aliexpress - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

aliexpress

Sveikas...

Man te notika tāda lieta ka pasūtīju no Aliexpress daudz sīkumus, bt tikai vēlāk pamanīju ka pie pārdevēja nosaukuma pierakstīts ka minimālais pasūtījums ir piem 8$...bet preces nosaukumā tas nekur nebija minēts.... Kā  būs vai tiks izsūtīta prece vai nauda atpakaļ?

08.10.2014 21:29

Jāvienojas ar pārdevēju,ka piemaksā konkrētu summu,lai izsūta paciņu. Tie parasti ir ap 2$.

08.10.2014 21:35

Nepaskatījies vai nepieskaitīja klāt pasta izdevumus? Man tā bija un tik pēc laika pamanīju, ka ja summa zem 10, tad lai viņiem nebūtu mīnuss pierēķināja pastu 1,44.

08.10.2014 21:40

izdevigak bus panemt veel kko klat lidz tiem 8$.pārsvarā tas ir visiem bižutēriju selleriem!

08.10.2014 22:20

Man pašai tieši tada pati situacija bija! Iegadajos pie viena pardeveja 6 auskarinu pàrus, kuru kopējā cena bija 1  dolārs ar centiem! Atsūtīja Pārdevējs vēstuli vai, lai piemaksāju klāt +2$ par piegādi vai kancēlēju pasutijumu Un naudinu par auskariem atgriezis ;) 

08.10.2014 22:24

Ja Tev no daudziem pardevejiem ir salasīti  sīkumiņi tad izdevīgāk atcelt darījumu! Ja no viena Pārdevēja viss sapirkts, tad skaties kaut ko klāt uz to summu vai vienkārši piemaksā klāt pasta izdevumus ;)

1 - 5 с 5