Kā dabūt "smaku" no rokassomiņas ārā? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Kā dabūt "smaku" no rokassomiņas ārā?

Sveikas!

Varbūt šeit ir kāda meitene, kas padalīsies pieredzē, kā dabūt ārā ne tās labākās smakas no rokassomiņas. Šeit atverskapī jau otrā somiņa, kura atnāca pa pastu ļoti "sliktā smakā". Tā nu man ir divas - viena pēc pelējuma un otra pēc cigaretēm. Tik ļoti žēl, jo par otru samaksāju pietiekoši daudz:(

 


9 Ответы


Kurš tirgo tas smirdsomiņas?Neizlēmīgs

 


Es vienreiz izvēru otrādi un atstāju uz divām dienām labā caurvējā/ārā. Tad ar ķermeņa atsvaidzinātāju sasmidzināju (ne ar smaržām) un vēdināju vēlreiz. Tad bij ok :)


Smarzas pret smaku bus vel trakak - tad tikai atliek mazgat un vedinat. Man ar nesen ta sanaca :( 


Šodien lasīju internetā, ka pret cigarešu un pelējuma smakām ļoti labi līdzot šņabis. Vienkārši jānosmidzina esot.

Pati vienīgo pa gabalu "nesošo" somu izgriezu uz otro pusi un vairākas dienas izgrieztu uz otru pusi izliku ārā vēdināties. Pēc tam vispār bez ne kādas smakas :)


Smakas ļoti labi uzsūc sāls.


Aiznes uz ķīmisko tīrītavu.


Var provēt iebert varāmo kafiju...


Mīļš paldies, izmēģināšu ieteikumus, šorīt jau izgriezu oderi un izmazgāju, bet traki smird. Mēģināšu pavēdināt kārtīgi un vēl šo to no ieteikumiem:)

Ar smirdsomiņām ir tā, ka negribās nevienu aizvainot un saukt nikus, saprotams, ka sadzīves apstākļi nav spīdoši, ja somiņa nes pēc pelējuma. Pietiek ievietot atsauksmi, ja nu kāda gribēs ko tamlīdzīgu iegādāties, lai pati izvērtē vai ir vērts:)


Es vienreiz dabūju somu ar cigarešu aromātu+ pavirsu tam uzpūstas lētās smaržas. Pāris dienas vēdināju ārā,izgāja aromāts,vismaz man tā šķita.

1 - 9 с 9