gaišreģi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

gaišreģi

meitenes jūs kaut ko zinat par šito lapu?

http://www.your-life-studio.com/sakums

es vienreiz joka pēc pamēģināju un iztērēju tos 5 ls :)

14.10.2014 10:16

un kādds rezultāts?

> inese

un kādds rezultāts?

bij jāaizsūt dzimšanas dati, nu nezinu.. bij arī kkas pareizi teikts, bij arii nepareizi :)

25.10.2014 04:17

labak neterejies. krapnieki tur visi ir. tie "ekstrasensi" sava strapa ari sasinas un no citiem noskaidro klienta informaciju. kadam varbut ir kas pareizi, bet bez prieksa teiksanas pilnigi neko. pie tam laiku baigi velk garuma. uz jautajumiem neatbild ka nakas. jauc faktus un aizradot ka viss ir galigi skersam, ne par mani un vipar nesaprotami nez no kurienes irauts, tad apvainojas un pierada savu varenibu uzliekot lastus. it ka klients vainigs, ka par samaksato milzu naudu vinjam pastasat kaiminja esanas vesturi kad prasits pavisam kas cits. izmeginaju vairaks esktrasenses iztereju daudz naudas. biju loti vilusies un tagat domaju ka tikt pie jau pieraditiem ekstrasensiem. padoma kaut ka tikt pie merlinas no 14tajam cinjam. vizmaz nav uz krieviju jabrauc. bet kur lai tulku rauj..

25.10.2014 10:03

es nesen biju izveidojusi diskusiju par zīlniecēm. saņēmu daudzu meiteņu padomus gan iet, gan neiet. beigu beigās mani mamma liktenīgajā dienā pierunāja, lai gan pati jau biju noskaņojusies, ka nē. galu galā - mana pieredze ir tā teikt veiksmīga.

zīlniece gan paprasīja dzimšanas datus - pēc tā noraksturoja kā horoskopa zīme ietekmē manu raksturu un dzīvi. un tad paskatījās rokas līnijas. sarku un bālēju, jo manu raksturu no rokas "nolasīja" tieši tā kāda es esmu - ar kādiem niķiem un stiķiem - gan labo, gan slikto. Jutos kā uz delnas apskatei izlikta. Kārtis protams arī izlika, daudz ko par pagātni pareizi pastāstīja un norādīja kā tas vēl nākotnē var ietekmēt, bet tas lai paliek pie manis.

ko es ar to gribēju teikt - ja tiešām vēlies, tad es domāju, ka labāk ir iet dzīvas personas un Tu pati arī jutīsi ir pa īstam vai nav, caur internetu to nevar.

Nu bet protams dārgāk.

25.10.2014 10:14

Man jau šķiet,ka visvieglāk ir dzīvot dzīvi tā kā Tu to pati gribi,nevis klausīties no citiem un ticēt tam. Nekad negribētu,lai kāds man pasaka kaut teikumu par to,kas varētu būt vai nebūt.:)

1 - 6 с 6