Bezkaunības kalngals!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bezkaunības kalngals!!!

Ko man darīt? Es varu rakstīt atevrskapi administrācijai,lai izdzēš nepamatoto negatīvo vērtējumu!?

Ceturdien bija sarunāta tikšanās ar meiteni,kura vēlējās veikt maiņu pret teim manām drēbītēm. Es uzrakstīju viņi viau savu situāciju kur varu tikties un iedevu arī tālruņa nr. Tika sarunāts,ka plkst.15 mēs tiksimies- meitene neieradās un ziņu arī nekādu nedeva būs vai nebūs. Nodomāju mazums,visādi tak var gadīties,varbūt nākamajā dienā sazināsies ar mani. Nē,diemžēl arī tas nenotika. Biju dusmīga un vīlusies,jo man ir darbs ar klientiem,tāpēc pabrīdināju,ka vajadzēs atlikt tikšanās,jo man būs jāizskrien. Tā nu es gaidīju un nesagaidīju un tas ko es dabūju,bija slikta atsauksme no šīs lietotājas apgalvojot,ka nekas netika sarunāts utt. + vēl pazaudēju klientu,nozīmīgu,ar kuru vajadzēja noslēgt sadarbibas līgumu ;(

Jā,es meitenes profilā atstāju negatīvu vērtējumu,bet uzskatu,ka no manas puses,tas bija godīgi,jo tādā veidā tiek pabrīdinātas arī citas meitenes,kas vēlēsies satikties ar šo lietotāju un no savas puses izdarīju visu,lai varam satikties. Es varu arī publiskot mūsu sarkasti,kurā viss ir sarunāts. 

Paldies Tev ,lietotāja, BEUTE par nepamatotu vērtējumu. 

18.10.2014 18:12

Aizmirsu piebilst,ka uzrakstīju meitenei arī vēstuli pēc tam,kurā pateicos,par to,ka viņa pabrīdināja mani,ka nebūs-uz šo vēstuli arī nekādu paskaidrojumu nesaņēmu. Vai tas ir smuki!?

18.10.2014 18:18

Meitene mīļā, domā, ko raksti ! Teicu, ka ziņošu, ja tieku ceturtdien, bet, par cik nebija man laika, nerakstīju, nezvanīju Tev, kāpēc vajag mētāties ar apvainojumiem, ka esmu negodprātīga pircēja/pārdevēja, ja mums sadarbība nemaz nebija ?! Riebīgi un nesmuki no Tavas puses.

18.10.2014 18:18

Tu man pati tajā pašā dienā nedevi pilnīgi nekādu ziņu un tagad tēlo sazin ko !

18.10.2014 18:21

Pārlasi lūdzu mūsu saraksti,kurā Tu raksti,ka 4dien plkst. 15. Kādu ziņu man Tev vajadzēja dot-Sveika!  Gaidu Tevi sarinātajā laikā un vietā? Vai arī Tev bija jāuzraksta un jāpabrīdina,ka netiksi? 

18.10.2014 18:21

Man ir bijuši arī citi gadījumi, ka viss tiek runāts idejas līmenī un pēkšņi meitene kaut ko sadomājusies un pēc tam pilns profils ar apvainojumiem ! Varbūt, ka tomēr līdz galam vajag sarunāt, vismaz tajā pašā dienā dot kaut kādu mazāko ziņu ? Bērnudāzrs !

18.10.2014 18:24

Kā var ievietot bildi šajā diskusijā!? Es Tev atgādināšu ko pati uzrakstīji ;)

18.10.2014 18:24

Palasot atsauksmes,izskatās,ka ne Tev vienīgajai ar viņu šādi. Man arī tagad domas dalās par vienas meitenes atsauksmi-likt vai nelikt? 

Situācija šāda: sākumā atsūtīja vēstuli,lai sūti caur pakomātiem paciņu. Naudu nesaņēmu,bet pēc nedēļas pienāk vēstule,ka nauda būs vēlāk. Labi ,vēlāk nauda arī nav,uzraksta-tiksimies tad un tad Rīgas centrā. Atbildu,ka vispār centrā netiekos,neesmu no Rīgas,kur nu vēl tajā dienā. Sarunājam atkal citu dienu un citu tikšanās vietu,kad diena tuvojas-pārceļ. Beigās sarunājām atkal dienu un laiku par centru,priekšpēdējā dienā laiks tiek mainīts. Pienāk šī diena-esmu tikos un tikos tikšanās vietā,neviena nav,uz zvaniem neceļ. Meitene bija lietas kursā,ka ilgi nevaru gaidīt,jo ir temperatūra. Pēc krietna laika ap 25min novēlošanos pienāk zvans ar tekstu,ka aizmirsa atnākt un vai es negribot aiziet citur satikties. Atcirtu,ka gaidīšu tur,kur bija sarunāts,lai skrien! Atnāk un pat bija sajaukusi preces cenu,protams,mazāk naudas piedāvāja,maisiņu nepārbaudīja,bet nopirka. Vai šādām mokām iet cauri ir pieņemams? Preci nopirka,neapšmauca,bet vai ,lai tiktu līdz tam visam,ir tā jāmocās ? Nezinu kādu atsauksmi likt. Pat apsolīto šokolādes kasti neatnesa,kuru solīja par to,ka šādi jauc man prātu.

18.10.2014 18:26

Vai kaut kas mainisies,kad turpinasiet skaidroties seit publiski?! Diezin vai:) 

18.10.2014 18:27

Tikko gribeju rakstit to pashu,ko Janeta. Palasot atsauksmes nebiji vieniga ,kas iekrita.. 

Nu neko darit. Tadas ir daudz seit. 

Un kapec tad nevareja atbildet uz vestuli,bet diskusija var!? ...,

18.10.2014 18:28

Jā, Janeta, tieši tā, ne vienīgās, jo ir vairākas dīvainas meitenes, kuras, kā jau iepriekš skaidroju, iedomājas savā galvā kaut ko un tad man ir jāierodas uz mistisku tikšanos, ja nē, būs nepatiesas, negatīvas atsauksmes ! 

1 - 10 с 58