Osteopāts mazulim - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Osteopāts mazulim

Sveiki, te nu atkal es ar saviem jautājumiem.

Vai kādai mammai ir pieredze uz sevis vai mazuļa ar vizīti pie osteopāta? Vai ir bijuši rezultāti?

Mēs jau visu ko mazajam esam izmēģinājuši, bet viņa ieradums celties vismaz 8 reizes pa nakti, tas ir katru stundu, kā nemainās, tā nemainās. Var pat stundas laikā pa 2-3 reizēm pamosties. Vairs nezinu ko darīt, jo mazajam jau biku pāri 8 mēnešiem.

08.10.2014 10:45

Labdien!

Mums bija cita problēma - kāpēc arī gājām pie osteopāta.  Mums rezultāts bija jau redzams pēc viena apmeklējuma. Un izārstējot vienu - mums uzlabojās daudz citas lietas. Es uzskatu ka tas ir vienkārši apbrīnojams speciālists.

08.10.2014 10:47

Исправлено 08.10.2014 10:47

> M.S.

Māmiņu forumā, kur es uzturos, vairākas meitenes, kurām mazie dzimuši sarežģītās dzemdībās, apmeklēja osteopāti Līgu no Ogres, manuprāt, tā noteikti varētu būt šī http://ligasprakse.lv/ un visas bija sajūsmā. Viņa pastāsta, kas par problēmām, padarbojas ar mazo, citam pietiek ar vienu reizi, citam jāiet vairākkārt. Iesaku pamēģināt!

Jā, arī pieaugušajiem viņa ļoti laba - es kā jauna biju pēc jau viena apmeklējuma :)

08.10.2014 10:51

Paldies mīļās meitenes par ieteikumiem, savu pieredzi.

Esmu ievākusi šādu tādu it kā maznozīmīgu, bet iespējams ļoti noderīgu informāciju, noskatījusies māmiņ klubā video par osteopātiju. Un nolēmām, ka noteikti pieteiksimies pie osteopāta Puharta, takā viņs tepat Ogrē ir, bet kamēr gaidīsim rindā, izmēģināšu tos privāti sūtītos ieteikumus un vēl dažus no šejienes. ļoti ceram, ka drīz mums visiem būs krāsaini sapņi:)

08.10.2014 10:57

> Liz

> axxa

Draudzenei mazajam 2 gadini un celas loti biezi un prasa kruti,draudzene bija pie arsta un vinai teica ka mazulim nekass nekaiss,bet matei pasai jabut mazak stresainai tad ari berninss bus mierigaks,nu taa draudzenei paskaidroja...

Starp citu, par stresainu mammu arī taisnība. Iesaku ne tikai mazo parādīt osteopātam, bet arī pašai parādīties. Sievietes organismam dažreiz nesanāk pašam atkopties pēc dzemdībām, īpaši smagām un vēl pārtrauktām, tad tu pati neesi vesela, un līdz ar to mazulim grūtāk. Nopietni, parādies arī pati.

Es eju pie šīs dakteres www.ligasprakse.lv, bet, protams, ir arī citi labi osteopāti. 

Es arī par stresainumu piekrītu. Esmu visai nervozs cilvēks, cenšos to kontrolēt un esot ar mazo mest pie malas un veltīt sevi viņam, bet nuuu jo mazāk guļu, jo nervozāka palieku. Kas uz visiem mums atspoguļojas.

08.10.2014 11:02

> Milana

Atvainojos - nezin kāpēc komentāri dublējas.... :(

Labots: šodien, 10:54

Nekas, gadās:)

08.10.2014 11:38

> Naty-lee

> Liz

> axxa

Draudzenei mazajam 2 gadini un celas loti biezi un prasa kruti,draudzene bija pie arsta un vinai teica ka mazulim nekass nekaiss,bet matei pasai jabut mazak stresainai tad ari berninss bus mierigaks,nu taa draudzenei paskaidroja...

Starp citu, par stresainu mammu arī taisnība. Iesaku ne tikai mazo parādīt osteopātam, bet arī pašai parādīties. Sievietes organismam dažreiz nesanāk pašam atkopties pēc dzemdībām, īpaši smagām un vēl pārtrauktām, tad tu pati neesi vesela, un līdz ar to mazulim grūtāk. Nopietni, parādies arī pati.

Es eju pie šīs dakteres www.ligasprakse.lv, bet, protams, ir arī citi labi osteopāti. 

Es arī par stresainumu piekrītu. Esmu visai nervozs cilvēks, cenšos to kontrolēt un esot ar mazo mest pie malas un veltīt sevi viņam, bet nuuu jo mazāk guļu, jo nervozāka palieku. Kas uz visiem mums atspoguļojas.

Jā, un kas man pašai bija jaunums - stresainums un nervozitāte bieži vairs nav tas, kuram nezinātāji iesaka 'nestreso, nomierinies, padzer tējiņu' - tas vairs nelīdz. Dažreiz nervu sistēma vairs nevar sakārtoties pati no vien mūsu apzinātiem mēģinājumiem nomierināties, īpaši, ja viņai nedod atslodzi (piemēram, dienu dienā mazais neliek mieru ne dienā ne naktī). Un tad bieži jau ir vajadzīga speciālista iejaukšanās. Tieši tad osteopāts ir tā mazākā iejaukšanās, jo tradicionāla medicīna tomēr iejaucas ķīmiskā līmenī (tas nav slikti, bet vieglāk tomēr sākt ar mazāko). Veiksmi ar problēmas atrisināšanu!

08.10.2014 12:02

Man dēliņš, 1.1gads, arī mostas naktīs pat līdz 8-12reizēm, plus vēl tam ļoti raudulīgs.Dzemdības bija smagas tieši viņam. Bijām pie osteopātes Līgas, ļoti jauka. Apskatīja dēliņu no visām pusēm un teica , ka dēliņam ir vajadzīga mana klātbūtne. Jo dzemdības viņam bija liels stress un pārdzīvojums. Zinu, ka fiziski nekādu vainu viņam nav, bet tagad vairāk ņemu viņu opā un nesatraucos, ka viņš raud. Nakts ēšana turpinās, jo pie pupa viņš jūtās kā drošībā. Piebildīšu, ka viņš dzima ap 4 no rīta un tas ir tas laiks, kad viņš visbiežāk mostas un raud!

08.10.2014 12:38

Man ari maza ceelas vairakas reizes, varbut ne gluzi 8njas, bet 4x noteikti.. tad kad atradinaaju no kruuts, viss mainiijas, un saaka guleet visu nakti.. pec gada jau nostabilizejas viss, un mieriigak.. Ari vedaam pie osteopata 2x, bet tas skjiet vairak man palidzeja nekaa beernam.. veel aarsts izrakstiija siirupu.. relaxen, arii ljoti labi palidzeja.. mieriigaks berninjsh- mierigaka mamminja :)

Lai veicaas :)

21 - 28 с 28