Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas?

Sveikas. Lieta tāda, ka meitenei caur pastu sūtiju paciņu. Bija jāsūta ar pēcapmaksu, bet es piemirsu, domāju varēs man pārskaitīt naudiņu caur kontu. Tad kad paciņa bija galā viņa teica, ka viņai nav i bankas un arī nevienam radam nav.. Tad nu teicu lai sūta man atpakaļ, bet nu jau 2 nedēļas man paciņas nav atpakaļ. Uzrakstiju viņai lai sūta man naudu atpakaļ vienalga kā. Viņa man uzrakstija šādu vēstuli - Pastā pteicu, lai sūta atpakaļ jums preci, tālākās jau ir jūsu problēmas . Adios.

Vai tiešām pasts sūta 2 nedēļas ? Man NEKAD nav tik ilgi sūtīta paciņa..NEKAD. Ko darīt? Negribu jau neko pārmest pirms laika, bet varbūt krāpniece?

08.10.2014 04:25

Tāpec ir šaubas pirkt no mazgadīgiem,ja saka nav ibankas,skaidrs !Nu ja zel ka piemirsi uzlikt pecmaksa,  zini ir ari tadas kas ar visu pecmaksu vel nostav otra gala neviens neiznem,un tad pec menesa atnak. Un esi zaudejusi gan naudu,gan laiku. 

08.10.2014 05:53

Kā jau meitenes te raksta,ieej pasta mājas lapā un savadi kodu un seko sūtījumam.Un,ja ar pēcmaksu sūtīts,tad jau meitenei saņemot jāmaksā,ātrāk neviens neko nedod.

Ja zināma pasta nodaļa,tad var aiziet un uzjautāt,lai pasta darbiniece uzzvana uz saņēmēja nodaļu un noskaidro,tā būs ātrāk.

08.10.2014 09:25

Ak pareiz es varu izsekot sūtijumu.

Par laimi man saglabājusies kvīts , internetā izsekoju sūtijumu tur pēdejā ziņa ir šāda : 22.09.2014 11:26:00 - Piegādes punkts( ierakstīta viņas adrese) - Sūtijums piegādāts.

Tas nozīmē , ka viņa sūtijumu ir saņēmusi, izņēmusi un nekur tālāk paciņa nav sūtīta? Vai mana paciņa joprojām stāv pastā un nekur nesūtās.?

Jā, izņemusi paciņu

08.10.2014 09:31

Nē nu tas ir bērnudārzs. Aisūtiju šādu vēstuli -
Kādas vēl manas problēmas? Man vēl paciņa nav 2 NEDĒĻAS .!
Rīt iešu uz pastu, ja tur pateiks, ka no tavas adreses nekas nav sūtīts es gaidīšu naudu.
Varbūt tu neizgāji uz pastu un nepateici lai sūta atpakaļ? Ja tā tad paciņa pie manis ceļos mēnesi, bet vismaz es zināšu , ka viss kārtībā. Saki kā ir.

Un uz šo vēstuli ar neatbild.. Tā kā maza metene.. Sāku ar vien vairāk domāt, ka kārtēja krāpniece, lai gan saprotu, ka īstenībā pie visa vainīga jau esmu es pati, diemžēl, bet lietas taču var nokārtot cilvēcīgi.

Ar paciņu sūtīšanu caur pastu nodarbojos regulāri, kad interesējos cik ilgā laikā paciņa tiek piegādāta, man atbildēja, ka paciņas tiek piegādātas 3-4 darba dienu laikā...

Jūs varat pajautāt meitenei, lai atsūta Jums sūtījuma izsekošanas numuru, jo ja viņa ir Jums paciņu izsūtījusi, tad uz kvīts tādam ir jābūt...

08.10.2014 09:37

> Kriksis - IZDEVĪGI :)

Nē nu tas ir bērnudārzs. Aisūtiju šādu vēstuli -
Kādas vēl manas problēmas? Man vēl paciņa nav 2 NEDĒĻAS .!
Rīt iešu uz pastu, ja tur pateiks, ka no tavas adreses nekas nav sūtīts es gaidīšu naudu.
Varbūt tu neizgāji uz pastu un nepateici lai sūta atpakaļ? Ja tā tad paciņa pie manis ceļos mēnesi, bet vismaz es zināšu , ka viss kārtībā. Saki kā ir.

Un uz šo vēstuli ar neatbild.. Tā kā maza metene.. Sāku ar vien vairāk domāt, ka kārtēja krāpniece, lai gan saprotu, ka īstenībā pie visa vainīga jau esmu es pati, diemžēl, bet lietas taču var nokārtot cilvēcīgi.

Tu pieļāvi cilvēcīgu kļūdu!  Viņas atbilde gan nav visai pieklājīga. Es domāju,ka 99% viņa paciņu izņēma un nolēma paturēt sev,ja reiz var neko nemaksāt. :( Spriežot pēc tās attieksmes, droši liec vien viņas linku,lai pārējām nav šitā jāviļās. 

08.10.2014 09:46

Spriežot pēc pēdejās ziņas: Piegādes punkts( ierakstīta viņas adrese) - Sūtijums piegādāts. Ja jau meitene neuzrakstīja, ka samaksāja par to parsūtīšanu atpakaļ un neprasa naudu - nolēma to paturēt. Ja viņa uzreiz teiktu, lai to sūta atpakaļ, tad pēdēja ziņa būtu "Sūtījums nosūtīts atpakaļ sūtītajam" vai kkas lidzīgs. :/

08.10.2014 10:07

var izsekot paciņu,tāda ekstra pastam ir;)

08.10.2014 11:09

Paga,bet nevar saprast- Tu viņai to paciņu gribēji dāvināt? Vai, kā viņa Tev samaksāja par pašu paciņu? Te runa ir par to,ka viņa gribēja apmaksāt pasta izdevumus ar pēcapmaksu pastā ,bet kā ar pašu paciņas saturu? 

21 - 30 с 80