinu piedava uzrakstit iesniegumu,un kada verte tas viss, ja neatrodas paka, vinji apmaksat piedava. Vajag ceku saglabat, citadi neko un neka laikam.

04.10.2014 18:23

Ar Omnivu vienmēr gadās pārpratumi, tāpēc man nepatīk izmantot viņu pakalpojumus. Mana pircēja reiz vairākas dienas gaidīja  kodu - paka stāv pakomātā, bet kods netika izsūtīts 3 dienas. Zvanīju vairākas reizes viņiem, katru reizi solīja izsūtait kodu. Ar trešo piegājienu izdevās. Bet ar to stāsts nebeidzās. Pircēja paciņu saņēma, bet man pēc 2 nedēļām atnāk sms, ka man ir atgriezts sūtījums un vēl jāmaksā. Sazinājos ar pircēju, pircēja apstiprināja, ka paciņu izņēmusi un viss ir kārtībā. Interesanti zināt, ko viņi man tur atgrieza? Zvanīju, teicu, ka kaut kas sajaukts, bet tur otrā galā nekādu interesi par to neizrādīja. Pastāvēja uz to, ka man atgriež paku. Sviestains kantoris.

21 - 25 с 25