Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas?

Sveikas. Lieta tāda, ka meitenei caur pastu sūtiju paciņu. Bija jāsūta ar pēcapmaksu, bet es piemirsu, domāju varēs man pārskaitīt naudiņu caur kontu. Tad kad paciņa bija galā viņa teica, ka viņai nav i bankas un arī nevienam radam nav.. Tad nu teicu lai sūta man atpakaļ, bet nu jau 2 nedēļas man paciņas nav atpakaļ. Uzrakstiju viņai lai sūta man naudu atpakaļ vienalga kā. Viņa man uzrakstija šādu vēstuli - Pastā pteicu, lai sūta atpakaļ jums preci, tālākās jau ir jūsu problēmas . Adios.

Vai tiešām pasts sūta 2 nedēļas ? Man NEKAD nav tik ilgi sūtīta paciņa..NEKAD. Ko darīt? Negribu jau neko pārmest pirms laika, bet varbūt krāpniece?

07.10.2014 22:06

Atpakaļ 2 ned nesūta,muļķibas.

07.10.2014 22:07

Man ir gadijies,kad meitenene otrā gala neizņem,noignorē un tad pēc mēneša atceļoja atpakaļ paka!

07.10.2014 22:08

Jāskatās, kā ar pasta darbiniecēm, ir tādas, kas, par spīti visam, noturēs to 1 mēnesi un pēc tam tikai atgriezīs un ir tādas, kas uzreiz atgriež.

Bet piekrītu, ka izklausās aizdomīgi.

07.10.2014 22:08

šaubos vai viņa taisaas ko sūtīt atpakaļ. ;/

07.10.2014 22:11

Vinas atbilde jau vispar ir izcila...

kur tad viņa diez dzīvo, ja viņas galā nevienam nav ibankas ?:D 

07.10.2014 22:12

Исправлено 07.10.2014 22:12

Varbūt viņas sākotnējā doma nebija krāpties,bet par cik tas bija visai izdevīgi,tad nolēma paciņu paturēt,vismaz izklausās pēc tāda varianta,jo parasti cilvēki cenšas risināt kaut kā situāciju.

07.10.2014 22:14

domāju ka ar viņas attieksmi jau viss ir pateikts. un NETICU ka nevienam radam nav ibankas. 99% ka krāpniece. paciņu saņēma un vēl pie tam pa brīvu sanāca, kapēc lai viņa tev sūtītu atpakaļ..?! bet cerams ka es maldos un paciņu tu dabūsi atpakaļ...

Ja cilvēks neizņem paciņu, tad tā pec mēneša tiek atgriezta sutītājam, bet ja izņema un sutīja atpakaļ, tad noteikti nevar būt 2 nedeļas

07.10.2014 22:40

ja viņa neizņem tad paciņu uzglabā līdz 1 mēnesim...šaubos kad viņa aizgājusi uz pastu un pateikusi lai sūta atpakaļ,takā paciņu saņemsi pēc vēl laiciņa kāda...

1 - 10 с 80