Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas?

Sveikas. Lieta tāda, ka meitenei caur pastu sūtiju paciņu. Bija jāsūta ar pēcapmaksu, bet es piemirsu, domāju varēs man pārskaitīt naudiņu caur kontu. Tad kad paciņa bija galā viņa teica, ka viņai nav i bankas un arī nevienam radam nav.. Tad nu teicu lai sūta man atpakaļ, bet nu jau 2 nedēļas man paciņas nav atpakaļ. Uzrakstiju viņai lai sūta man naudu atpakaļ vienalga kā. Viņa man uzrakstija šādu vēstuli - Pastā pteicu, lai sūta atpakaļ jums preci, tālākās jau ir jūsu problēmas . Adios.

Vai tiešām pasts sūta 2 nedēļas ? Man NEKAD nav tik ilgi sūtīta paciņa..NEKAD. Ko darīt? Negribu jau neko pārmest pirms laika, bet varbūt krāpniece?

08.10.2014 14:42

Man ir taada pati probleema, man jau 2,5 nedeeljas nav atnaakusi pacinja no pasta.. taisiijaam mainju , bet tipa taa meitene arii veel neko nav saneemusi, negribaas paarmest neko laikus, bet tik nepatiikama taa gaidiishana.. un uztraukshanaas :(((

08.10.2014 15:00

Protams,ka krāpniece.Tās pasakas par i-bankas neesamību var iestāstīt VARBŪT bērndārzniekam...

08.10.2014 15:17

Pajautā personīgi tām meitenēm,kuras ir atstājušas viņai pozitīvas atsauksmes! Kā viņa noreķinājās ar viņam?

08.10.2014 15:17

Es parasti, kad sūtu caur pastu paciņa aiziet 2-5 dienas. Nedomāju, ka paciņa pa Latviju var iet 2 nedēļas. Tikko sūtīju māsai paciņu uz Anglija, māsa paciņu saņēma jau piektajā dienā. Jūs varat piezvanīt pajautāt uz to pastu, no kurienes viņa it kā ir izsūtījusi paciņu un pajautāt, vai tiešām paciņa ir izsūtīta.

08.10.2014 17:47

Ko darīt? Viņa vispar neatbild, vienkarši ignorē.

08.10.2014 17:56

Domāju,ka neko tā arī nepanāksi,ieguvi tikai negatīvu pieredzi,atstāj atsauksmi un liec krāpnieču sarakstā,lai citas neuzķeras:) Ja jau neatbild,tad skaidrs,kad viņai neinteresē,ko Tu gribi atgūt utt. Lai jau paliek netīra sirdapziņa viņai. Atliek vienīgi samierināties un novēlēt,lai labi valkājas,dzīvē viss nāk atpakaļ,ceru,ka visām krāpniecēm,kuras guvušas kadu labumu,dzīvē būs kāda mācība :) Liekas jau,ka 8euro nav daudz,bet tāpat kreņķis va ne? :) Es dēļ zaudētajiem 10euro ļoti pārdzīvoju,nejau to naudiskumu,bet sāpe bija par to,ka mani aprkāpa :D Bet beigās sapratu,ka neko jau nepanākšu,tik garstāvokli sev bojāju:) Domāju,ka nav jēga tev teret savu laiku,rakstot viņai,lai dzīvo laimīga :)

08.10.2014 17:58

> SANCHOY2010

Man ir taada pati probleema, man jau 2,5 nedeeljas nav atnaakusi pacinja no pasta.. taisiijaam mainju , bet tipa taa meitene arii veel neko nav saneemusi, negribaas paarmest neko laikus, bet tik nepatiikama taa gaidiishana.. un uztraukshanaas :(((

2,5 nedelas pacina nekad nevar nakt! Es biezi izmantoju Latvijas pasta pakalpojumus un vienmer sutijums aiziet un ari pienak 3-4 diena....VIENMER!

08.10.2014 18:01

> Līga

Domāju,ka neko tā arī nepanāksi,ieguvi tikai negatīvu pieredzi,atstāj atsauksmi un liec krāpnieču sarakstā,lai citas neuzķeras:) Ja jau neatbild,tad skaidrs,kad viņai neinteresē,ko Tu gribi atgūt utt. Lai jau paliek netīra sirdapziņa viņai. Atliek vienīgi samierināties un novēlēt,lai labi valkājas,dzīvē viss nāk atpakaļ,ceru,ka visām krāpniecēm,kuras guvušas kadu labumu,dzīvē būs kāda mācība :) Liekas jau,ka 8euro nav daudz,bet tāpat kreņķis va ne? :) Es dēļ zaudētajiem 10euro ļoti pārdzīvoju,nejau to naudiskumu,bet sāpe bija par to,ka mani aprkāpa :D Bet beigās sapratu,ka neko jau nepanākšu,tik garstāvokli sev bojāju:) Domāju,ka nav jēga tev teret savu laiku,rakstot viņai,lai dzīvo laimīga :)

Protams viegli ir macit,bet...lai izvairitos no krapsanas nekad nevajag sutit,kamer nav nauda ieskaitita konta! Vismaz es ta daru un pagaidam tfu!tfu! viss kartiba.

08.10.2014 18:02

> Līga

Nu tieši ta, ne jau par tajiem 8 euro tagad satraucos, bet par to , ka var būt tik nepieauguši, negodīgi cilvēki, kuri tā vietā lai labotu situāciju izvēlas vieglāko veidu un ignorē. Lai jau...  Tagad ierakstīšu negodprātīgo pircēju sarakstā viņas vārdu, lai dzīvo laimīga. :)

08.10.2014 18:18

meitene jauna meitene? ja tā tad viņas draugos sameklētu vainu vecākus,ja tie nav tur,tad kādam pajautātu kā ar viņiem sakontaktēt. nu nez vai tas ko līdzētu, bet vismaz zinātu ko viņu dārgumiņš dara.

51 - 60 с 80