Bezkaunības kalngals!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bezkaunības kalngals!!!

Ko man darīt? Es varu rakstīt atevrskapi administrācijai,lai izdzēš nepamatoto negatīvo vērtējumu!?

Ceturdien bija sarunāta tikšanās ar meiteni,kura vēlējās veikt maiņu pret teim manām drēbītēm. Es uzrakstīju viņi viau savu situāciju kur varu tikties un iedevu arī tālruņa nr. Tika sarunāts,ka plkst.15 mēs tiksimies- meitene neieradās un ziņu arī nekādu nedeva būs vai nebūs. Nodomāju mazums,visādi tak var gadīties,varbūt nākamajā dienā sazināsies ar mani. Nē,diemžēl arī tas nenotika. Biju dusmīga un vīlusies,jo man ir darbs ar klientiem,tāpēc pabrīdināju,ka vajadzēs atlikt tikšanās,jo man būs jāizskrien. Tā nu es gaidīju un nesagaidīju un tas ko es dabūju,bija slikta atsauksme no šīs lietotājas apgalvojot,ka nekas netika sarunāts utt. + vēl pazaudēju klientu,nozīmīgu,ar kuru vajadzēja noslēgt sadarbibas līgumu ;(

Jā,es meitenes profilā atstāju negatīvu vērtējumu,bet uzskatu,ka no manas puses,tas bija godīgi,jo tādā veidā tiek pabrīdinātas arī citas meitenes,kas vēlēsies satikties ar šo lietotāju un no savas puses izdarīju visu,lai varam satikties. Es varu arī publiskot mūsu sarkasti,kurā viss ir sarunāts. 

Paldies Tev ,lietotāja, BEUTE par nepamatotu vērtējumu. 

18.10.2014 18:28

Es uzskatu,ka,ja netiek un rokas neaug no pakaļas,var veltīt 10sekundes sava laika,lai uzrakstītu,ka netiek. Kaut ejot uz tualeti,paņemt telefonu līdz. Neviens nekad neieskaidros-nebija laiks uzrakstīt. Drīzāk-neuzskatīja par vajadzīgu uzrakstīt.

18.10.2014 18:30

> zemene

Vai kaut kas mainisies,kad turpinasiet skaidroties seit publiski?! Diezin vai:) 

Uz vēstulēm viņa vairāk neatbild... :/ diskusiju neaizsāku,lai skaidrotos ar šo meiteni...man tiešām ir nepatīkami,ka šādi tieku apvainota :(

18.10.2014 18:30

> Janeta

Es uzskatu,ka,ja netiek un rokas neaug no pakaļas,var veltīt 10sekundes sava laika,lai uzrakstītu,ka netiek. Kaut ejot uz tualeti,paņemt telefonu līdz. Neviens nekad neieskaidros-nebija laiks uzrakstīt. Drīzāk-neuzskatīja par vajadzīgu uzrakstīt.

Tā dara, ja tikšanās patiešām ir sarunāta ;)

18.10.2014 18:31

Neapšaubu par mistiskajām tikšanām,būtu jauki,ja autore ieliktu saraksti,vismaz varētu labāk saprast.:)

18.10.2014 18:32

Varbūt kāda var palīdzēt ar bildes ievietošanu? No tel man nesanāk. Tur ir mūsu sarakste ar "mistisko" tikšanos.

18.10.2014 18:33

Vai visvieglākais-ievilkt dziļu elpu,atvainoties viena otrai ,jo nebija pa ceļam ,vienoties ar adminiem,lai izdzēš atsauksmes. 

18.10.2014 18:33

Ieliec failiem.lv kaut vai vai dropboxā :)

18.10.2014 18:34

Исправлено 18.10.2014 18:34

Ieskaties

Paldies, ka paziņoji, ka nebūsi!!

Nu jā,bet otrajā pusē,kur Prizma ir.

BEAUTÉ

Bet kur tieši tiekamies ? Pie Rīga Plaza ?
2*******

18.10.2014 18:34

Исправлено 18.10.2014 18:35

Lūk, pēdējās 3 vēstules. Ne es atbildēju, ka būšu, neko !

18.10.2014 18:35

> BEAUTÉ

Ieskaties

Paldies, ka paziņoji, ka nebūsi!!

Nu jā,bet otrajā pusē,kur Prizma ir.

BEAUTÉ

Bet kur tieši tiekamies ? Pie Rīga Plaza ?
28675885

Tā ir divas dažādas vēstules!!!

11 - 20 с 58