Bezkaunības kalngals!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bezkaunības kalngals!!!

Ko man darīt? Es varu rakstīt atevrskapi administrācijai,lai izdzēš nepamatoto negatīvo vērtējumu!?

Ceturdien bija sarunāta tikšanās ar meiteni,kura vēlējās veikt maiņu pret teim manām drēbītēm. Es uzrakstīju viņi viau savu situāciju kur varu tikties un iedevu arī tālruņa nr. Tika sarunāts,ka plkst.15 mēs tiksimies- meitene neieradās un ziņu arī nekādu nedeva būs vai nebūs. Nodomāju mazums,visādi tak var gadīties,varbūt nākamajā dienā sazināsies ar mani. Nē,diemžēl arī tas nenotika. Biju dusmīga un vīlusies,jo man ir darbs ar klientiem,tāpēc pabrīdināju,ka vajadzēs atlikt tikšanās,jo man būs jāizskrien. Tā nu es gaidīju un nesagaidīju un tas ko es dabūju,bija slikta atsauksme no šīs lietotājas apgalvojot,ka nekas netika sarunāts utt. + vēl pazaudēju klientu,nozīmīgu,ar kuru vajadzēja noslēgt sadarbibas līgumu ;(

Jā,es meitenes profilā atstāju negatīvu vērtējumu,bet uzskatu,ka no manas puses,tas bija godīgi,jo tādā veidā tiek pabrīdinātas arī citas meitenes,kas vēlēsies satikties ar šo lietotāju un no savas puses izdarīju visu,lai varam satikties. Es varu arī publiskot mūsu sarkasti,kurā viss ir sarunāts. 

Paldies Tev ,lietotāja, BEUTE par nepamatotu vērtējumu. 

18.10.2014 19:25

> Ieskaties

> Tikai bērniem

Atvainojos, bet īpaši gudri neizklausās - atteicu tikšanos ar klientu, aplaidu labu līgumu gar degunu, lai tik varētu uztaisīt dīlu atverskapi.lv :D nu gan līmenis...

Es palūdzu pārcelt tikšanos uz citu dienu-piektdienas rītu,klients atteicās vispār.  Nevajag apvainot otru,ja centies pielāgoties otram cilvēkam. Bet paldies Tev.

nu padomājiet pati, vai tas ir gudri - pārcelt tikšanos ar klientu dēļ lupatām... Nedomāju Jūs apvainot, bet aizdomāties par to - kas ir prioritātes... Lupatas ir sekundāra lieta - darbs tomēr ilglaicīgs. Ja smadzeņu vietā tikai lupatas, tad gan - klients pareizi darīja, ka pavisam atteica... bet nu - šādas lietas man šķiet tomēr atlikt otrā plānā un nejaukt ar darbu, ja tas traucē produktīvam darbam.

18.10.2014 19:26

Tāpēc es vienmēr aizsūtu sms pāris stundas pirms tikšanās, ar jautājumu, vai viss vēl spēkā. 

Jā, Mia, lai vai kāda būtu noruna, es labāk vēlreiz nosūtu sms pirms viss notiekās! :)

18.10.2014 19:33

Kāds izlasīja manu gadījumu? :D Laikam labāk nelikt atsauksmi vispār.

18.10.2014 19:34

> Tikai bērniem

> Ieskaties

> Tikai bērniem

Atvainojos, bet īpaši gudri neizklausās - atteicu tikšanos ar klientu, aplaidu labu līgumu gar degunu, lai tik varētu uztaisīt dīlu atverskapi.lv :D nu gan līmenis...

Es palūdzu pārcelt tikšanos uz citu dienu-piektdienas rītu,klients atteicās vispār.  Nevajag apvainot otru,ja centies pielāgoties otram cilvēkam. Bet paldies Tev.

nu padomājiet pati, vai tas ir gudri - pārcelt tikšanos ar klientu dēļ lupatām... Nedomāju Jūs apvainot, bet aizdomāties par to - kas ir prioritātes... Lupatas ir sekundāra lieta - darbs tomēr ilglaicīgs. Ja smadzeņu vietā tikai lupatas, tad gan - klients pareizi darīja, ka pavisam atteica... bet nu - šādas lietas man šķiet tomēr atlikt otrā plānā un nejaukt ar darbu, ja tas traucē produktīvam darbam.

Lupatas man noteikti nav,un smadzeņu vietā ir tas kam tur jābūt. Es varbūt diskusijā ne tik labi izskaidroju situāciju ar šo klientu un tikšanos ar meiteni. Tas laiks bija paredzēts brīvs-ceturtdiena plkst. 15, trešdienas vakarā vēl nekas nebija un ceturtdien pa dienu arī nekas nebija, bet pēc plkst. 14 mani plāni izmainījās,laikam šim klientam arī un viņš teicās būt... es teicu,ka nevaru. Un no manas puses tas arī nebūtu smuki nepilnu stundu pirms tikšanās meitenei teikt,ka es nevaru,mans uzskats-tas nav smuki un tāda neliela neuzticība rastos,ja man kāds tā pateiktu. Tāpēc nolēmu,ka ar meiteni ir jāsatiekas.  

18.10.2014 19:38

Nu ok, es jau nekur Jūs nevainoju, bet pateikšu godīgi - pēdējā laikā ir regulari, ak meitenes atceļ, pārceļ tikšanos un beigās tā arī nedod ziņu un neierodās pēc rezervētās preces. Protams, man tas maz traucē, jo runāju tiksanos pie mājas, bet traucē tā rakstīšanās, kas beigu beigās tāds ūdens vien ir. Meitenes ir ļoti nenopietnas līdz ar to - sāk noriebties šāda lupatu padarīšana. Cilvēki šajā visā pārāk maz ciena viens otra laiku un cits citu.

18.10.2014 19:39

> Janeta

Kāds izlasīja manu gadījumu? :D Laikam labāk nelikt atsauksmi vispār.

Nu es tagad nolēmu,ka arī nevienai vairāk nelikšu atsauksmes,ja šādi sanāks-sagremošu to visu pie sevis. Nav smuki tā darīt jā,bet tagad saprotu,ka tā atsauksme jau nemainīs meitenes rīcību. Nu zinu,ka vairāk tik ļoti te neuzticēšos nevienai :/ 

18.10.2014 19:40

> Tikai bērniem

Nu ok, es jau nekur Jūs nevainoju, bet pateikšu godīgi - pēdējā laikā ir regulari, ak meitenes atceļ, pārceļ tikšanos un beigās tā arī nedod ziņu un neierodās pēc rezervētās preces. Protams, man tas maz traucē, jo runāju tiksanos pie mājas, bet traucē tā rakstīšanās, kas beigu beigās tāds ūdens vien ir. Meitenes ir ļoti nenopietnas līdz ar to - sāk noriebties šāda lupatu padarīšana. Cilvēki šajā visā pārāk maz ciena viens otra laiku un cits citu.

Tur es Tev pilnībā piekritīšu :) nu,vismaz man kartējā mazā mācība :)

18.10.2014 19:43

Pazaudēt klientu ar kuru jānoslēdz nopietns sadarbības līgums tāpēc,ka nav pieklājīgi meitenei atteikt tikšanos lai notirgotu drēbes.Neizlēmīgs

Nesaprotu!!! Kaut kas šeit neštimmē!!

18.10.2014 19:47

> viktorija

Pazaudēt klientu ar kuru jānoslēdz nopietns sadarbības līgums tāpēc,ka nav pieklājīgi meitenei atteikt tikšanos lai notirgotu drēbes.Neizlēmīgs

Nesaprotu!!! Kaut kas šeit neštimmē!!

Tāds ir mans uzskats! Meitene bija ieplānojusi braukt un tikties. Ja es viņai izjauktu plānus!? Tas būtu smuki!? Štimmē vai neštimmē,bet es tā uzskatu un tās ir manas pieklājības normas. 

Cerams jau,ka ka klients tikai "uzmeta"  lūpu un atnāks kādu citu dienu. 

31 - 40 с 58