Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas?

Sveikas. Lieta tāda, ka meitenei caur pastu sūtiju paciņu. Bija jāsūta ar pēcapmaksu, bet es piemirsu, domāju varēs man pārskaitīt naudiņu caur kontu. Tad kad paciņa bija galā viņa teica, ka viņai nav i bankas un arī nevienam radam nav.. Tad nu teicu lai sūta man atpakaļ, bet nu jau 2 nedēļas man paciņas nav atpakaļ. Uzrakstiju viņai lai sūta man naudu atpakaļ vienalga kā. Viņa man uzrakstija šādu vēstuli - Pastā pteicu, lai sūta atpakaļ jums preci, tālākās jau ir jūsu problēmas . Adios.

Vai tiešām pasts sūta 2 nedēļas ? Man NEKAD nav tik ilgi sūtīta paciņa..NEKAD. Ko darīt? Negribu jau neko pārmest pirms laika, bet varbūt krāpniece?

08.10.2014 18:25

Meitenei kadi 16, 17, 18 gadi. Japaluko gan būs vecaki, varbūt tomēr viņi ko labos. 

08.10.2014 18:27

Nu vairs profila nav.

08.10.2014 18:37

Tad jau skaidrs, ka vainīga, ja nebūtu krapniece tad nedzēstos. Tik žēl , ka draugos nevaru viņas vecakus atrast..

08.10.2014 18:42

Es domāju vienkārši atrodi viņas draugos kam pajautāt kā ar viņu var sakontaktēties vai ar viņa vecākiem.. Varbūt aut kā arī dabūsi kādu numuriņu:)

08.10.2014 18:47

> Leyluks

Es domāju vienkārši atrodi viņas draugos kam pajautāt kā ar viņu var sakontaktēties vai ar viņa vecākiem.. Varbūt aut kā arī dabūsi kādu numuriņu:)

Ja paldies, par ieteiku. Pamēģinašu. :)

08.10.2014 18:54

> Kriksis - IZDEVĪGI :)

> Leyluks

Ja paldies, par ieteiku. Pamēģinašu. :)

Ceru ka izdosies:) Veiksmi

08.10.2014 19:22

Viņa tagad man saka , ka viņas tēvs strādā policijā. :D
Man šķiet, ka atkal viņa pūš tikai pīītes. Teicu lai dod sava tēva vārdu un uzvārdu lai varu visu nokārtot caur viņu, viņa saka lai labāk dodos uz savu pilsētas policijas iecirkni un tur kārtoju visu un pēc tam viņa ar savu tēvu. :D

> Kriksis - IZDEVĪGI :)

Viņa tagad man saka , ka viņas tēvs strādā policijā. :D
Man šķiet, ka atkal viņa pūš tikai pīītes. Teicu lai dod sava tēva vārdu un uzvārdu lai varu visu nokārtot caur viņu, viņa saka lai labāk dodos uz savu pilsētas policijas iecirkni un tur kārtoju visu un pēc tam viņa ar savu tēvu. :D

Sanāk, ka policista kungs slikti savu meitu audzinājis Neizlēmīgs

08.10.2014 19:38

Tikko vienam vīrietim viņas draugos uzrakstiju , jautāju vai pazīst Krisīni Cerbuli. Viņš uzrakstija, ka pazīst, bet kas noticis. Pateicu , ka bija neliela aizķeršanās un vēlos sazināties ar viņas vecākiem lai varu nokārtot visu izrunājoties. Viņš uzrakstija, ka tas jau ir viņas stilā un vēlāk nosūtīs numuru.
Tā tad sanāk, ka meitenei ne pirmais ne pēdejais gadijums .

08.10.2014 19:41

pieļauju, ka, ja pavisam jauniņa, tad nemaz negrib teikt senčiem, ka ko tādu pirkusi..

61 - 70 с 80