Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tiešām pasts sūta sūtijumus 2 nedēļas?

Sveikas. Lieta tāda, ka meitenei caur pastu sūtiju paciņu. Bija jāsūta ar pēcapmaksu, bet es piemirsu, domāju varēs man pārskaitīt naudiņu caur kontu. Tad kad paciņa bija galā viņa teica, ka viņai nav i bankas un arī nevienam radam nav.. Tad nu teicu lai sūta man atpakaļ, bet nu jau 2 nedēļas man paciņas nav atpakaļ. Uzrakstiju viņai lai sūta man naudu atpakaļ vienalga kā. Viņa man uzrakstija šādu vēstuli - Pastā pteicu, lai sūta atpakaļ jums preci, tālākās jau ir jūsu problēmas . Adios.

Vai tiešām pasts sūta 2 nedēļas ? Man NEKAD nav tik ilgi sūtīta paciņa..NEKAD. Ko darīt? Negribu jau neko pārmest pirms laika, bet varbūt krāpniece?

08.10.2014 19:42

> Kriksis - IZDEVĪGI :)

Viņa tagad man saka , ka viņas tēvs strādā policijā. :D
Man šķiet, ka atkal viņa pūš tikai pīītes. Teicu lai dod sava tēva vārdu un uzvārdu lai varu visu nokārtot caur viņu, viņa saka lai labāk dodos uz savu pilsētas policijas iecirkni un tur kārtoju visu un pēc tam viņa ar savu tēvu. :D

Tā man šķiet ir katra tīneidžera atbilde,ka vecāki ir policisti. :D

08.10.2014 19:52

> Janeta

> Kriksis - IZDEVĪGI :)

Viņa tagad man saka , ka viņas tēvs strādā policijā. :D
Man šķiet, ka atkal viņa pūš tikai pīītes. Teicu lai dod sava tēva vārdu un uzvārdu lai varu visu nokārtot caur viņu, viņa saka lai labāk dodos uz savu pilsētas policijas iecirkni un tur kārtoju visu un pēc tam viņa ar savu tēvu. :D

Tā man šķiet ir katra tīneidžera atbilde,ka vecāki ir policisti. :D

Hmm, nu iedomāsamies uz mirkli ka viņai ir tēv policists?Un kas no tā? te ja nav nekāda filma kur ja tēvs ir policists tūlītās par kaut ko apsūdzēs:D

08.10.2014 20:17

Varbūt nav labakais un pareizakais veids ka risinat problēmu, bet es ieteiktu uzrakstīt viņai draugos, ka visiem viņas draugiem portalaa uzrakstīsi, ka viņa krapniece. Nedaudz bērņišķīgi taa šantažēt, bet viņa arī ir bērns, varbūs nostradas. Nokautrējies

08.10.2014 20:40

Smieklīgi lasīt, ka uzreiz kāds strāda policija un ta, tie jau tiesām aplami meli, ari ir gadījies ta, un tas jau standartins ka pasaka kads no vecākiem strāda policija vai itka pati tur strādājot un ka nekad nebūt mainījusies. Ieteiktu vienkārši sazinaties ar vinas draudzenēm vai kadu loti labu pazinu, lai uzzinātu vinas numuru vai vecaku, bet vel no vecākiem pajautātu kompensāciju. Par iztērēto laiku un par to ka bija šādi jāmeklē meitene, lai atgūtu savu naudiņu. Lai vienreiz ir mācība. Labi saprastu ja sanāk preci ne izsūtit laika, visi esam cilveki un saprast varam, bet krapties gan nevajadzētu!!!

08.10.2014 20:45

Ja atradu pareizo Kristīni, tad man ļoti iepatikās viņas aprakts par sevi draugiem.lv : "Pārāk liela egoiste, kurai neinteresē citu jūtas, sāpes vai kas cits. Ak jā . I forget! Es tak esmu iedomīga. "

:D

08.10.2014 21:03

HAHAHAHA... viņa mani ir nobloķējusi. :DDD

08.10.2014 21:43

> maaazaaaa

Smieklīgi lasīt, ka uzreiz kāds strāda policija un ta, tie jau tiesām aplami meli, ari ir gadījies ta, un tas jau standartins ka pasaka kads no vecākiem strāda policija vai itka pati tur strādājot un ka nekad nebūt mainījusies. Ieteiktu vienkārši sazinaties ar vinas draudzenēm vai kadu loti labu pazinu, lai uzzinātu vinas numuru vai vecaku, bet vel no vecākiem pajautātu kompensāciju. Par iztērēto laiku un par to ka bija šādi jāmeklē meitene, lai atgūtu savu naudiņu. Lai vienreiz ir mācība. Labi saprastu ja sanāk preci ne izsūtit laika, visi esam cilveki un saprast varam, bet krapties gan nevajadzētu!!!

Es gan nedomāju, ka vecākiem kompensācija jāpieprasa. Jā, tas ir viņu bērns, bet tomēr meitene pietiekami pieaugusi, lai par savu rīcību atbildētu un vecākiem jau pietiekami bažas, ja meitene jau ne pirmo reizi tā rīkojas. Mācību vajag meitenei, ne vecākiem, bet vecākus var iesaistīt, lai aprunājas.

08.10.2014 21:45

Njā, varbūt māsa vai brālis ir? Ar tiem arī var runāt, bet egoisti parasti ir tie kas auguši vieni:) Cerība maza. 

08.10.2014 21:56

Es ietektu viņai pašai vairs nerakstīt,tas pārvēršas par cirku. Iegūstu meitenes telefona nr,sazinies ar vecākiem un mierīgā ceļā izrunājies. Ar mazo ego pilno meiteni nav jēga runāt,domāju,ka viņai ne silts,ne auksts no tā.

Ja paka izņemta: Iesaku sazināties ar viņas vecākiem. Domāju tie naudu atgriezīs, un meita dabūs pa biksēm. Kā jāaudzina savs bērns, lai tam pie pirkstiem liptu svešas mantas? 

Ja paka nav izņemta, tad gaidi kamēr atgriezīs. Parasti tas notiek 30 dienu laikā. 

71 - 80 с 80