Vai kada ir megjinajusi? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai kada ir megjinajusi?

Taa kaa man nesen piedzima mazaa, tad nu esmu sapratusi, ka agraakaa XXS un Xs vietaa man ir S un dazham apgjeerba gabalam pat M izmeers :( :( :(

Kaa jus meitenes esat cinijushaas ar savu svaru peec dzemdibaam?

Visvairaak interesee pieredze no kjeizara meiteneem :)

Uzgaaju shitaadu lietu - varbuut kada ir meegjinaajusi?...

https://www.stockholmhealth.com/lv/lv/p/lab-i-e/intro?utm_source=draugiem.lv%2Fskaistumanoslepums&utm_medium=gallery%20post&utm_term=Gatis%20Strods&utm_content=link&utm_campaign=loti%20divains%20tests%20gallery%20post

16.10.2014 16:46

Исправлено 16.10.2014 16:49

Es velisopēdu otrreiz neatklāju, un pēc ilgām diētām, un sevis mērdēšanas sapratu vienu un ļoti efektīvu līdzekli: ēšana ar mēru.  Es personīgi kopš esmu atteikusies no baltmaizes, majonēzes, cukura tīrā veidā (ar kafiju) esmu nometusi vairāk kā 6 kg par (negribas samelot, bet manuprāt 2,5 mēn laikā) Tajā pat laikā neieturēju diētas, ēdu sabalansēti, un atteicos no tā, ko mūsu organismam nevajag. Es neesmu nekāda tievā, man, manos 26 gados ir 2 ne pārāk mazi bērni (6 un 7 gadi), un savā 38/40 (augums 1.70 cm un svars uz doto mirkli ir 61.550, jūtos diezgan labi. Tāda apetītelīga končiņa, kā vīrs saka Smejošs Ir kur ieķerties, bet pārāk liela arī neesmu.

Un šitiem testiem naudu neizmet, labāk aiziej uz sporta-fitnesa klubu. Un izslēdz no meņū tos produktus, kur ir liela kaloritāte, un maza uzturvērtība. Ticu, ka izdosies! Aci miedzošs

Un atcerēsimies, ka mēs esam skaistas, un mūsu mīļie mīl mūs tādas, kādas esam! Ar uzrautu deguntiņu, vasaras raibumiem, matiem, kas sprogojas, un apaļīgo dupsīti. Nevainīgs

16.10.2014 16:47

Nekas jauns jau nav izdomāts šajā jomā. Es no personīgās pieredzes iesaku palasīt www.edunsporto.lv un necerēt uz brīnumiem nedēļas laikā.

16.10.2014 16:47

Pati neesmu dzemdējusi ,bet zinot māsas pieredzi , tad māku teikt, ka nevajag uz kaut kādām diētām sēdēt ,ko itkā sastāda dietologi internetā. Tas ir bullshits . Ēd veselīgu pārtiku un sporto , tā arī ir visa panākuma atslēga. Mana māsa ar bērniņu uz rokām vingroja, un īsi pēc dzemdībām pat nevarēja pateikt,ka viņa vispār kādreiz būtu dzemdējusi. 

16.10.2014 16:51

> Snowfox

Es velisopēdu otrreiz neatklāju, un pēc ilgām diētām, un sevis mērdēšanas sapratu vienu un ļoti efektīvu līdzekli: ēšana ar mēru.  Es personīgi kopš esmu atteikusies no baltmaizes, majonēzes, cukura tīrā veidā (ar kafiju) esmu nometusi vairāk kā 6 kg par (negribas samelot, bet manuprāt 2,5 mēn laikā) Tajā pat laikā neieturēju diētas, ēdu sabalansēti, un atteicos no tā, ko mūsu organismam nevajag. Es neesmu nekāda tievā, man, manos 26 gados ir 2 ne pārāk mazi bērni (6 un 7 gadi), un savā 38/40 jūtos diezgan labi. Tāda apetītelīga končiņa, kā vīrs saka Smejošs

Un šitiem testiem naudu neizmet, labāk aiziej uz sporta-fitnesa klubu. Un izslēdz no meņū tos produktus, kur ir liela kaloritāte, un maza uzturvērtība. Ticu, ka izdosies! Aci miedzošs

He - es ar tagad taada kaa konchinja Smejošs

Liidz sporta - fitnes klubam ir diezgan taalu - nedziivoju vairs pilseetaa..

Tapec taa vairaak intereseejos :)

16.10.2014 16:52

Līdz 9 bērna mēnešiem vispār jāļauj organismam atiet no dzemdībām un pilnībā atjaunoties, tādēļ nekādas diētas un fiziskās pārmērīgas aktivitātes nav ieteicamas. Staigā ar ratiem, biežāk liec pie krūts (500-700 kcal diena!), vēl labāk - visur ej ar bērnu slingā vai ergosomā. Bet nu organisms uzkrāj drusku taukus krūts barošanai, tāpēc tur lieki raustīties nav vērts. Pārmērīga fiziska aktivitāte dod piena pieplūdumu, bet tas sanāk mazulim ne pārāk veselīgs. Visādas anticelulīta un pārējas procedūras gan ir jāaizmirst līdz krūts barošanas beigām, jo visi mēsli no tauku šūnām tad pa taisno iet pienā.

16.10.2014 16:53

Pēc ķeizargrieziena var dabūt atpakaļ to ripiņu tikai,ja uzreiz sāc kaut ko darīt,pēc laika,ļoti grūti būs..Te nu jāskatās cik ilgs laiks pēc dzēmdībām ir pagājis..Man ir dvīņi piedzimuši un pēc neilga laika sāku sportot un ēst vairāk salātus (bez majonēzes,krējuma un t.t.), tāpēc ka viena barošana ar krūtīm ir līdzvērtīga 30 .min. skriešanai,līdz ar to,ja ēdīsi veselīgi un ne stipri daudz,tad tas ir ļoti izdevīgs laiks,kad var nomest svaru,jo barošana ļoti daudz kaloriju iztērē..

Ķermenis normāli atgriežas atpakaļ savā svarā (ja ēd normāli un nepārēdas, ēd veselīgi, mazākās porcijās) un izskatā pēc gada, ātrāk tas nav īsti iespējams, jo orgāni nevar tik ātri salekt atpakaļ pa vietām. Ja zīda mazo ar krūti arī ātri svars pazūd, man tā vismaz bija. Daudz kursēties un darīt kopā ar mazo. :)

16.10.2014 16:54

> Utopija

Nekas jauns jau nav izdomāts šajā jomā. Es no personīgās pieredzes iesaku palasīt www.edunsporto.lv un necerēt uz brīnumiem nedēļas laikā.

Mmm..palasiishos :)

16.10.2014 16:55

> lienīte

> Snowfox

Es velisopēdu otrreiz neatklāju, un pēc ilgām diētām, un sevis mērdēšanas sapratu vienu un ļoti efektīvu līdzekli: ēšana ar mēru.  Es personīgi kopš esmu atteikusies no baltmaizes, majonēzes, cukura tīrā veidā (ar kafiju) esmu nometusi vairāk kā 6 kg par (negribas samelot, bet manuprāt 2,5 mēn laikā) Tajā pat laikā neieturēju diētas, ēdu sabalansēti, un atteicos no tā, ko mūsu organismam nevajag. Es neesmu nekāda tievā, man, manos 26 gados ir 2 ne pārāk mazi bērni (6 un 7 gadi), un savā 38/40 jūtos diezgan labi. Tāda apetītelīga končiņa, kā vīrs saka Smejošs

He - es ar tagad taada kaa konchinja Smejošs

Liidz sporta - fitnes klubam ir diezgan taalu - nedziivoju vairs pilseetaa..

Tapec taa vairaak intereseejos :)

Sāc ar produktu izslēgšanu, pārskati ēdienus, ko ēd. Parēķini, ka majonēzē 100 g ir virs 600 kcal, Cukura tējkarotē ap 50 kcal (mēs kafijā liekam 2- nu klasiski) , brokastīs balto maizi ar kādu desu, pastēti, vai ko tml, tur jau arī vismaz 100 kcal. Ja šos produktus saskaitītm + vēl parastās ēdienreizes , bez uzkodām, ko nosaucu un visu dienu nekustēties pārāk, tad viss nedēļas laikā sāk parādīties uz mūsu apaļumiem.   Ja nav iespējas tikt uz sporta klubu, vienkārši ej pastaigā! Tas ir lielisks veids, kā uzturēt sevi formā, un arī mazajam veselīgi svaigs gaiss! Smaidīgs

16.10.2014 16:57

> Pārsla

Pēc ķeizargrieziena var dabūt atpakaļ to ripiņu tikai,ja uzreiz sāc kaut ko darīt,pēc laika,ļoti grūti būs..Te nu jāskatās cik ilgs laiks pēc dzēmdībām ir pagājis..Man ir dvīņi piedzimuši un pēc neilga laika sāku sportot un ēst vairāk salātus (bez majonēzes,krējuma un t.t.), tāpēc ka viena barošana ar krūtīm ir līdzvērtīga 30 .min. skriešanai,līdz ar to,ja ēdīsi veselīgi un ne stipri daudz,tad tas ir ļoti izdevīgs laiks,kad var nomest svaru,jo barošana ļoti daudz kaloriju iztērē..

Nju man tikai 3,5 meenesiishi mazajai..bet iisti vairs nezziidu ar kruuti - diemzheel piens beidzies.. :(

1 - 10 с 43