Michael kors aliexpress - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Michael kors aliexpress

Sveikas meitenes! Iepriekš esmu pamanījusi, ka gan šeit , gan dažādos sludinājumu portālos ir ievietotas jaunas, Michael Kors somu replikas par apmēram 40 euro. Šajā nedēļas nogalē uzdūros uz aliexpress.com, kur šādas somas pārdod no 20-30 euro, bildēs izskatās identiskas īstajām, bet nekad jau nevar zināt. Labprāt iegādātos šādu somu, jo , diemžēl, priekš īstās somas naudas nepietiek. Varbūt kādai ir pieredze pasūtot tieši šī brenda somas aliexpress? Varbūt kādi ieteikumi, kā noskaidrot, vai somas tiešām ir vismaz līdzīgas bildes norādītajām( ir pārdevēji, kas savos aprakstos raksta, ka somas pilnībā atbilst bildēs parādītajām) , varbūt vēl ir citas pasūtīšanas iespējas? Kur tad tās meitenes, kas šeit ievietojušas sludinājumus dabuja šīs somas? 

06.10.2014 20:00

Nav vērts, tie pakaldarinājumi izskatās baisi. Labāk nopirkt kvalitatīvu somu bez brenda.

Nrkad nevar zinat kads atnaks.;) ta bija ar maksligajam sktopstam sutiju no viena seilera,vienreiz atnaca brakis,bet parejas reizes bija labas.

Iesaku vienkarsi atrast kk lidzigu,bet nepirkt pakaldarinajumu,jo biezi vien pwkaldarinajumiem ieliekot kadu udens pudeli rokturis jau nost.;D 

06.10.2014 20:17

Pakaļdarinājumi liecina par sliktu gaumi, tā reiz kaut kādā raidījumā izteicās stilisti. Tad jau labāk sakrāt naudu klasiskai, īstas ādas somai, kas kalpos vairākus gadus pie dažādiem tērpiem

06.10.2014 20:18

Man visas reizes bijušas veiksmīgas! Aliexpress mana mīļākā šopinga vieta.

06.10.2014 20:22

Es te vēl nedaudz iejaukšos, bet no tā paša aliekspresa kaimiņiene bija pasūtījusi šādu somu:

http://www.aliexpress.com/item/-/1951243004.html

īsta āda, starp citu, un kvalitāte tīri OK

06.10.2014 20:23

Исправлено 06.10.2014 20:25

Ir ļoti labas kopijas,nopirku sev chanel,tiesa no ss.lv,no dabīgas ādas,izskatās ka oriģināla,ar visu pasi,nummuriem un tml.Somas pērku tikai kad redzu dzīivajā:)Ja cena ir maza neko labu nenopirksi,uz aksesuāriem nevajag žēlot naudu:)

06.10.2014 20:30

Исправлено 06.10.2014 20:32

Laimes spēle- reizēm pakaļdarinajumu somas ir veiksmīgas, reizēm kauns sabiedrība atradīt. Tiešam labak iekrat naudiņu un iepriecinat sevi ar īsto :) 

Ir redzēta slavena MK soma ar šķībiem burtiem, kuru īpašniece par katru cenu centas izradit un iegrūst acīs katram kurš nonaca viņas redzesloka. Ta gan nevajag darīt :D

Starp citu Jelgavas Silueta lielaja iela uzradušas MK crossbody somiņas par 16euro :D 

06.10.2014 20:32

apskaties šo,varbūt noder!

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=689108&filter=users

06.10.2014 20:33

> Ilziic

Nav vērts, tie pakaldarinājumi izskatās baisi. Labāk nopirkt kvalitatīvu somu bez brenda.

Pilnīgi piekritīšu!

Vienmēr nāk smiekli par meitenēm, kas staigā ar šīm replikām. ;)

06.10.2014 20:37

> Ilziic

Piekrītu, labak iegadaties identisku somu bez MK uzrakstiem, ja jau vēlies iegadaties tadēļ, ka patīk dizains (tagad daudz tadu). Ja mērķis ir pats uzraksts un tas, ka man būs ''MK'' somiņa, tad... 

1 - 10 с 10