kad pārdodiet vai mainiet -esiet godīgas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kad pārdodiet vai mainiet -esiet godīgas

Gadījā tāda šmuce,ka man iesmērēja pleķainu tuniku,kuras cena bija 18 eiro un no mana skapja ari panema masku un kleitu vertiba 18€.velasmasina neizmazga 60grados.tad man jautajums vai traipus ko neimazgā veļasmašīna 60grādos,ķīmiskajā iztīra?

Esam godīgas pret citam pircejam. Ja nu kada butu to naudinu aizsutijusi un sanemusi netiru,bet skaistu tuniku??? Ai ai.

12 Ответы

Varbūt ne par tēmu, bet vispār šokējos reizēm par cenām. Ja pleķaina, tātad lietota nevis jauna....un pirkt lietotu tuniku par 18 eiro? Nekā personīga nevienai, bet cik ir bijuši šādi nesmuki gadījumi, tad vienmēr ,,astronomiskas" cenas - nolietots mētelis, žakete par 25 eiro un t,t. Un pērk pa tādām cenām, un mainās. Varbūt tiešām domā, ja lēti, tad s*** un nepērk, bet ja uzliek augstu cenu, tad interese lielāka. :)

Par tēmu - ķīmiskajā tīrītavā var mēģināt, bet cik nu man bijusi pieredze, tad pleķi iztīra, bet tajā vietā paliek gaišāks audums, proti, izbalināts no tīrīšanas līdzekļa. Varbūt neveiksmīga pieredze.

Kvalitāti nosaka nevis cena, bet pārdevēja sidrsapziņa.

Par pleķi- saziepē ar saimnieciskajām vai darvas ziepēm to vietu, ar rokām paberzē un liec veļas mašīnā. Man dažreiz traipi neatmazgājas, bet tikai ar tādu metodi var atmazgāt dažus traipus.. Bet ai meitenei kas iemainīja tādu tuniku, fuj.. Tiešām fuj. Es arī būtu nepatīkami pārsteigta, ja saņemtu tādu tuniku. Kā cilvēkiem nav kauna tādu sūtīt, un vai pēc tam cilvēks var gulēt mierīgi? 

> Saulīte (arī mainos)

Kvalitāti nosaka nevis cena, bet pārdevēja sidrsapziņa.

Zelta vārdi...

Ar veļas ziepēm var noņemt traipus.

Jā saku pēc pieredzes to ko neizņem pulveris to izņem ziepes...Bet šeit, par laimi, ne ar kādiem pleķainiem pirkumiem vai defektainiem, nēesmu saskārusies, tikai visi pirkumi kurus esmu iegādājusies ir man bijuši par mazu.. :D Mana vaina protams, ka nēesmu pajautajusi mērus, bet nu, lai vai kā nesaprotu pārdevējas kuras PĀRDOD netīras drēbes, vai tad tik grūti pirms sūtišanas izmazgāt. 

Varu ieteikt arī noderīgu padomu traipiem, bet tas laikam vairāk uz taukainiem. Trauku mazgāšanas līdzeklis. 

Fairy-lielisks traipu izņemējs :D

Uz pleķa uzliec slapju sodu, atstāj uz nakti, pirms mazgāšanas uzlej etiķi, lai uzputo.

Par ķīmisko - reiz, kad nesu tīrīt nezināmas izcelsmes pleķi, darbinieces uzrūca, ka nevajadzēja likt veļasmašīnā, dēl tā varot 'piemazgāties' un grūtāk iztīrāms. Bet dēļ katra traipa uz ķīmisko skriet arī muļķīgi.

paldies,meitenes. nu par to tuniku-ā bija tāda kāda tagad modē-3/4 garas rokās,spilgti dzeltena. nu veikalā jaunu redzēju,tikai orandzu un maksāja 27.-

tad nopriecājos,ka meitenei skapī ir tas ko vēlos un iegrābos. un pleķi bija daudz. aiznesu uz ķīmisko un ceru uz veiksmi. jo kad izmazgāju ,tad pleķi palika vēl tumšāki.

vai kāda ir pirkusi līdzekli krāsas atjaunotāju? kāda pieredze?

man radiniece pērk melnu un visas melnās drēbes tajā izmērcē un super-5 gadi nēsāta mājas vējjaka kā jauna..bet kā ir ar citām krāsām-dzeltena,sarkana utt. un kur var nopirkt? ;)

paldies,mīļās dāmas ;)

1 - 10 с 12