Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas?

Sveikas. Lieta tāda, ka meitenei caur pastu sūtiju paciņu. Bija jāsūta ar pēcapmaksu, bet es piemirsu, domāju varēs man pārskaitīt naudiņu caur kontu. Tad kad paciņa bija galā viņa teica, ka viņai nav i bankas un arī nevienam radam nav.. Tad nu teicu lai sūta man atpakaļ, bet nu jau 2 nedēļas man paciņas nav atpakaļ. Uzrakstiju viņai lai sūta man naudu atpakaļ vienalga kā. Viņa man uzrakstija šādu vēstuli - Pastā pteicu, lai sūta atpakaļ jums preci, tālākās jau ir jūsu problēmas . Adios.

Vai tiešām pasts sūta 2 nedēļas ? Man NEKAD nav tik ilgi sūtīta paciņa..NEKAD. Ko darīt? Negribu jau neko pārmest pirms laika, bet varbūt krāpniece?

07.10.2014 22:43

Meitene it kā bija pastā un teica, ka jāsūta atpakaļ, tad jau tas neskaitās, ka neizņēma, bet varbūt vienkārši tikai teica, ka bija aizgājusi, bet tā vietā lai aizietu vienkārši sēdēja mājas.

Es jau arī to visu nokārtot gribu tā cilvēcīgi un mierīgi, bet viņas atbilde mani nedaud izbrīnija un lik man aizdomaties.

07.10.2014 22:45

Kāds links uz meiteni?

07.10.2014 22:45

Pazvani uz pasta nodaļu un noskaidro,vai tev kāds sūtijums nāks :) 

07.10.2014 22:49

Linku kaut ka tagad uzreiz negribu likt, ja nu tiešam kaut kas ar pastu vai nav kartība vai nav aizgajusi un pateikusi lai sūta atpakaļ.. Rīt iešu uz pastu un mēģinašu tur ko uzzinat. 

Viņai uzraktiju vai tiešam viņa ir aizgajusi uz pastu un pateikusi lai sūta atpakaļ un teicu lai saka ka ir.. Jagaida atbilde , protams ja viņa vispar atbildēs.

Ja saks mani ignorēt linku uzreiz likšu, neiešu auklēties ar viņu. 

07.10.2014 22:58

> Kriksis - IZDEVĪGI :)

Linku kaut ka tagad uzreiz negribu likt, ja nu tiešam kaut kas ar pastu vai nav kartība vai nav aizgajusi un pateikusi lai sūta atpakaļ.. Rīt iešu uz pastu un mēģinašu tur ko uzzinat. 

Viņai uzraktiju vai tiešam viņa ir aizgajusi uz pastu un pateikusi lai sūta atpakaļ un teicu lai saka ka ir.. Jagaida atbilde , protams ja viņa vispar atbildēs.

Ja saks mani ignorēt linku uzreiz likšu, neiešu auklēties ar viņu. 

Tev taču ir viņas pasta adrese uz ko sūtiji? Pasta indekss? Atrodi internetā un piezvani uz to pastu, noskaidro vai ir no tādas personas izsūtīta paciņa uz Tavu adresi. Tur Tev visu pastāstīs. 

Man bija līdzīga situācija, zvaniju uz pastu, kur man pastāstija, ka ne kāds ko nesis sūtīt atpakaļ, ne vispār tā meitene pēc saņemšanas pastā rādijusies. Lietas bija jākārto citādāk..

07.10.2014 23:03

Tev nav kvīts ,parasti dod ,kad sūta pacinju,man skiet,ka jābūt virsu nr.ar kuru vari izsekot paku,latvijas pasta majas lapa,ja es kaut ko nejacu,man skiet,ka redzeju taadu opciju :)

07.10.2014 23:06

pajautā vienkārši sūtijuma numuru un Pasts.lv var sekot līdz kur paciņa atrodas.Arī savai nosūtītai paciņai vari sekot līdz un apskatīties vai ir saņemta otrā galā.Jo ja viņa sūtija Tev atpakaļ paciņu,viņai par to bij jāmaksā ,un paciāni tiek piešķirts numurs.Paskaties savā kvītī kad maksāji,tur arī būs sūtijuma numurs.

07.10.2014 23:07

Ir,tada opcija,ka var tiesam izsekot kur ir pacina. Vai otraja gala vina ir iznemta vai parsutita atpakal.

07.10.2014 23:12

Pārsūtīt atpakaļ var tikai pa samaksu,ja viņai nebij par ko maksāt,tad paciņa stāv pastā to mēnesi un tad aizsūta atpakaļ.

bet ja meitene dzīvo dziļos laukos un pasta nodaļa ir tālu,tad nebrīnies ka 2 nedēļas vēl neesi saņēmusi sūtijumu.Pašai ir bijis ka gaidu ilgi,kamēr aizved līdz pasta nodaļai,tad tālāk uz reģionālo pasta nodaļu tur šķiro,tad uz galveno pasta nodaļu kur atkal šķiro utt.Kad zvaniju uz pastu un interesējos,tad man rupji atbildēja,ka tas viss esot roku darbs kas aizņemot laiku ...Cerēsim ka Tava paciņa drīz būs atpakaļ.

07.10.2014 23:14

Uz kvīts zem svītru koda ir nr.  sākas ar CP tad cipari un beigās LV.

Ieraksti šeit

http://www.pasts.lv/lv/kategorija/sutijumu_sekosana/

un tur būs visas darbības pa dienām un laikiem,kas veiktas ar paciņu.

11 - 20 с 80