Vai pasūtat no etsy.com? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai pasūtat no etsy.com?

Vai kāda pasūta no etsy.com? Tā ir mājaslapa, kur no visas pasaules cilvēki pārdod diezgan daudz paštaisītu lietu, apģērbu, dekoru, kosmētikas līdzekļu, rotaslietas un gandrīz visu, ko tik var iedomāties. Kādas ir atsauksmes? Īpaši interesē sūtījuma pienākšanas laiks (kā kurai ir gadījies, cik ilgi bijis jāgaida u.tt.)? :)

16.10.2014 12:13

Kādreiz pērku, draudzene un paziņas tur pārdod, pašai nav jēgas, jo man ir diezgan ātri bojājoša prece, turklāt pasts pēdējo laiku vispar ar šķidrumiem kaut kā cieši ievilcis iemauktus.

Pienākšana jau ir atkarīga no katras meistares:

- atrašanās vietas

- izsūtīšanas laika pēc pirkuma

- pasta dienestiem, kurus viņa izmanto.

Kā arī jāpievērš uzmanība tam, vai prece ir pieejama uzreiz vai uz pasūtījumu. Ja tikai pasūtījums, tad skaiti vēl klāt izgatavošanas laiku. Bet nu kopējo rādītāju tur nav un nevar būt. No Amerikas ar parasto pastu kādreiz aiziet nedēļas laikā, kādreiz līdz 6. Ar USPS 1-2 nedēļu laikā. Pēdējais, ko sūtīju, bija sudraba grāmatzīme - no ASV, bija gatava, atnāca 2-3 nedēļās.

P.S. Bet slingi, ko šuj amerikānietes, ir briesmīgi! Nav nekādas saprašanas par ergonomiku un tai atbilstošiem materiāliem.

16.10.2014 12:25

Es pasūtīju vienu lietiņu no Anglijas. Jau pagājušo sestdien, bet izsūtīja darba dienā, šo pirmdien. No rīta. Cerams, ka atnāks vismaz līdz oktobra beigām. UK tomēr jau tuvāk nekā ASV. Bet domāju, ka tik Latvijas pasts nenočieptu (zinot, kādas viņiem algas, ka nemaz ar tik augstās nav, tad gan jau neredz iemeslu censties čakli strādāt, nenoslinkot).

Citreiz gan etsijā nobrīnos, ka piemēram, kartona dekoriem (vienkārši izgriezti, uz aukliņas uzvērti) cena nu tāda, kā tas dekors no plastmasas būtu. Daži pārdevēji tiešām nedaudz pārspīlē ar vienkāršām lietām un to cenām. Arī Latvijas pārdevējai esmu redzējusi, ka par sapņu ķērāju cena uzlēkusi paaugsta. Laikam Latvijā domā, ka ārzemēs visi bagātāki un tāpēc uzceļ to cenu. Saprotams, sūtīšana, ieguldītais laiks, bet nevajag palikt alkatīgam :)

16.10.2014 12:31

Nesen pasūtīju pirmo preci no etsy. Otrdien tika izsūtīta. Pagaidām vēl gaidu :)

16.10.2014 12:40

Исправлено 16.10.2014 12:42

Ko tur čiept, ja visam ir izsekošanas numuri. Ar Angliju ir grūtāk, jo parastais pasts netrekingojas pilnā ceļā, bet nu tāpat - vismaz pa Angliju var izsekot, pēc tam mūsu pastam pieprasīt izziņu. Ja nav, ierosināt kompensācijas lietu. Nav jau padomju laiki.

Ar tām cenām ir tā - etsy jau ir savdabīgi pircēji, tomēr ārzemēs tās cenu veidošanas drusku citādas ir. Vairākas Latvijas meitenes-meistares te tirgo pa vienām cenām, tur - pa augstākam, jo citādi jau nepērk! Pārāk zema cena - un sāk masveidīgi jautāt, kur tad ir āķis, kāpēc tik lēti maksā, tāpat netic un nepērk vienalga, domādami, ka defektains. Tikko uzcel cenu - pircēji nāk baros. Vot i saproti viņus. Bet kāpēc gan nepacelt, ja jau viņiem patīk pārmaksāt? Tur vienkārši roku darbs skaitās vispār ļoti-ļoti ekskluzīva lieta, kura nevar maksāt lēti. Mēģināju nopirkt parastos flaneļa autiņus bērnam - meistare pieprasīja 13$ par katru izmērā tikai drusku lielākā par A4, un tas vēl bez sūtīšanas! Varat iedomāties? Lieki piebilst, ka šeit nopirku Mežrozē flanelīti par smieklu naudu un parastajā darbnīcā par 10 eiro man uztaisīja no tā flaneļa autiņu čupu!

16.10.2014 13:23

> Mylene

Es pasūtīju vienu lietiņu no Anglijas. Jau pagājušo sestdien, bet izsūtīja darba dienā, šo pirmdien. No rīta. Cerams, ka atnāks vismaz līdz oktobra beigām. UK tomēr jau tuvāk nekā ASV. Bet domāju, ka tik Latvijas pasts nenočieptu (zinot, kādas viņiem algas, ka nemaz ar tik augstās nav, tad gan jau neredz iemeslu censties čakli strādāt, nenoslinkot).

Citreiz gan etsijā nobrīnos, ka piemēram, kartona dekoriem (vienkārši izgriezti, uz aukliņas uzvērti) cena nu tāda, kā tas dekors no plastmasas būtu. Daži pārdevēji tiešām nedaudz pārspīlē ar vienkāršām lietām un to cenām. Arī Latvijas pārdevējai esmu redzējusi, ka par sapņu ķērāju cena uzlēkusi paaugsta. Laikam Latvijā domā, ka ārzemēs visi bagātāki un tāpēc uzceļ to cenu. Saprotams, sūtīšana, ieguldītais laiks, bet nevajag palikt alkatīgam :)

No UK preces nāk 4-8 darba dienas ;)

16.10.2014 14:22

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

No UK preces nāk 4-8 darba dienas ;)

Inky - jā, man arī pārdevēja rakstīja "few days really". Vienkārši tā ir lietiņa, ko līdz helovīnu laikam būtu forši saņemt :)

16.10.2014 14:28

> Margueritte

Ko tur čiept, ja visam ir izsekošanas numuri. Ar Angliju ir grūtāk, jo parastais pasts netrekingojas pilnā ceļā, bet nu tāpat - vismaz pa Angliju var izsekot, pēc tam mūsu pastam pieprasīt izziņu. Ja nav, ierosināt kompensācijas lietu. Nav jau padomju laiki.

Labots: šodien, 12:42

Jā, ar tām cenām gan jocīgi. Nesen vienā rakstā lasīju par Timberjack (vai kādas lielas firmas vēsturi), ka viņi pārdeva zābakus. Sākumā tā pārdošana bija kā nu bija, bet kad pacēla cenu zābakiem, pārdošanas apjomi palielinājās. Zābakiem bija laba kvalitāte jau iepriekš, neskatoties uz cenu. Bet augstāka cena laikam preci padarīja par prestižu.

Es domāju, ka samērā "labu" cenu droši var likt ilga roku darba precēm: adījumi, tamborējumi, izšuvumi. Tur jau cilvēks ne tikai iegulda savu laiku, bet arī par pašizmaksu pirktus materiālus un savas prasmes, jo ne katrs māk adīt vai rūpīgi izšūt :) es jau arī šūtu, bet diemžēl šujmašīna man ir citā pilsētā.

16.10.2014 14:36

> Mylene

> Margueritte

Labots: šodien, 12:42

Jā, ar tām cenām gan jocīgi. Nesen vienā rakstā lasīju par Timberjack (vai kādas lielas firmas vēsturi), ka viņi pārdeva zābakus. Sākumā tā pārdošana bija kā nu bija, bet kad pacēla cenu zābakiem, pārdošanas apjomi palielinājās. Zābakiem bija laba kvalitāte jau iepriekš, neskatoties uz cenu. Bet augstāka cena laikam preci padarīja par prestižu.

Es domāju, ka samērā "labu" cenu droši var likt ilga roku darba precēm: adījumi, tamborējumi, izšuvumi. Tur jau cilvēks ne tikai iegulda savu laiku, bet arī par pašizmaksu pirktus materiālus un savas prasmes, jo ne katrs māk adīt vai rūpīgi izšūt :) es jau arī šūtu, bet diemžēl šujmašīna man ir citā pilsētā.

To ekonomikā sauc par ekonomisko paradoksu - pacel cenu un sāk labāk pirkt :D
Jāsāk domāt, ka tikai visām savos skapjos nav jāpaceļ cenas, varbūt apgrozījums parādīsies.. :D

16.10.2014 14:50

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

To ekonomikā sauc par ekonomisko paradoksu - pacel cenu un sāk labāk pirkt :D
Jāsāk domāt, ka tikai visām savos skapjos nav jāpaceļ cenas, varbūt apgrozījums parādīsies.. :D

Man ir tā, ka manā skapī tām dažām lietām cenas ir zemākas nekā cenas, kādas bija pērkot oriģināli, jo šķiet labāk pārdot par mazāku naudu nekā nepārdot nemaz.

25.10.2014 15:37

Nez, vai ir normāli, ja rīt būs 2 pilnas nedēļas, bet pat paziņojums nav pastkastē? Vai tiešām jādomā, ka paciņas bez "tracking number" pie pirmās izdevības nozog? :(

1 - 10 с 11