Ko darit??? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ko darit???

Sveikas,meitenes!Lieta tada,ka otrdien nosutiju meitenei preci caur pasta staciju,un sodien m eitene uzrakstija vai tiesam esmu izsutijusi,jo jau pagajusas 4 dienas  un paka nav pie vinas nonakusi ...parasti sutijums tiek piegadats 2-3 darba dienu laika.Nu neko sazvanijos ar meiteni un sarunajam ka es pazvanisu uz pasta staciju,paintresesos,tad nu sazvaniju,jaa redz to ka esmu sutijusi uz Siguldu un sieviete ar ko runaju ari teica ka pakai bija jabut jau vakar gala,bet neka,tad nu nosaucu kads izskatijas maisins kura bija iepakota paka,aptuvenos pakas izmerus,un ka bija aizlimeta,un vina solijas apskatit noliktava...pagaja 3 stundas un tagad vina man atzvana un pasaka ka paka neesot atrasta,vel piemineja ka ar kautkadiem sadarbibas partneriem pirmdien sazinasies,vai neesot pie viniem,un tad atkal sazvanis mani.Pajautaju kas bus ja neatradis pacinu ,un vina atbildeja ka man bus jaiesniedz vinaiem kautkads maksajums par preci un tad vini atmaksas naudu.Tagad man rodas jautajums,ko vini un cik daudz atmaksas,jo sanak ka es esmu zaudejusi mantu,un meitene kurai sutu ir zaudejusi naudu...ko darit?vai kadai ir bijis ka pasta stacija ir vainiga pie pakas pazusanas?ka vini atgriez naudu atpakal?un vai abam pusem,vai tikai sutitajam?Loti ceru ka kada seit spes sniegt atbildi uz maniem jautajumiem...jauku dienu Jums!

04.10.2014 16:29

Man pēdējās dienās visas paciņas,kuras izsūtu,kā minimums 5 dienas sūtās.

04.10.2014 16:30

Es tagad ceru,ka paciņa,kuru nosūtīju Tev,nepazudīs! :D Man ir čeks,ja nu kas! :)

04.10.2014 16:42

> Janeta

Es tagad ceru,ka paciņa,kuru nosūtīju Tev,nepazudīs! :D Man ir čeks,ja nu kas! :)

Nja ari es par to domaju,jo noteikti pacinja ir loti maza,un maza bija ari mana ko sutiju meitenei...tiesam sak zust uzticiba pasta stacijaiSatraukts

Mani pēdējā laikā pasta stacija sarūgtina... 

04.10.2014 17:52

Исправлено 04.10.2014 17:54

> Snowfox

nedomaaju,ka ir kaut kur veel sliktaaka ps par Riigas Origo...

toties omniva man tikko piegaadaaja paku,kas vienaa dienaa bij ielikta- otraa riitaa ap 9,man jau sms,ka jaaiznjem!!!Pārsteigts

> zaiza

> Snowfox

nedomaaju,ka ir veel sliktaaka ps nekaa Riigas Origo...

toties omniva man tikko piegaadaaja paku,kas vienaa dienaa bij ielikta- otraa riitaa ap 9,man jau smsk,k jaiznjem!!!Pārsteigts

man ar omnivu nesen tā bija- vakarā izsūtīju, rītā jau meitene priecīga, ka paka atnākusi! 

04.10.2014 17:54

Ceturtdien vakarā nosūtīju 3 paciņas, nācās braukt pa vairākiem pakomātiem, jo, maitas, pilni, bet šorīt (sestdienā) 7:33 pienāca sms, ka Limbažos piegādāta, ~10:40 par Rīgu un Tukumu.

04.10.2014 18:20

Исправлено 04.10.2014 18:55

Piektdien nosūtīju,un šodien pa dienu jau Cēsis mana paka,es biju šokā par tik izcilu ātru piegādi.Vienīgais mīnuss ka sūtījumu nevar izsekot.

04.10.2014 19:27

Nekad nav bijušas problēmas ar omnivu, vakar meitene man izsūtīja no rīgas un šodien pusdienas laikā jau talsos. Es vienmēr saņemu jau nākamajā dienā.

04.10.2014 19:31

Man pašai  tā nav gadījies ar pakām. Bet gadījās ka sūtot paciņu atveras nodalījums un man pretī paciņa, kura domāta citai meitenei-jo man saja nodalijuma bija paredzets likt savu pacinu. Lidz ar to, kurjers sajaucis nodalijumus un negodigs cilveks butu panemis so pacinu un meitene domatu ka pardeveja nav izsutijusi:( diemzel

11 - 20 с 20