Ziemas kombinezons - kādu izvēlēties? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ziemas kombinezons - kādu izvēlēties?

Sveikas!

Sāku meklēt kombinezonu ziemai, kad puikam jau būs 1,5 gads. Nesaprotu kādu izvēlēties - kopējo vai bikses+virsjaku? Kurš no variantiem būtu ērtāks gan uzvilkšanai, gan staigāšanai?

Padalieties savā pieredzē Smaidīgs Paldies jau iepriekš Aci miedzošs

11.07.2015 14:16

Varu piedavat lietotus. Ar aitas vilninju ieksa. Tas nozime ka puikam vienmer bus silti.Zilos tonos. Man sadala pardodu ir bildite. Varu atsutit bilditi ka izskatas uz berninja!

11.07.2015 14:25

kopejais viennozimigi,no diviem gadiem atsevisko;)

11.07.2015 15:28

Manējam bija abi. Kopējais forši sniegā vāļāties, atsevišķais aukstākām dienām, jo bikses uz lencem un jaka virsū tomēr silti ļoti.

Par Lenni   atdeva man draudzene jaku. Pagājušā gadā neuzvilkâm ne reizi, par siltu bija. Bet kvalitāte super. 

Es gan vairāk skatos no bērna ērtuma viedokļa, nevis no firmas:)

24.07.2015 14:09

Virsdrēbes meitenēm pērku kvalitatīvas un labas.

Pēdējā laikā iepatikās Lassie firmas ražojumi,ir Antilla un membershop.lv ik pa laikam atlaides.

Lenne arī ļoti patīk.No Lindex laba ir Fix līnija,ļoti labas virsjakas,bet maksā arī 80eiro.

Bērniem patīk atsevišķie kombji,jo var mikset jaku plāno klāt,tāpat braucot auto,nevilkt bikses.Vnk vajag ņemt ar lencem bikses,tad sniegs nebūs uz muguras.

Labas cenas ir liberi.lv veikalā Lenne,Huppa.

24.07.2015 14:19

J/a,abi butu ideala varianta.Ja mazais iet jau uz podina,tad iesaku,pec savas pieredzes,atsevisko,lai ertak uz wc tikt,kada veikala,un ari ja staiga pa lielveikalu,atseviskam jaku var novilk,lai nesakarst,kopejam nevar,pa zemi velkas.Tas jaskatas kadi paradumi ir,bet uz veikalu mums vienmer mazulis janem lidz ,ara tak neatstasi.Pa kalninu,sniegu un visadi citadi ara didities ir forsak ar kopejo,mugura nav plika,sniegs nekur netiek-super.

Es esmu par atsevišķajiem, lai var novilkt tikai jaku, ja ir tāda vajadzība. Atsevišķie arī izskatās glītāk. Esmu Lenne piekritēja, saviem bērniem pērku tikai šo firmu. Tie ir viegli, smuki un silti. Man kā reiz "skapī" ir Lennes kombinzoniņš uz šādu izmēru :)

24.07.2015 14:36

taadu,kaadu beerns vilks,man,piemeeram mazaa,nevelk kombinzonus!tad nu ziemaa velku biezas bikses vai retu reizi lemchbikses un jaku.Pagaajusho gad ziema bij taada,ka lenchbikses prasiijaas vien paaris reizes.

24.07.2015 14:37

Ari esmu par atseviskajiem. Ertak vilkt, ka ari ir iespeja regulet lencbiksu garumu. Paslaik jauns Lennes atseviskais kombinezons maksa 60 eur. Ari veikala ertak ar atsevisko - var novilkt jaku lai berns nesvistu, bet kopejam gan ne.

21 - 28 с 28