Meitenem KRAAPNIECEEM!!!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meitenem KRAAPNIECEEM!!!!!!

Peedeejaam laikaa arvien vairaak un vairaak aktualizeejas teema ¨kraapshana¨. Arii nesen manis  noveerotais, ka 5 dienu laikaa regjistreejas ap 300 jauniem lietotaajiem, man liek nedaudz aizdomaaties. Protams, es neshaubos par Atverskapi.lv popularitaati, tomeer neshaubos arii par to, ka starp shiem lietotaajiem ir arii jau ieprieksh dzeesti kraapiechu profili, kas meegjina regjistreeties no jauna, lai kaarteejo reizi kaadu ¨aptiitu ap pirkstu¨.. Taadeelj shoreiz veelos veersties iipashi pie shiim KRAAPNIECEEM....

Meitenes - taas, kas kaut reizi JAU ir kaadu apkraapushas vai tikai plaano to dariit.. AIZDOMAAJIETIES! Es saprotu, ka juusu domu gaajiens ir taads¨easy¨- regjistreeshos, izkraapshu lietu, izdzeesiishos.. BET.. ATCERIETIES arii par to, ka vienmeer apkraaptajai meitenei ir zinaami vismaz kaut kaadi juusu dati - telefons, adrese, uzvaards.. Un pat ja juus liidz shim esat viegli tikushas cauri, tad ne vienmeer viss buus tieshi taa. Atliek vien kaadai uznjeemiigai daamai veersties policijaa, atstaat negatiivus komentus internetaa.. un juus jau esat ¨sasmeereejushas¨ savu naakotni. Jo juus nezinaat kuraa briidii esoshais vai toposhais darba deveejs var ¨iemest¨ juusu datus internetaa. Tajaa pashaa briidii jus jau varat aizmirst par darbu. Sasmeereetis visai dziivei deelj paaris izkraaptiem Eur vai deelj izkraaptaam lietaam - VAI TAS TIESHAAM IR TAA VEERTS??????? (Un ticiet man, darba deveeji PAARBAUDA datus internetaa un ir pat taadi darba deveeji, kas paarbauda datus policijaa....)

> Naty-lee

> zaiza

> M.S.

> zaiza

skapja administraacija jau arii neko nedara lietas labaa!cik meitenes ir ieteikushas,lai pieljauj registreeties vai nu tikai uzreiz kaa aptiprinaatam lietotaajam,kur buutu jaaiesniedz savi dati vai arii ierobezhot registreeshanos kaa taadu,citaadi katrs var ntos profiilus sataisiit un tikko kraapos,izdzeeshos,taisu jaunu profiilu-hobaa,esmu atpakalj...Kliedzošs

Bet kur ir problēma iepirkties TIKAI pie Apstiprinātajiem lietotājiem, ja tik ļoti bail no apčakarēšanas? Šobrīd to kļūst daudz vairāk, kā iepriekš un ir no kā izvēlēties... Katrs pats taču ir atbildīgs par savu rīcību, uzvēloties, ar kuru cilvēku tirgoties, ar kuru nē, protams, vieglāk novelt vainu uz administrāciju,  lai tā domā, nevis pašam izsvērt +/-, paskatīties googlē un tepat forumā pirms darījuma Vēsais

es nezinu,kur probleema iepirkties pie apstiprinaatajiem,es peerkos pie dazhaadiem,paldies Dievam,sen,sen neesmu apkraapta,tachu piekriiti,ka kaut kaa situaaciju uzlabot vareetu arii portaala veidotaaji.

Par apstiprinātajām lietotājām jau vakar rakstīju atverskapi, ka viņi man tādu iespēju nenodrošina, jo man ir DNB no kuras naudiņas nevar iegādāt, tagad meitenēm no manis jābaidās, jo neesmu apstiprinātais lietotājs. Paldies atverskapi, ka noignorējāt jautājumu, kapēc tas tā, gribēju tikai zināt un viss, bet tas, ka mani noignorēja un izdzēsa ierakstu sarūgtināja daudz vairāk!

Nee, Tev ir 5 skaistas atsauksmes, kas liecina, ka no Tevis NAV jaabaidaas :)) Driizaak jau otraadi, pareklameeshu - meitenes, shii superiigaa paardeveeja suuta arii konchinjas daavaninjaaa!!!!!! :))

> AtverSkapi.lv

> Naty-lee

> zaiza

> M.S.

> zaiza

skapja administraacija jau arii neko nedara lietas labaa!cik meitenes ir ieteikushas,lai pieljauj registreeties vai nu tikai uzreiz kaa aptiprinaatam lietotaajam,kur buutu jaaiesniedz savi dati vai arii ierobezhot registreeshanos kaa taadu,citaadi katrs var ntos profiilus sataisiit un tikko kraapos,izdzeeshos,taisu jaunu profiilu-hobaa,esmu atpakalj...Kliedzošs

Bet kur ir problēma iepirkties TIKAI pie Apstiprinātajiem lietotājiem, ja tik ļoti bail no apčakarēšanas? Šobrīd to kļūst daudz vairāk, kā iepriekš un ir no kā izvēlēties... Katrs pats taču ir atbildīgs par savu rīcību, uzvēloties, ar kuru cilvēku tirgoties, ar kuru nē, protams, vieglāk novelt vainu uz administrāciju,  lai tā domā, nevis pašam izsvērt +/-, paskatīties googlē un tepat forumā pirms darījuma Vēsais

es nezinu,kur probleema iepirkties pie apstiprinaatajiem,es peerkos pie dazhaadiem,paldies Dievam,sen,sen neesmu apkraapta,tachu piekriiti,ka kaut kaa situaaciju uzlabot vareetu arii portaala veidotaaji.

Par apstiprinātajām lietotājām jau vakar rakstīju atverskapi, ka viņi man tādu iespēju nenodrošina, jo man ir DNB no kuras naudiņas nevar iegādāt, tagad meitenēm no manis jābaidās, jo neesmu apstiprinātais lietotājs. Paldies atverskapi, ka noignorējāt jautājumu, kapēc tas tā, gribēju tikai zināt un viss, bet tas, ka mani noignorēja un izdzēsa ierakstu sarūgtināja daudz vairāk!

Sveiki,

Naty-lee - Jūsu tēma tika dzēsta, jo tā bija ierakstīta neatbilstošā kategorijā.

Visus, kam nav pieejama neviena no ibankām, ko patreiz piedāvājam pie apmaksas metodēm, aicinam izmantot Paypal maksājumu sistēmu, kas ļauj arī bez reģistrēšanās Paypal veikt apmaksu ar jebkuras bankas karti (visa, maestro, u.c.)

Daargaa administraacija, taads jautaajums - vai vispaar pastaav iespeeja NEDZEEST kraapniechu profilus, bet blokjeet, atstaajot bildes?  - shajaa gadiijumaa pie katra vaarda melnajaa sarakstaa buutu arii links uz blokjeeto profilu ar bildeem..... Izchekojot bildes, vairaak vai mazaak atminjaa paliktu kraapniechu lietas, lietu komplektaacija..

12.10.2014 14:47

Es, piemēram, nemaz neizjūtu vajadzību kļūt par apstiprinātu lietotāju, jo neko nepārdodu ar pasta starpniecību. Tikai klātienē, lai pircējs visu apskata, uzmēra, ja vēlas, un es uzreiz saņemu samaksu, nevis zīlēju, vai aizies to pēcapmaksas paku izņemt vai nē.

12.10.2014 14:51

> AtverSkapi.lv

> Naty-lee

> zaiza

> M.S.

> zaiza

Sveiki,

Naty-lee - Jūsu tēma tika dzēsta, jo tā bija ierakstīta neatbilstošā kategorijā.

Visus, kam nav pieejama neviena no ibankām, ko patreiz piedāvājam pie apmaksas metodēm, aicinam izmantot Paypal maksājumu sistēmu, kas ļauj arī bez reģistrēšanās Paypal veikt apmaksu ar jebkuras bankas karti (visa, maestro, u.c.)

Tā uzreiz vajadzēja! Sniegt atbildi, kaut uz profilu atrakstīt. Nevis izdzēst un atstāt ar jautājumu. Paldies!

P.S. būs tas paypal jāizpēta, vēl neesmu ar to zvēru pazīstama:D

12.10.2014 15:01

Apstiprināts lietotājs negarantē, ka meitene ir godīga un nav krāpniece. Neesmu apstiprināta lietotāja, jo īsti tam neredzu vajadzību. Drīzāk jau tad vnk vajadzētu ieviest opciju, ka visiem - pilnīgi visiem portāla lietotājam reģistrējoties jāveic reģistrācijas maksa, bez izņēmumiem, bet tā pa lielam - tā apstiprinātā lietotāja padarīšana tāpat nedod nekādas garantijas.

12.10.2014 15:42

Diemžēl pakāpienu zemāks kontingents visos laikos ir bijis un būs. Vienīgā izeja- mesties kopā un krāpnieci novaktēt un noķert aiz škvorņika.

Zinu, ka strādājam, ir bērni un maz laika.., bet  noķerot krāpnieci un aprunājoties aiz stūra , gandarījums būtu naudā neizmērāms! Protams, vaktētājām arī ir jāatlīdzina patērētais laiks.

Policija ar bomzenēm, kuras izkrāpušas dažus eiro vērtu preci nenoņemsies, ticiet man:) Pakratīs ar pirkstu un palaidīs krāpt tālāk.

Otra iespēja ir sūtīt tikai un vienīgi caur pastu, tā ,ka ātrāk otrā galā preci nevar saņemt, kamēr pastā nav samaksāts (nezinu kā to sauc.., laikam pirms vai pēcmaksa..:)) 

12.10.2014 20:28

> zaiza

Vienmēr pirms pārskaitīšanas ieskatos krāpnieču sarakstā, arī ieguglēju vārdu un uzvārdu, kas norādīts rēķinā. Ir palīdzējis – nepārskaitīju naudu krāpnieču līderei Aļonai Volkovai. Tagad viņa ņemas Feisbukā, vāc pasūtījumus Moncler bērnu kombinezoniem.

12.10.2014 20:41

Kā krāpnieces atpazīt???

12.10.2014 21:04

> Enyy

Diemžēl pakāpienu zemāks kontingents visos laikos ir bijis un būs. Vienīgā izeja- mesties kopā un krāpnieci novaktēt un noķert aiz škvorņika.

Zinu, ka strādājam, ir bērni un maz laika.., bet  noķerot krāpnieci un aprunājoties aiz stūra , gandarījums būtu naudā neizmērāms! Protams, vaktētājām arī ir jāatlīdzina patērētais laiks.

Policija ar bomzenēm, kuras izkrāpušas dažus eiro vērtu preci nenoņemsies, ticiet man:) Pakratīs ar pirkstu un palaidīs krāpt tālāk.

Otra iespēja ir sūtīt tikai un vienīgi caur pastu, tā ,ka ātrāk otrā galā preci nevar saņemt, kamēr pastā nav samaksāts (nezinu kā to sauc.., laikam pirms vai pēcmaksa..:)) 

Ar pēcapmaksu šā vai tā ir jāapmaksā sūtīšanas izdevumi. Ja paciņu neizņem, atpakaļ izsūta tikai pēc 30dienām un sūtīšana izdevumus neatgriež.

Tik pat labi var sūtīt caur pasta staciju vai omnivu un kodu skapīša atvēršanai nosūtīt tikai pēc naudas saņemšanas.

12.10.2014 21:12

> Ивета К

> zaiza

Vienmēr pirms pārskaitīšanas ieskatos krāpnieču sarakstā, arī ieguglēju vārdu un uzvārdu, kas norādīts rēķinā. Ir palīdzējis - nepārskaitīju naudu krāpnieču līderei Aļonai Volkovai. Tagad viņa ņemas Feisbukā, vāc pasūtījumus Moncler bērnu kombinezoniem.

Ārprāts, katru reizi kā lasu kautkur savu uzvārdu, man paliek kauns! Tas nav ar mani saistīts, bet, ja Aļona to lasa, lai nokaunas, jo dara kaunu saviem uzvārda brāļiem un māsām!  Pārsteigts

21 - 30 с 30