Vai kada ir megjinajusi? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai kada ir megjinajusi?

Taa kaa man nesen piedzima mazaa, tad nu esmu sapratusi, ka agraakaa XXS un Xs vietaa man ir S un dazham apgjeerba gabalam pat M izmeers :( :( :(

Kaa jus meitenes esat cinijushaas ar savu svaru peec dzemdibaam?

Visvairaak interesee pieredze no kjeizara meiteneem :)

Uzgaaju shitaadu lietu - varbuut kada ir meegjinaajusi?...

https://www.stockholmhealth.com/lv/lv/p/lab-i-e/intro?utm_source=draugiem.lv%2Fskaistumanoslepums&utm_medium=gallery%20post&utm_term=Gatis%20Strods&utm_content=link&utm_campaign=loti%20divains%20tests%20gallery%20post

16.10.2014 18:08

barot krūti vienīgais veids kā tikt pie slaidā auguma,fiziskas aktīvitates nav ieteicamas māmiņām kas baro ar krūti:)

16.10.2014 18:10

> lienīte

> Margueritte

lienīte, piens nevar beigties, vienkārši bija nepareiza barošana. Visu vēl var atgriezt! baro obligāti, es tev to saku kā divu mākslīgi baroto un viena īstā zīdaiņa māte! Izsauc konsultantu uz mājām, viņš obligāti palīdzēs ar pienu un barošanu. Tas ir bezmaksas (iespējams, tikai ceļš būs jāapmaksā). Ne tikai kaloriju ziņā, bet beigu beigās nenormālas naudas aiziet maisījumam + padomā par bērniņa veselību un saikni ar mammu, barošanu šai ziņā nekas nevar aizstāt.

Konsultantu vienotais numurs 2 6 6 1 7 7 8 8.

Piezvani, tev piemeklēs konsultantu pēc dzīvesvietas.

O tas bus jaaparrunaa ar viiru..Paldies :)

O jaa nauda aiziet milziiga!

Man vairs sanaakt - pietiek piens no abaam kruutim vienai eedienreizei mazajai.. :(

Par piena beigšanos arī ir kas sakāms, kad man likās ka tulīt piena nebūs sāku likt teju vai katru 1h -30 min pie krūts, tā nedēļu no vietas +ķimeņu tēja un vēl pie izdevības atslaucu pienu un liku saldētavā, lai kādreiz mazo var atstāt omei pieskatīt, vai māsai uz nakti, lai es varu izgulēties pat ja tas bija tikai plasibo efekts, rezultāts mani apmierina. Visas šīs darbības prātu apmuļķo un liek domāt, ražo vairāk, mazais grib vēl un šāk ražot vairāk.

Vēl dažas dienas un mazajam 9 mēn. un ēdam pieniņu

16.10.2014 18:13

> ༼ つ ◕_◕ ༽つIepērcies izdevīgi ! ***Labās mantas***

https://www.stockholmhealth.com/lv/lv/p/lab-i-e/intro?utm_source=draugiem.lv%2Fskaistumanoslepums&utm_medium=gallery%20post&utm_term=Gatis%20Strods&utm_content=link&utm_campaign=loti%20divains%20tests%20gallery%20post

Šis individuālais plāns ir ritīgs mēsls ( atvainojos). Lieliska peļņa uz jauno māmiņu rēķina, reklāmas visos portālos, kur 7 dienu laikā meitenes atbrīvojušās no liekajiem kg. Es aizpildīju testu ar fake info, ka man ir 33 gadi , sveru 45kg, augums 175 utt. Beigās uzrādījās teksts - līdz ideālam vīriešu skatījumā tev vēl jānomet 6kg!!! Un tālāk jau lūgums samaksāt un tiks atsūtīts individuālais plāns...

Tad kādu plānu viņi sūtītu - kā izgatavot zārku?!? Ja vēl no 45kg atņem 6kg, tad tikai kapos vieta jārezervē.

Neizlēmīgs

Nez kur bija mans veselais saprāts tai momentā, lai tā izdarītu:D

16.10.2014 18:39

> Naty-lee

Piedošanu, šoreiz visus ieteikumus neizlasīju, varbūt kāda jau teica.

Par to lapu es kādā 2 mēnesī pēc dzemdībām nodomāju pie velna, pamēģināšu. Un ui cik es dusmīga biju par tiem pašiem 7 iztērētajiem eiro, lai gan sīkums. Nekādā gadījumā nepasūti viņu "individuālo diētu", viņi tur salika iekšā visādas svaigas kāpostu sulas, ābolus visu dienu un neko citu, kontrast dušas(ko pēc dzemdībām nevar, risks saaukstēties ir lielāks) utt. konsultants vispār neatbild, kad jautāju. Badošanās būs nenormāla, ja parakstīsies.

Mans svars pirms dzemdībām bija 55kg (165 cm), dzemdību dienā 79...lieki piebilst, ka arī pēc mazā piedzimšanas svars bija liels un es pat uz svariem nekāpu un negribēju zināt cik ir. Mazais dzima ar ķeizaru, tās kuras te ieteica sporta zāles, vingrošanu un tā, man piemēram šuve un iekšā ilgi sāpēja. Es arī ignorēju, ka nu esmu lielāka, jo nav ieteicams sevi noslogot, jo kaut kas var attirt un saaugt nevietā un problēma būs lielāka. 

Tātad šodien es esmu laimīga, uzkāpu uz svariem 59,4 YES,!!! Izdarīju to, jo saņēmu no apkārtējiem komplimentus, ka es gan esmu strauji sarāvusies un tā arī ir.

Ko es darīju - sastādīju nedēļas ēšanas plānu, tas ir pavisam vienkārši. Iekļauti dārzeņi, kartupeļi, zivs, arī kvieši, bet ne miltu veidā, turpinu barot ar krūti. Saldumus neatsaku, porcijas nesamazinu, ēdu cik gribu. Takā domāju, ka es tievēju pateicoties tam, ka ēšanas grafiks ir sabalansēts, mazais aug un kļūst aktīvāks un es pakāpeniski ar viņu, krūts ēdināšana.

Nešausti sevi, nēpārslogo sevi, viss sakārtosies, bet tam vajag laiku!

Pilniigi mans svars un augums un manas peecdzemdiibu probleemas! :)

16.10.2014 18:40

> Naty-lee

> lienīte

> Margueritte

lienīte, piens nevar beigties, vienkārši bija nepareiza barošana. Visu vēl var atgriezt! baro obligāti, es tev to saku kā divu mākslīgi baroto un viena īstā zīdaiņa māte! Izsauc konsultantu uz mājām, viņš obligāti palīdzēs ar pienu un barošanu. Tas ir bezmaksas (iespējams, tikai ceļš būs jāapmaksā). Ne tikai kaloriju ziņā, bet beigu beigās nenormālas naudas aiziet maisījumam + padomā par bērniņa veselību un saikni ar mammu, barošanu šai ziņā nekas nevar aizstāt.

Konsultantu vienotais numurs 2 6 6 1 7 7 8 8.

Piezvani, tev piemeklēs konsultantu pēc dzīvesvietas.

O tas bus jaaparrunaa ar viiru..Paldies :)

O jaa nauda aiziet milziiga!

Man vairs sanaakt - pietiek piens no abaam kruutim vienai eedienreizei mazajai.. :(

Par piena beigšanos arī ir kas sakāms, kad man likās ka tulīt piena nebūs sāku likt teju vai katru 1h -30 min pie krūts, tā nedēļu no vietas +ķimeņu tēja un vēl pie izdevības atslaucu pienu un liku saldētavā, lai kādreiz mazo var atstāt omei pieskatīt, vai māsai uz nakti, lai es varu izgulēties pat ja tas bija tikai plasibo efekts, rezultāts mani apmierina. Visas šīs darbības prātu apmuļķo un liek domāt, ražo vairāk, mazais grib vēl un šāk ražot vairāk.

Vēl dažas dienas un mazajam 9 mēn. un ēdam pieniņu

Labi meegjinaashu.. jo tieshaam tik viena eedienreize sanaak :(

16.10.2014 18:41

Esi tāda kāda esi!

Jo, piemēram, man katrs otrais cilvēks bāžas virsū ar to, ka esmu pāāārāk tieva! Man katru nedēļu jāklausās - Ak šausmas cik tu tieviņa, liekas tūlīt pārlūzīsi!!..Un nē, tie nav mana mīļotā vārdi. Viņam patīk tas kā es izskatos! Arī man pašai patīk, jo varu beidzot atļauties S izmēru!

Un pie tā, ka esmu slaidāka palikusi pēc dzemdībām, ir vainīga krūts barošana. Un priecājos, ka varu joprojām savu divgadīgo mazuli barot ar krūti. :)

Pirms dzemdībām svēru 62kg. Pieņēmos svarā tikai par 12kg. Tagad sveru ~56kg. Un viss bez piepūles. Brīnos, ka vēdera presīte pat tagad ir. Bet mīļotais ar joku saka, ka mani roku muskuļi ir lielāki par viņa :D Es jūtos lieliski tāda, kāda esmu tagad!

Zinu vienu pārīti, meitene normāla slaida. Bet puisis bļauj virsū viņai, ja pamana kaut kripatiņu liekā svara. Lieta tāda, ka abi vēlas bērnu. Gribēšu dzirdēt, ko tad puisis teiks par meiteni.. Laikam pametīs viņu tikai tādēļ, ka apaļīga palikusi.. Man par to smiekli nāk..

Tāpēc, ja Tu patīc sev un savam mīļotajam, lai tā arī paliek! Veiksmīti!

16.10.2014 19:29

> Lintu

Esi tāda kāda esi!

Jo, piemēram, man katrs otrais cilvēks bāžas virsū ar to, ka esmu pāāārāk tieva! Man katru nedēļu jāklausās - Ak šausmas cik tu tieviņa, liekas tūlīt pārlūzīsi!!..Un nē, tie nav mana mīļotā vārdi. Viņam patīk tas kā es izskatos! Arī man pašai patīk, jo varu beidzot atļauties S izmēru!

Un pie tā, ka esmu slaidāka palikusi pēc dzemdībām, ir vainīga krūts barošana. Un priecājos, ka varu joprojām savu divgadīgo mazuli barot ar krūti. :)

Pirms dzemdībām svēru 62kg. Pieņēmos svarā tikai par 12kg. Tagad sveru ~56kg. Un viss bez piepūles. Brīnos, ka vēdera presīte pat tagad ir. Bet mīļotais ar joku saka, ka mani roku muskuļi ir lielāki par viņa :D Es jūtos lieliski tāda, kāda esmu tagad!

Zinu vienu pārīti, meitene normāla slaida. Bet puisis bļauj virsū viņai, ja pamana kaut kripatiņu liekā svara. Lieta tāda, ka abi vēlas bērnu. Gribēšu dzirdēt, ko tad puisis teiks par meiteni.. Laikam pametīs viņu tikai tādēļ, ka apaļīga palikusi.. Man par to smiekli nāk..

Tāpēc, ja Tu patīc sev un savam mīļotajam, lai tā arī paliek! Veiksmīti!

Tur taa lieta - ka iisti vairs sev nepatiiku..jo gribas buut slaidai kaa agraak..

16.10.2014 19:35

Labi meitenes - 

Meegjinaashu likt mazo visu laiku pie kruuts - atjaunot piena padevi :)

Meegjinaashu veseliigi un sabalanseeti eest...

Ciitiigi staigaashu ar mazo..

SmaidīgsCerams buus rezultaati...

16.10.2014 19:46

Neko nevajag mēģināt, ar laiku atgūsiet savas formas, ja vien gēnos nav savādākas iezīmes. Cita pēc pāris mēnešiem jau ir formā, citai vajag vairāk. Es atguvu savus iepriekšējos izmērus aptuveni pēc gada.

16.10.2014 19:49

> Dress VIP

barot krūti vienīgais veids kā tikt pie slaidā auguma,fiziskas aktīvitates nav ieteicamas māmiņām kas baro ar krūti:)

man bija savādāk, kamēr baroju, svars nost negāja, tik nāca klāt. Līdz ko pārtraucu barot, sāka atgriezties vecais svars.

Fiziskās aktivitātes neiesaka pirmajos mēnešos, īpaši, ja bijis ķeizars, bet viss ir vienmēr jāizrunā ar savu ārstu, jo tikai viņam zināma meitenes veselības vesture, kas un kā noritēja ķeizara laikā un pēc tam. Ir speciālas vingrošanas kopā ar zīdaiņiem, tāpēc - nevajag neko uz savu galvu mēģināt, bet konsultēties ar profesionāļiem - ārstiem.

31 - 40 с 43

Последнее на форуме
Izpārdodu
Dress VIP сегодня, 07:48
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju
best_price сегодня, 02:29
Dzeltena!
IECH вчера, 21:52