Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas?

Sveikas. Lieta tāda, ka meitenei caur pastu sūtiju paciņu. Bija jāsūta ar pēcapmaksu, bet es piemirsu, domāju varēs man pārskaitīt naudiņu caur kontu. Tad kad paciņa bija galā viņa teica, ka viņai nav i bankas un arī nevienam radam nav.. Tad nu teicu lai sūta man atpakaļ, bet nu jau 2 nedēļas man paciņas nav atpakaļ. Uzrakstiju viņai lai sūta man naudu atpakaļ vienalga kā. Viņa man uzrakstija šādu vēstuli - Pastā pteicu, lai sūta atpakaļ jums preci, tālākās jau ir jūsu problēmas . Adios.

Vai tiešām pasts sūta 2 nedēļas ? Man NEKAD nav tik ilgi sūtīta paciņa..NEKAD. Ko darīt? Negribu jau neko pārmest pirms laika, bet varbūt krāpniece?

08.10.2014 12:31

Tikai decembri ir problemas sutot caur pastu, jo tad visi intensivi suta pacinjas, ka neka Ziemassvetku laiks. Bet citos menesos domaju nevajadzetu iet pakai ilgak par 3, 4-am dienam.

Ja nu kas var pajautat kodu, lai var izsekot , kur ir pacinja. 

Pati pagajusa gada decembra pirmos datumos sutiju 2-am pacinjas, vienai tuvu no Rigas Cesis vai ogre vairs neatminos isti, otrai laikam Jekabpils, abas pec 2-am nedeljam vaica kur pacinja? Es biju parliecinata, kad sen jau sanjemusas. Labi, kad cekus saglabaju. Zvanu uzreiz uz abiem pastiem nevis Rigaa, bet tur, kur pacinjai bija japienak. Izradas nedelju jau esot klat, lai nakot pakalj. Esot  ljoti noslogoti dzecembri, ta vinji ataisnojas. Decembri jau drosi vien, bet ne citos menesos. Par laimi pec mana zvana abas sanjema pacinju. Tad vel tresai sutiju decembra vidu, sanjema kaut kad janvari sakara ar visiem svetkiem. Labak decembri pa pastu nesutit, murgs. Tad gan 2-3 nedeljas jarekinas, ja vien pats nezvanisi uz turieni, tad jau atrak dabusi. Pasai man no arzemem pienaca pacinja decembra vidu, sanjemu janvara beigas. Zvaniju uz pastu vaicaju, kapec ta? Skaidroja , kad ljoti noslogoti decembri, janvari.

08.10.2014 12:34

Tas ir kaut kads vaks, es viņu jau esmu bombardējusi ar TIK daudz vēstulēm, bet viņa vienkarši izlasa un noignorē, tulīt publicēšu viņas profila linku, viņu jau arī pabrīdinaju.

08.10.2014 12:51

> Kriksis - IZDEVĪGI :)

Tas ir kaut kads vaks, es viņu jau esmu bombardējusi ar TIK daudz vēstulēm, bet viņa vienkarši izlasa un noignorē, tulīt publicēšu viņas profila linku, viņu jau arī pabrīdinaju.

Pilnigi noteikti,ka krapniece,jo tiesam ta nevar but,ka NEVIENAM nav Ibanka un tas,ka neatbild un ignore vestules ari liek aizdomaties....es nekad nepiekristu sutit ar pecapmaksu.

08.10.2014 13:00

Исправлено 08.10.2014 13:00

Pabr

08.10.2014 13:12

Žēl,ka šādas būtnes šeit jauc gaisotni,pēc tam ,kad mani šeit apkrāpa,tagad ir bail vispār no kādas kaut ko sūtīt,jo sāk likties,ka apkrāps atkal :) 

08.10.2014 13:23

> Līga

Žēl,ka šādas būtnes šeit jauc gaisotni,pēc tam ,kad mani šeit apkrāpa,tagad ir bail vispār no kādas kaut ko sūtīt,jo sāk likties,ka apkrāps atkal :) 

Ja,tiesam zel,jo cies godigas pardevejas del sadam krapniecem.

08.10.2014 13:27

To meitenes linku ieliksi? Es pēdējā laikā daudz te iepērkos un arī pircēju ir daudz,gribās zināt no kā jāzumanās!

08.10.2014 13:30

Vajag tadas publiskot.

08.10.2014 13:32

Atzīšos, neizlasīju diskusiju, bet pasts sūta ilgākais 5 darba dienas, es iesaku sākt uztraukties

08.10.2014 13:39

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=15252

Šeit viņas profils , skatos situaciju nemaz negrib labot. Pati vainiga.

41 - 50 с 80