Ziemas kombinezons - kādu izvēlēties? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ziemas kombinezons - kādu izvēlēties?

Sveikas!

Sāku meklēt kombinezonu ziemai, kad puikam jau būs 1,5 gads. Nesaprotu kādu izvēlēties - kopējo vai bikses+virsjaku? Kurš no variantiem būtu ērtāks gan uzvilkšanai, gan staigāšanai?

Padalieties savā pieredzē Smaidīgs Paldies jau iepriekš Aci miedzošs

31.12.2014 12:31

Par HUppaTec

31.12.2014 15:28

> cata

Par HUppaTec

Bet vai HuppaTec ir tik mazi izmēri ? Esmu veikalā redzējusi tikai jakas un ne mazākas par 104 izmēru.

31.12.2014 15:46

Iesaku atsevišķo, jo ērtāk, ja ieiet kādā veikalā vai telpā - nav jāvelk nost viss, var novilkt tikai jaku. Praktiskāks un arī īstenbā ērtāks.

31.12.2014 15:48

> cata

Huppa termo kombinezoni ir tiešām labi un kvalitatīvi,padomāts par visu un nav problēmu ar izmēriem kā mēdz gadīties ar lētāku firmu ražojumiem,un cena ar manuprāt diezgan pieņemama.

cena nu gan nav no pieņemamām un cik esmu dzirdējusi no māmiņām, nepavisam neatbilst izmēriem. Protams, katram savs. Neesmu šo firmu lietojusi, konkrētas pieredzes nav, tomēr uzskatu, ka par to cenu, ko maksā Huppa vai Lenne, var nopirkt tikpat labu no H&M, Lindex, C&A u.c. veikaliem, tikai 3-5x lētāk.

Man meitai bija H&M un pilnīgi neko sliktu nevaru teikt - ne sala, ne karsa, ne samirka. Cena, protams, 5x mazāka.

31.12.2014 16:40

> cata

Huppa termo kombinezoni ir tiešām labi un kvalitatīvi,padomāts par visu un nav problēmu ar izmēriem kā mēdz gadīties ar lētāku firmu ražojumiem,un cena ar manuprāt diezgan pieņemama.

Iesaku tikai HUPPA kombinezonus . Pārbaudīta vērtība. Savam puikam tikai nēsāju HUPPA

31.12.2014 16:45

> Tikai bērniem

> cata

cena nu gan nav no pieņemamām un cik esmu dzirdējusi no māmiņām, nepavisam neatbilst izmēriem. Protams, katram savs. Neesmu šo firmu lietojusi, konkrētas pieredzes nav, tomēr uzskatu, ka par to cenu, ko maksā Huppa vai Lenne, var nopirkt tikpat labu no H&M, Lindex, C&A u.c. veikaliem, tikai 3-5x lētāk.

Man meitai bija H&M un pilnīgi neko sliktu nevaru teikt - ne sala, ne karsa, ne samirka. Cena, protams, 5x mazāka.

Šoreiz nepiekritīšu ka par to cenu, ko maksā Huppa vai Lenne, var nopirkt tikpat labu no H&M, Lindex, C&A u.c. veikaliem. 

31.12.2014 19:21

> Tikai bērniem

Par cenām es arī nepiekritīšu. Nupat paskatījos Lindex.com mājas lapā , ziemas kombinezons maksā EUR 79,95 , ziemas jaka EUR 59.95. Kur tad ir tās 3-5x lētākās cenas ? Varbūt akcijās , bet akcijas rīko praktiski visas firmas , tikai jāmeklē un jāgaida.
H&M un Lindex ir ļoti labas drēbes , taču ne tik būtiski lētākas.
Turklāt  Lenne vai Huppa kombinezonus var mierīgi pirkt arī lietotus, tātad lētākus. Jo viens bērns vienā ziemā viņus nevar novalkāt. 

31.12.2014 19:26

> Anja

> Tikai bērniem

Par cenām es arī nepiekritīšu. Nupat paskatījos Lindex.com mājas lapā , ziemas kombinezons maksā EUR 79,95 , ziemas jaka EUR 59.95. Kur tad ir tās 3-5x lētākās cenas ? Varbūt akcijās , bet akcijas rīko praktiski visas firmas , tikai jāmeklē un jāgaida.
H&M un Lindex ir ļoti labas drēbes , taču ne tik būtiski lētākas.
Turklāt  Lenne vai Huppa kombinezonus var mierīgi pirkt arī lietotus, tātad lētākus. Jo viens bērns vienā ziemā viņus nevar novalkāt. 

es nekad nepērku par pilno cenu, tikai ar atlaidi un jau laicīgi.

31.12.2014 19:28

un lietotu huppa vai lenne neieteiktu pirkt, jo nepareizi mazgājot termo apģērbu, tas vairs nav termo un zaudē savas funkcijas. Katrā ziņā, lietots huppa vai lenne maksā dārgāk kā tie, ko es pērku jaunus pat bez atlaides. Lindex noteikti nepirktu par 79,95

31.12.2014 20:21

> Tikai bērniem

un lietotu huppa vai lenne neieteiktu pirkt, jo nepareizi mazgājot termo apģērbu, tas vairs nav termo un zaudē savas funkcijas. Katrā ziņā, lietots huppa vai lenne maksā dārgāk kā tie, ko es pērku jaunus pat bez atlaides. Lindex noteikti nepirktu par 79,95

Parastie Lenne un Huppa (bez TEC)  NAV termo , tāpēc arī no kaut kā sabojāšanas nav tik ļoti jābaidās. Protams, vienmēr pastāv risks, ka ar lietotu apģērbu ir darīts kaut kas neadekvāts. Pārdevējam vajag pajautāt , un no atbildes arī būs skaidrs, vai cilvēks ko saprot no pareizas apģērbu kopšanas.

11 - 20 с 28

Последнее на форуме
Izpārdodu
Dress VIP сегодня, 07:48
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju
best_price сегодня, 02:29
Dzeltena!
IECH вчера, 21:52