Divainas pardevejas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Divainas pardevejas

Pirmo reizi tads gadijums:)! Izvelejos meteli un kleitu, gribu tos nopirkt, jau kadas tris dienas bombardeju meiteni, un ne ka!!! Pirmo manu vestuli apskatijas, bet neatbildeja, parejas pat neizlasija, bet bija profilaa!!

nu prieksh kam tad likt sludinajumus ja nataisas neko pardot:(!!

40 Ответы

Ir ir te visadas divainibas,bija ta ka gribeju kurpites,bet nebija iespeja uzreiz nopirkt teicu varbut varetu rezervet ne nerezervejot,nakosaja diena skatos kurpites jau rezervetas citai,mes ar masu ritigi sasmejamies par tadu gajienu....Smejošs

Vel bija gadijums,ka gribeju vienus svarcinus kuri maksaja 2ero,aizrakstu meitenei painteresejos kas un ka,tad meitene man atraksta ka svarkus man adosot pa 10ero ar pasta izdevumiem,apstulbu domaju pasta izdevumi maksa 8ero....Smejošs

Es arī nepako nebrīnītos, dīvainības ir visur. Bet šajā gadījumā pieļauju, ka varbūt nesaprot latviski, ir rezervējusi (prātā) kādai citai un gaida, ko tā otra darīs un tāpēc tur Jūs uz jautājumu zīmes, lai nepazaudētu galīgi, trešais varbūt tiešām krāpniece kārtējā un kaļ savu ļauno, melno plānu, bet Jūsu nosacījumi, piemēram, tikties klātienē visu izjauc :D 

> axxa

Ir ir te visadas divainibas,bija ta ka gribeju kurpites,bet nebija iespeja uzreiz nopirkt teicu varbut varetu rezervet ne nerezervejot,nakosaja diena skatos kurpites jau rezervetas citai,mes ar masu ritigi sasmejamies par tadu gajienu....Smejošs

Vel bija gadijums,ka gribeju vienus svarcinus kuri maksaja 2ero,aizrakstu meitenei painteresejos kas un ka,tad meitene man atraksta ka svarkus man adosot pa 10ero ar pasta izdevumiem,apstulbu domaju pasta izdevumi maksa 8ero....Smejošs

Ar super zelta kurjera piegaadi jebkuraa vietaa laikaa kaut tramvaja pieturaa :D

> Klaidas - tikai VIENU nedelu

> axxa

Ar super zelta kurjera piegaadi jebkuraa vietaa laikaa kaut tramvaja pieturaa :D

Tādas pasta izmaksas varētu būt, ja iepakojumu pērk pastā, tad izvēlas maksas uzlīmi - Uzmanību , plīstošs! Droši vien vēl gribēja paku apdrošināt un sūtīt kā A klases sūtījumu ( prioritārs sūtījums ) Smejošs

ja man jautā mērus un nevaru dot atbildi uzreiz, tad atbildu, ka rīt.. brīvdienās (jebkurš man derīgs laiks), ka tad nomērīšu un ziņošu.. neatstāju ignor..

> ༼ つ ◕_◕ ༽つIepērcies izdevīgi ! ***Labās mantas***

> axxa

Tādas pasta izmaksas varētu būt, ja iepakojumu pērk pastā, tad izvēlas maksas uzlīmi - Uzmanību , plīstošs! Droši vien vēl gribēja paku apdrošināt un sūtīt kā A klases sūtījumu ( prioritārs sūtījums ) Smejošs

Nee bija ta ,ka izradas tie svarcini maksajot 10ero nevis 2ero ka bija rakstits,kgan ta cena man liekas kadu pusgadu jau tada staveja viniem....

man tadas ir gadijusas vairakas- noskatiju somas, un neviena no pardevejam ta ari neatbildeja kaut ari vestuli izlasija..

man labaak patiik variants,kad uzjautaa par veelamo preci,skaidri redzi,maksaa teiksim 5 euro,naakoshreiz skaties,jau 7euro uzlikts un peedeejaa laboshana: peec sarakstes kaa reiz,tipa interese ir,uzliek cenu,veelaak teelos mulkji,ka taada cena jau bija :D

> axxa

Tici vai ne,bet es par peldkostima sanemsanu pasta samaksaju 7.80 un tie bija tikai sutisanas izdevumi. :(

> zaiza

man labaak patiik variants,kad uzjautaa par veelamo preci,skaidri redzi,maksaa teiksim 5 euro,naakoshreiz skaties,jau 7euro uzlikts un peedeejaa laboshana: peec sarakstes kaa reiz,tipa interese ir,uzliek cenu,veelaak teelos mulkji,ka taada cena jau bija :D

Es ziemai jaku gribēju pirkt...ieliku favorītos, vēl uztaisīju print screen, lai aizsūtītu māsai un mammai, vai būs ok...kad biju gatava pirkt-cena augšā :D Jautāju pardevējai kāpēc tā, viņa izlikās, ka nekas nav bijis, bet man bija pierādījums šoreiz :D Un labi vien ir, ka nenopirku-viena cita meitene pamatīgi iegrābās ar šo pirkumu :/

31 - 40 с 40