Vai kada ir megjinajusi? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai kada ir megjinajusi?

Taa kaa man nesen piedzima mazaa, tad nu esmu sapratusi, ka agraakaa XXS un Xs vietaa man ir S un dazham apgjeerba gabalam pat M izmeers :( :( :(

Kaa jus meitenes esat cinijushaas ar savu svaru peec dzemdibaam?

Visvairaak interesee pieredze no kjeizara meiteneem :)

Uzgaaju shitaadu lietu - varbuut kada ir meegjinaajusi?...

https://www.stockholmhealth.com/lv/lv/p/lab-i-e/intro?utm_source=draugiem.lv%2Fskaistumanoslepums&utm_medium=gallery%20post&utm_term=Gatis%20Strods&utm_content=link&utm_campaign=loti%20divains%20tests%20gallery%20post

16.10.2014 19:56

Es pēc katra bērna apmēram gadu esmu par 10kg smagāka.Nekad īsti neesmu nekādas diētas ievērojusi,un pēc laiciņa atkal esmu savos 51 kg. Junioram tgd 10m un man ir 64kg,it kā man traucē,jo savās vecajās bērnu drēbēs neietilpstu

Kamer baro ar kruti par lieko svaru nav jauztraucas. Viss atgriezisies,kad beigsi barot. 

Tagad par pienu piens nevar ta pat pazust. Biezak liec pie kruts, mazak uztraukuma.

16.10.2014 20:09

> Tikai bērniem

> Dress VIP

barot krūti vienīgais veids kā tikt pie slaidā auguma,fiziskas aktīvitates nav ieteicamas māmiņām kas baro ar krūti:)

man bija savādāk, kamēr baroju, svars nost negāja, tik nāca klāt. Līdz ko pārtraucu barot, sāka atgriezties vecais svars.

Fiziskās aktivitātes neiesaka pirmajos mēnešos, īpaši, ja bijis ķeizars, bet viss ir vienmēr jāizrunā ar savu ārstu, jo tikai viņam zināma meitenes veselības vesture, kas un kā noritēja ķeizara laikā un pēc tam. Ir speciālas vingrošanas kopā ar zīdaiņiem, tāpēc - nevajag neko uz savu galvu mēģināt, bet konsultēties ar profesionāļiem - ārstiem.

Man griezties pie Gjimenes aarsta vai Ginekologa?

41 - 43 с 43