Mana Maciņa papildināšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mana Maciņa papildināšana

Sveiki,

No šodienas (16.10.2014.) maciņus var papildināt arī no jebkuras maksājumu kartes (VISA/MAESTRO/MASTERCARD).

Pie maksājumu iespējām pieslēgta arī SWEDBANK INTERNETBANKA (24.10.2014.).

Paraugs, kā pareizi aizpildīt Maksājumu karšu formu.

49 Ответы

Caur maksājuma kartēm ar kaut kas neiet, tikko meiģināju, visu laiku rāda ka nepareiza paroli, turpretī citur maksājot viss kārtībā.

Nu švaki, gribēju papildināt maciņu un nekā..................Satraukts

Izvēloties metodi "Norēķinu kartes", paroles netiek prasītas.

Nekā nebija, ja karti izsniedza Swedbank, norēķiniem Internētā tai ir jābūt pieslēgtai Drošo maksājumu sistēmai. Bet šī sistēma, veicot maksājumu, prasa paroli gan.

> Margueritte

Nekā nebija, ja karti izsniedza Swedbank, norēķiniem Internētā tai ir jābūt pieslēgtai Drošo maksājumu sistēmai. Bet šī sistēma, veicot maksājumu, prasa paroli gan.

Man ir Swedbank drošie pirkumi, bet nekas tāds netiek prasīts, kad iepērkos ievadot kartes datus, vismaz Ali nekas nav prasīts... cik atceros 1x bija un viss.

Es pirku Skapja naudinu ar Swedbank karti. man prasija droso pirkumu paroli. Viss noriteja atri un bez aizkersanas:))

Ja rodas kadas problēmas ar Swedbank un paroli - jaiet uz Swedbank internetbanku un japarbauda/janomaina drošo pirkumu parole, ja nesanak - javēršas pēc palīdzības telefonbankaa vai filialē. Aci miedzošs Ta jau nav portala kļūda, bet problēmas ar Swedbank uzstadījumiem.

Kapec nevar samaksat? visulaiku kautkas nogaja greizi.Kliedzošs

> LindaNaumova

Kapec nevar samaksat? visulaiku kautkas nogaja greizi.Kliedzošs

Bez problēmas apraksta sanāk situācija:
Zvans datorspecam "hallo, man neiet dators, kas varētu būt pa vainu?"..

ta ari loga paradas,tads teksts,kautkas nogaja greizi.ka jaiet uz kartes apmaksu,ta tads logs ar to tekstu.

žēl ka nevar ar paypal.com Raudulīgais

1 - 10 с 49