Preces atgriešana pārdevējam - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Preces atgriešana pārdevējam

Meitenes ko Jūs domājat par preces atgriešanu? Esiet PAR vai PRET.? Personīgi es jau uzskatu, ka man nevajag pieņemt atpakaļ preci no pircējas, vienreiz jau gandrīz uzķēros uz krāpnieces.

Varbūt viņa tikai panēsāja 2, 3 x un domā dabūt naudu atpakaļ. Varbūt šeit ir kāda kura tomēr pieņem preces atpakaļ? Kāda ir Jūsu nostāja? Varbūt es tāda vienīgā kura nemaina?

27 Ответы

> dziidz

Tas ir koks ar diviem galiem - es nupat iegrābos ļoti stulbā veidā un par savu muļķību jeb pareizāk sakot uzticību samaksāju 30 Euro! Un kas ir pats muļķīgākais - no kādas vietējās dāmas gribēju iemainīt bērnu drēbītes, man apsolīja jaunas, ar birkām. Kad dabūju paciņu, protams, tur nekā vairāk par saņurcītām, caurām un nomazgātam lupatām nebija. Es piedāvāju risināt jautājumu, tai skaitā, ka es atdotu tās mantas atpakaļ, bet viņa man samaksātu, jo iemainītā kosmētika (kas tagad, protams, pēkšņi smird un izraisa alerģijas) ir atvērta un sākta lietot. Sarunas diemžēl noritēja nesekmīgi. Krāpniece tagad izrādos es, jo es esot pievākusi jaunu kombinezonu un tādā garā. Tā ka diemžēl no upura kļūt par vainīgo ir viena mirkļa jautājums.

P.S. Plus vēl zvana un ālējās, jo ieliku negatīvu atsauksmi.

Līdz šim jau visādi tie pirkumi un  maiņas bijušas - labas, ne tik labas (nekad neesmu cēlusi pretenzijas), bet nu šis ir ārkārtas gadījums.

Labots: šodien, 19:16

tu jau piemineta pie negodigajiem pardavejiem

> Inese Karpova ex.Urbane

> dziidz

Tas ir koks ar diviem galiem - es nupat iegrābos ļoti stulbā veidā un par savu muļķību jeb pareizāk sakot uzticību samaksāju 30 Euro! Un kas ir pats muļķīgākais - no kādas vietējās dāmas gribēju iemainīt bērnu drēbītes, man apsolīja jaunas, ar birkām. Kad dabūju paciņu, protams, tur nekā vairāk par saņurcītām, caurām un nomazgātam lupatām nebija. Es piedāvāju risināt jautājumu, tai skaitā, ka es atdotu tās mantas atpakaļ, bet viņa man samaksātu, jo iemainītā kosmētika (kas tagad, protams, pēkšņi smird un izraisa alerģijas) ir atvērta un sākta lietot. Sarunas diemžēl noritēja nesekmīgi. Krāpniece tagad izrādos es, jo es esot pievākusi jaunu kombinezonu un tādā garā. Tā ka diemžēl no upura kļūt par vainīgo ir viena mirkļa jautājums.

P.S. Plus vēl zvana un ālējās, jo ieliku negatīvu atsauksmi.

Līdz šim jau visādi tie pirkumi un  maiņas bijušas - labas, ne tik labas (nekad neesmu cēlusi pretenzijas), bet nu šis ir ārkārtas gadījums.

Labots: šodien, 19:16

tu jau piemineta pie negodigajiem pardavejiem

Jā, pamanīju. Mani tas nepārsteidz, jo līdz šim viņa mani bombardēja pa telefonu. Es nobloķēju numuru, vairs nevarēju glābties. 

Bet situācijas apraksts, protams, būtu smieklīgs, un liek izdarīt secinājumus par cilvēku, ja vien tas nebūtu personisks. 

Varbūt tomēr bija domāta preces atgriešana pārdevējam? Kāda jau pircējam var būt atgriešana?

> Margueritte

Varbūt tomēr bija domāta preces atgriešana pārdevējam? Kāda jau pircējam var būt atgriešana?

Oi paldies, izlabošu. Mana kļūda.

Es pieņemu atpakaļ, jo pardodu preces galvenokart attalinati un nevaru galvot, ka konkrets izmers deres pircejai un viņu viss apmierinas. Ja tirgotu klatienee, tad tikai ipašos gadijumos - ja galigi nebija iespejas pielaikot un ja bija konstatets kads defekts, kuru pati nepamaniju...

Nekad ne uz ko tādu neparakstos. Pat veikalos reti atgriež naudu, pārsvarā piedāvā samainīt. Neesmu nekāds veikals. Ja kāda ko pērk, pati pieņem lēmumu. Nevienam neuzplijos. Nopirkts ir nopirkts. Vienmēr ir opcija - apskatīt, pamērīt, ja ir slinkums mērīt, netiek uzmērīt - nejūtos vainīga, jo izmērus norādu pareizos un nepieciešamības gadījumā pēc lūguma izsūtu arī mērus. Tiesa - 1x tik bija meitene, kas gribēja atgriezt, bet nepiekritu, jo viņa gan kleitu apskatīja, gan uzmērīja.

Uzskatu, ja cilvēkam bija iespēja uzlaikot un visu aplūkot klātienē, nekas nav jāpieņem atpakaļ. Jo, ja nopirkta, Tu saņem naudu un, iespējams, jau iztērē, un nākamajā dienā cilvēks pārdomā...un kas? Lēmums ir pieņemts un prece nopirkta. 

Pa pastu sūtot cita lieta - ja atsūtītais neatbilst aprakstam. 

Исправлено 21.11.2014 16:45

Var pieņemt atpakaļ,ja esam vienojušies ar pircēju:)

nenemu atpakal!:) Jo ka es varu atbildet par jaunu lietu, kura iespejams saplist otraja velkasanas reize vai ari ka  es varu but atbildiga, ja neder vai nepatik?:) 

Stipri šaubos,ka ņemtu atpakaļ,jo kas zina-varbūt tam cilvēkam vajadzēja uz kādu konkrētu pasākumu,notikumu to lietu,uzvilka un vairs nevajag. 

11 - 20 с 27