Mana Maciņa papildināšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mana Maciņa papildināšana

Sveiki,

No šodienas (16.10.2014.) maciņus var papildināt arī no jebkuras maksājumu kartes (VISA/MAESTRO/MASTERCARD).

Pie maksājumu iespējām pieslēgta arī SWEDBANK INTERNETBANKA (24.10.2014.).

Paraugs, kā pareizi aizpildīt Maksājumu karšu formu.

49 Ответы

Jocigi....man neatkarigi,vai ir sestdiena vai svetdiena,ieskaitas! Kautkas tur nav kartiba...

Paceļu lai visas zin:)

Jau vakars,bet neka,aizsutiju e-mailu neatbild.Ta vien liekas kad krapnieki ir visur :(

> VIKTORIJA

Jau vakars,bet neka,aizsutiju e-mailu neatbild.Ta vien liekas kad krapnieki ir visur :(

ar kuru no apmaksas veidiem tika veikts maksājums? 

Izvēlies maksājuma metodi: * Elektroniskie norēķini Elektroniskā nauda Norēķinu kartes

Maksaju jau otro reizi ka man atsutija ka jamaksa no ta pasa principa ari soreiz maksaju neko nemainot.Kad maksaju caur DNB cik ilga laika nepateiksu bet svarstijas lidz 4 h.Nu jau 24h pagajusas

> VIKTORIJA

Maksaju jau otro reizi ka man atsutija ka jamaksa no ta pasa principa ari soreiz maksaju neko nemainot.Kad maksaju caur DNB cik ilga laika nepateiksu bet svarstijas lidz 4 h.Nu jau 24h pagajusas

šeit maksājāt? http://www.atverskapi.lv/lv/mans-profils/mans-macins.html

Man tur sanaca problema ar sada veida apmaksu konts ir mana vira karte uz mana varda un del ta man tika taisits atsevisks rekins kas tika atsutits uz mailu,un otro reizi maksaju tiesi tapat.

Исправлено 20.04.2015 20:14

> VIKTORIJA

Man tur sanaca problema ar sada veida apmaksu konts ir mana vira karte uz mana varda un del ta man tika taisits atsevisks rekins kas tika atsutits uz mailu,un otro reizi maksaju tiesi tapat.

Pirmo reizi dzirdu, ka naudas apmaksā ar rēķinu! Var maksāt kaut no draudzenes vai māsas konta... izmantojot šo formu. Ja jau var maksāt ar interneta banku RĒĶINU par Skapja Naudām, tad jau var maksāt arī šeit caur konkrēto maksājumam paredzēto formu Smejošs kaut ko nesaprotu...

mana problema bija tada kad nevareju ievadit paroli pasas beigas ko prasija,tadel prasiju ka appiet so visu lai var samaksat  nemaku seit ielikt nosutisu Tev vestule var?

Nu diemzel man nebija kam prasit un negribeju nevienu apgrutinat.Tadel izdariju ta,

31 - 40 с 49