Mana Maciņa papildināšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mana Maciņa papildināšana

Sveiki,

No šodienas (16.10.2014.) maciņus var papildināt arī no jebkuras maksājumu kartes (VISA/MAESTRO/MASTERCARD).

Pie maksājumu iespējām pieslēgta arī SWEDBANK INTERNETBANKA (24.10.2014.).

Paraugs, kā pareizi aizpildīt Maksājumu karšu formu.

49 Ответы

> LindaNaumova

ta ari loga paradas,tads teksts,kautkas nogaja greizi.ka jaiet uz kartes apmaksu,ta tads logs ar to tekstu.

Te jaunā versija: "Zvans datorspecam "hallo, man neiet dators, met kaut kādus logus, kas varētu būt pa vainu?".." :D

Problēmas, ja gribās atrisināt, jāaraksta detalizēti un, ja iespējams, ar ekrānšāviņiem, lai redzams gan kļūdas paziņojuma teksts, gan varbūt citādas iespējamās kļūdas.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> LindaNaumova

ta ari loga paradas,tads teksts,kautkas nogaja greizi.ka jaiet uz kartes apmaksu,ta tads logs ar to tekstu.

Te jaunā versija: "Zvans datorspecam "hallo, man neiet dators, met kaut kādus logus, kas varētu būt pa vainu?".." :D

Problēmas, ja gribās atrisināt, jāaraksta detalizēti un, ja iespējams, ar ekrānšāviņiem, lai redzams gan kļūdas paziņojuma teksts, gan varbūt citādas iespējamās kļūdas.

Paldies,jau nakama diena viss aizgaja.

Man arī swed,divas reizes sūtīju viss bija ok!

Man DNB banka.

Cik saprotu macinu papildinat var tikai ar parskaitijumu bet ka ir ar SMS ? Tadas iespejas laikam nav? :(

ar SMS var pa tiešo izcelt sludinājumus. Bet tas sanāk gandrīz 2x dārgāk nekā ar Skapja Naudiņu. 

Nu skaidrs :)

> LindaNaumova

MILA.LABA JAUKA,KA TO EKRANSAVINU VAR UZTAISIT? UZ PRIEKSDienam,lai zinu,Nokautrējies

> LindaNaumova

> LindaNaumova

MILA.LABA JAUKA,KA TO EKRANSAVINU VAR UZTAISIT? UZ PRIEKSDienam,lai zinu,Nokautrējies

uz klaviatūras ir poga PRT SC vai tamlīdzīgi.

nospied, atver paintu, nospied ctrl+v un saglabā kā bildi.

Исправлено 04.03.2015 13:42

Paldies,Ieva bet kautkas man nesanaca.

crtL ok,bet kadu paintu? man tada laikam nav,esmu par blondu sajas lietas.Nokautrējies

11 - 20 с 49