pasta stacija- Origo= galvassaapes! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

pasta stacija- Origo= galvassaapes!

sveikas,noteikti,ka taas,kas ar sho pasta staciju sadarbojas piekritiis,ka peedeejaa laikaa pasta stacija ir vnk galvassaapes- muuziigi pilna!shodien ar,pieeju pie aparaata pirms kurjera- pilns,eju rinkji,pienaaku 30min peec tam,kad kurjeram bij jaabuut,ceriibaa,ka buus ko panjeemis- atkal pilns!!!nu bljaaaviens!!!zvanu pasta stacijai- jaa,ejiet uz galeriju Riiga,paldies,es jau taa esmu atbraukusi liidz Origo,veel tagad nesies,meklee citur,kur garantija,ka tur ar nebuus pilns?prasu,vai kaut ko lietas labaa dariis,varbuut palielinaat to esosho vai kaa- jaa,mees jau daram...tik,nez ko?Vinju dien blakus aparaatam staaveeja meitene,kas izsniedza pakas,tas,laikam ta kaa papildus fiicha...tuuliit naaks sveetki,laimiigs buus,kas vispaar tiks nosuutiit...

es taa,izsaku sashutumu un vilshanos par sho :(

19.12.2014 09:25

Pasta staciju kādreiz ir iespējams sazvanīt?! Kliedzošs

19.12.2014 09:32

> Anja

> Kristīne

Jaunaa pasta stacija atrodas Rimi kreisajaa pusee, paejot garaam dazhiem veikaliem, tur ir ieeja viena, tajaa ejaa, kur atsleegas var izgatavot un aiz vinja pashaa galaa ir pasta stacija. Jaateic, ka noraades tur nekaadas nav izliktas, taadeelj atrast nav iespeejams.  Pati vakar arii visu dienu nonjeemos ar to pasta staciju.

PaldiesSmaidīgs, vismaz kāda norāde. Īsziņā vismaz ir rakstīts kura kaste jāmeklē - jaunā vai vecā?

Nav ne jausmas, vakar izsūtīju paciņu un ļoti ceru, ka meitene saņems, un nebūs vairs nekaadu problēmu. Itkaa jau no vecaas kastes varot izņemt, jo redzēju kaa pirms manis viens vīrietis izņēma, bet nosūtīt tur nekaadi nevareeju, kartes nepieņēma apmaksaat. Ja nav noraade uz kuru pasta stacijas kasti jaaiet, tad jau jaamēģina abos, saakot ar veco. Veiksmīgi! Aci miedzošs 

21.12.2014 19:22

> Anja

> Kristīne

Jaunaa pasta stacija atrodas Rimi kreisajaa pusee, paejot garaam dazhiem veikaliem, tur ir ieeja viena, tajaa ejaa, kur atsleegas var izgatavot un aiz vinja pashaa galaa ir pasta stacija. Jaateic, ka noraades tur nekaadas nav izliktas, taadeelj atrast nav iespeejams.  Pati vakar arii visu dienu nonjeemos ar to pasta staciju.

PaldiesSmaidīgs, vismaz kāda norāde. Īsziņā vismaz ir rakstīts kura kaste jāmeklē - jaunā vai vecā?

sms ir rakstiits,ka snjemt var 141 vai 143 pasta stacijaa..es taa saakumaa neiedziljinaajos un 10minuutes meegjinaaju atveert jau ierasto pasta staciju un nekas neizdevaas :d

41 - 43 с 43