Bezkaunības kalngals!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bezkaunības kalngals!!!

Ko man darīt? Es varu rakstīt atevrskapi administrācijai,lai izdzēš nepamatoto negatīvo vērtējumu!?

Ceturdien bija sarunāta tikšanās ar meiteni,kura vēlējās veikt maiņu pret teim manām drēbītēm. Es uzrakstīju viņi viau savu situāciju kur varu tikties un iedevu arī tālruņa nr. Tika sarunāts,ka plkst.15 mēs tiksimies- meitene neieradās un ziņu arī nekādu nedeva būs vai nebūs. Nodomāju mazums,visādi tak var gadīties,varbūt nākamajā dienā sazināsies ar mani. Nē,diemžēl arī tas nenotika. Biju dusmīga un vīlusies,jo man ir darbs ar klientiem,tāpēc pabrīdināju,ka vajadzēs atlikt tikšanās,jo man būs jāizskrien. Tā nu es gaidīju un nesagaidīju un tas ko es dabūju,bija slikta atsauksme no šīs lietotājas apgalvojot,ka nekas netika sarunāts utt. + vēl pazaudēju klientu,nozīmīgu,ar kuru vajadzēja noslēgt sadarbibas līgumu ;(

Jā,es meitenes profilā atstāju negatīvu vērtējumu,bet uzskatu,ka no manas puses,tas bija godīgi,jo tādā veidā tiek pabrīdinātas arī citas meitenes,kas vēlēsies satikties ar šo lietotāju un no savas puses izdarīju visu,lai varam satikties. Es varu arī publiskot mūsu sarkasti,kurā viss ir sarunāts. 

Paldies Tev ,lietotāja, BEUTE par nepamatotu vērtējumu. 

18.10.2014 18:37

> Ieskaties

> BEAUTÉ

Ieskaties

Paldies, ka paziņoji, ka nebūsi!!

Nu jā,bet otrajā pusē,kur Prizma ir.

BEAUTÉ

Bet kur tieši tiekamies ? Pie Rīga Plaza ?
28675885

Tā ir divas dažādas vēstules!!!

Jā, Tavas divas un mana pirms tam ! Man ir tiešām pieriebies ar Tevi skaidroties, Tev laikam sestdienas vakarā nav ko darīt kā celt nepatiesas negācijas ! Visu labu !

18.10.2014 18:39

Исправлено 18.10.2014 18:41

> Janeta

Ieliec failiem.lv kaut vai vai dropboxā :)

Es ievietoju dropbox,bet man nav ne jausmas ko darīt tālāk :D vari lūdzu palīdzēt?

18.10.2014 18:39

Es atkal par daudz diskutēju,bet domāju,ka šādi izskaidrojoties,nekas uz labo nemainīsies vispār. Labāk tiešām atvainoties viena otrai par pārpratumu,abām būs vieglāk gulēt.:) Kašķi nenovedīs ne pie kā laba un laimīgākas nepaliksiet.

18.10.2014 18:47

> BEAUTÉ

> Ieskaties

> BEAUTÉ

Ieskaties

Paldies, ka paziņoji, ka nebūsi!!

Nu jā,bet otrajā pusē,kur Prizma ir.

BEAUTÉ

Bet kur tieši tiekamies ? Pie Rīga Plaza ?
28675885

Tā ir divas dažādas vēstules!!!

Jā, Tavas divas un mana pirms tam ! Man ir tiešām pieriebies ar Tevi skaidroties, Tev laikam sestdienas vakarā nav ko darīt kā celt nepatiesas negācijas ! Visu labu !

Vēstule,kurā atbildu Tev Prizmas pusē,ir 3dienas vajrā sūtīta... vēstulē kurā Tev pasaku paldies ir sūtīta vakar. Padomā lūdzu pati. Un es Tev atvainojos,ja neuzrakstīju sms,ka gaidu Tevi sarunātajā vietā un sarunātajā laikā! 

Bet piedod,saraksti es publiskošu,jo tur viss ir sarunāts un lūdzu,nevajag mani apvainot. Tev es atvainojos.

18.10.2014 19:01

Vainīgos meklēt nav vērts, izdari secinājumus priekš sevis un ej tālāk. Aci miedzošs

Man arī nācās pārkāpt sev pāri, kad izstaipīju pakas pa Rīgu un divas mamzeles neatnāca uz norunāto tikšanos. Vienkārši vairs nevedīšu bez priekšapmaksas, arī mērīt ne.

18.10.2014 19:09

Исправлено 18.10.2014 19:13

18.10.2014 19:14

Oi,sanāca kaut kas dubultā,bet tomēr man izdevās :)))

18.10.2014 19:16

Исправлено 18.10.2014 19:17

Atvainojos, bet īpaši gudri neizklausās - atteicu tikšanos ar klientu, palaidu labu līgumu gar degunu, lai tik varētu uztaisīt dīlu atverskapi.lv :D nu gan līmenis...

18.10.2014 19:19

> Tikai bērniem

Atvainojos, bet īpaši gudri neizklausās - atteicu tikšanos ar klientu, aplaidu labu līgumu gar degunu, lai tik varētu uztaisīt dīlu atverskapi.lv :D nu gan līmenis...

Es palūdzu pārcelt tikšanos uz citu dienu-piektdienas rītu,klients atteicās vispār.  Nevajag apvainot otru,ja centies pielāgoties otram cilvēkam. Bet paldies Tev.

18.10.2014 19:23

Un liels paldies atverskapi administrācijai :)))))

21 - 30 с 58