mekleju darbu Aizkrauklee - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

mekleju darbu Aizkrauklee

Sveikas daamas, es  nesen parvacos uz Aizkraukli un mekleju darbu, un atrast darbu ir gandriz neiespejami, ja Tev nav sakaru... varbut kada pazist kadu cilveku, kurs mekle darbinieku ? esmu stradajusi gan par pardeveju/ konsultanti, administratori salona! Noteikti izskatitu visus piedavajumus, jo tiesam velos atrak atrast darbinu! Ceru sanemt kadu PM!

14.10.2014 20:08

tak pastaiiga pa veikaliem kafejnicaaam paintresejies..:)

zinu kad ir brivas vietas vecaja Jeld Wen ražotne netalu no superrneto tur vari paintreseties ja esi smagu darbu stradajusi-tur sievietes ari strada.:)

17.10.2014 10:18

Aizkrauklee jau nav nemaz tik daudz to veikalu vai kafejniicu,neiesi jau uz Kukuliiti straadaat :D

man pazinja dziivo tur,braukaa uz Riigu uz darbu..reaali jau gandriiz nekas no algas nepaliek,jo nestraadaa nekaadus krutos darbus,bet cilveeks taa vismaz iziet sabiedriibaa,nesliigst maajaas vientuliibaa un depresijaa..

ieteiktu veel tieshaam par Jeekabpili paintereseeties,nebuus shausmu gabals braukaat un lielaakas iespeejas nekaa Aizkrauklee,pati esmu Jpilii dzimusi,tur visu laiku kaut ko jaunu atver,celj...bet nu pa liela jau noteikti tie pashi paardeveeji vien buus..

11 - 12 с 12